Skocz do zawartości

Misje w GTA IV


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 250
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Misja w której z trzema lumpami mam ukraść jakąś kasę. Zawsze kiedy jestem na miejscu i już prawie udaje mi się zabrać łup to któregoś z nich oczywiście musi trafić szlaq.

Any Ideas? Bo ja wymiękam a innych misji na mapie już nie mam.

Możesz trochę dokładniej opisać :) ? Od kogo, na czym polega.

Odnośnik do komentarza

W misji Crime and Punishment co trzeba dokładnie zrobić ? Jesto to peirwsza misja dla Mikhaila Faustina po

śmierci Vlada

. Mam jechać suką policyjną do jakichś vanów i je sprawdzic czy cos takiego. Jest napisane zeby wlaczyc koguta ale to nic nie daje. Co trza robic ?

Odnośnik do komentarza
W misji Crime and Punishment co trzeba dokładnie zrobić ? Jesto to peirwsza misja dla Mikhaila Faustina po

śmierci Vlada

. Mam jechać suką policyjną do jakichś vanów i je sprawdzic czy cos takiego. Jest napisane zeby wlaczyc koguta ale to nic nie daje. Co trza robic ?

 

Włączasz koguta i tak jakby "trąbisz" - jest taki inny dźwięk syreny policyjnej. Van sie wtedy zatrzymuje, a Ty wysiadasz i podchodzisz do drzwi kierowcy. Włącza się wtedy cut - scenka. Zazwyczaj towar jest w 2 vanie. Trzeba go po prostu przejąć.

Pozdro

Odnośnik do komentarza

O co kaman w misji Luck of the Irish od Elizabet? Jadę na spotkanie, idę na dach, biorę snajperę, w odpowiednim momencie zaczynam rozwalać przeciwników, zdejme ze 4, wyskakuje komunikat że któryś tam ziom ma kłopoty,idź i mu pomoż. Zanim zbiegne na dół, albo ze snajpery ogarnę sytuację pisze że został ranny i failed <_< Jak to zaliczyć?

Odnośnik do komentarza
W misji Crime and Punishment co trzeba dokładnie zrobić ? Jesto to peirwsza misja dla Mikhaila Faustina po śmierci Vlada. Mam jechać suką policyjną do jakichś vanów i je sprawdzic czy cos takiego. Jest napisane zeby wlaczyc koguta ale to nic nie daje. Co trza robic ?

 

Wystarczy im droge zajechac, van tez sie zatrzyma, wysiadasz, podchodzisz do ciezarowki i cut-scenka sie wlacza.

Odnośnik do komentarza
O co kaman w misji Luck of the Irish od Elizabet? Jadę na spotkanie, idę na dach, biorę snajperę, w odpowiednim momencie zaczynam rozwalać przeciwników, zdejme ze 4, wyskakuje komunikat że któryś tam ziom ma kłopoty,idź i mu pomoż. Zanim zbiegne na dół, albo ze snajpery ogarnę sytuację pisze że został ranny i failed <_< Jak to zaliczyć?

Kiedy dostajesz ten komunikat, Packie szarpie się z jednym typem. Po prostu musisz cyca zdjąć szybko.

Odnośnik do komentarza
O co kaman w misji Luck of the Irish od Elizabet? Jadę na spotkanie, idę na dach, biorę snajperę, w odpowiednim momencie zaczynam rozwalać przeciwników, zdejme ze 4, wyskakuje komunikat że któryś tam ziom ma kłopoty,idź i mu pomoż. Zanim zbiegne na dół, albo ze snajpery ogarnę sytuację pisze że został ranny i failed <_< Jak to zaliczyć?

Kiedy dostajesz ten komunikat, Packie szarpie się z jednym typem. Po prostu musisz cyca zdjąć szybko.

 

Byłem za bardzo skupiony na górnej części alejki i przeoczyłem typa :) Misja zaliczona. THNX ;)

Odnośnik do komentarza
co trzeba zrobic bo poza ikonkami sklepow oraz Assasins nie ma nic innego? Musze wykonac te misje oznaczone jako celownik czy do kogos zadzwonic? Bo nikogo juz nie mam :/

jedne z ostatnich misji to Past Petrol, zrobienie zdjecia porwanej dziewczyny oraz przyjazd na lotnisko po jakiegos Belica jak pamietam

Rozumiem ze masz juz wszystkie wyspy odkryte i sprawy z Dimitrim zalatwione? Teraz musisz czekac na tel. od Romana, mozesz robic misje Assasins dla zabicia czasu.

Edytowane przez SierraPL
Odnośnik do komentarza

Czy zabicie Francisa albo Derricka ma jakiś wpływ na zakończenie gry?

Nie, na zakonczenie wpływa tylko decyzja deal/kill :P (zobaczysz o co chodzi). Tutaj to jeśli zabijemy

Derricka, dostajemy od Francisa możliwość zgubienia telefonicznie pościgu... teoretycznie, bo zawsze kolo ma wyłączony telefon :/. Jeśli zabijemy Francisa, to nie wiem co się stanie.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...