Skocz do zawartości

GTA IV FAQ


Rekomendowane odpowiedzi

Dokladnie tak chociaz po razie musiszz kazdym isc np. kregle itp czyli Idziesz z romanem na wszystko co masz w phonie kregle,drinking,eating itd..

 

no dobra nie zrobiłem tego wszystkiego z jednym gościem :

 

 

i jeśli już jestem po misji gdzie roman został zastrzelony, to nie zrobię gry na 100% ??

 

 

 

Nie

 

Odnośnik do komentarza
Dokladnie tak chociaz po razie musiszz kazdym isc np. kregle itp czyli Idziesz z romanem na wszystko co masz w phonie kregle,drinking,eating itd..

Tego niestety nie robiłem. Dostaje się za to 5 % ?

 

Edit: Ok. Dostałem te 5 %. Wielkie dzięki za pomoc.

Edytowane przez jasiopatryk
Odnośnik do komentarza
Nom znalazłem i cos mi potem pisał SMSem że juz mi nie bedzie slal maili z zamówieniami na fury, ale po tym nie pamietam żeby cos mi takiego proponował, ten cynk był na tel cz mailem?

 

On chyba dzwonil do ciebie wtej sprawie a pozniej w ktoryms momencie fabuly dostajesz smsa od steviego z fotka fury w smsie i jak znajdziesz obiekt, dostarczysz do garazu, w grze mija 10 h i masz nastepnego smsa z nowa fura. Ja po znalezieniu szedlem spac w safehousie i jak niko wstawal <tipipipipi> i mam w telefonie nowego smska. ;]

Odnośnik do komentarza
Gdzie można znaleźć jakąś lepszą broń? Shotgun albo coś automatycznego?

 

 

W knajpie z pannami w klubie go-go na północy 1 wyspy jest Shotgun(znajdziesz go w kantorku ochrony).

 

Sarge > dzięki.

 

Czy można jakoś zwiększyć "życie" np. podczas misji nie jadąc do baru itp. W Saints Row można było wziąść jedzenie na zewnątrz.

 

 

Na ulicy stoja goscie z hot-dogami wiec nie trzeba zasowac specjalnie do restauracji

Odnośnik do komentarza

Małe a cieszy :)

 

Włączcie kamerę cinema podczas ucieczki przed policją. Jedna z kamer jest wtedy umiejscowiona na masce (teoretycznie) i fajnie się ogląda, zwłaszcza jak siejemy pożogę.

 

Na mostach gdzie są bramki z płatnym przejazdem wystarczy przejechać między nimi (słupami podtrzymującymi daszek, pośrodku) a nie załapiemy żadnej gwiazdki (dotyczy tylko motoru, bo tylko on się tam zmieści).

Odnośnik do komentarza

No to mam problem. :(

 

Zrobilem juz niemal wszystko w miescie, fabula skonczona, postacie i ich specjalne umiejetnosci (Jacob i dostawa broni itp.) odkryte, no more strangers zalatwione, 9 misji z budki peklo, dostawa stuffu dla jacoba zrobiona, fury dla bruciego sa, wyscigi tez, fury dla steviego dostarczone... Zostaly mi stunt jumpy i golebie. Problem w tym, ze mam obecnie 91,5 % progressu a patrzac na ramke z PSX-E z tym co mam zrobic na 100 % zostaly mi tylko jumpy i golebie. Co moglem ominac?

 

U przyjaciol mam 100 %, w kregle, bilard czy qubed achievmenty wskoczyly wiec tez w to wygralem. Nie mam pojecia co moglem ominac... 36 achievow odblokowanych, dojda mi jeszcze 2 za golebie i stunty. Pozniej bede jeszcze raz przechodzil zeby przejsc ponizej 30 h ale to sie do 100 % nie liczy bo online achievow nie bede robil.

 

Jakies sugestie? :huh:

Odnośnik do komentarza
A wygrałeś chociaż raz w Kręgle, Bilarda i Rzutki? Bo achievment za 3 strike'i niekoniecznie oznacza wygraną... Tak samo achievement No More Strangers - do niego musisz spotkać ludzi tylko raz, a niektórych spotykasz nawet 2-3 razy. No i jeszcze odblokowałeś możliwość wsparcia u Dwayne'a ?

 

- We wszystko wygralem przynajmniej raz, w bilarda dokladnie raz - w kregle to latwizna, w rzutki zawsze wygrywam;

- Mam wsparcie dwayne'a, mam wszystkich "specjalne bonusy" odblokowane;

 

Zobacze jak znajde te golebie i stunty do ilu % mi nabije. Wszystko robilem wedlug poradnikow z sieci, nic nie moglem ominac. Na liczniku mam prawie 80 h. :/

Odnośnik do komentarza
Dostaniesz 5 % za gołębie i skoki. Ze wszystkimi przyjaciółmi wybrałeś się we wszystkie możliwe miejsca ?

 

Co to znaczy we wszystkie mozliwe miejsca? Do kazdej knajpy, kawiarni, fast foodu? O_O To kazdego trzeba przynajmniej raz wszedzie zabrac?

Odnośnik do komentarza
- We wszystko wygralem przynajmniej raz, w bilarda dokladnie raz - w kregle to latwizna, w rzutki zawsze wygrywam;

- Mam wsparcie dwayne'a, mam wszystkich "specjalne bonusy" odblokowane;

Zobacze jak znajde te golebie i stunty do ilu % mi nabije. Wszystko robilem wedlug poradnikow z sieci, nic nie moglem ominac. Na liczniku mam prawie 80 h. :/

 

1. achiev No more strangers jest dawany za spotkanie wszystkich 12 nieznajomych natomiast misji od nich jest chyba w sumie 19 i dopiero zaliczenie wszystkich daje %

2. z Brucie, LJ, Packie musisz zaliczyc WSZYSTKIE mozliwe rozrywki.

 

Odnośnik do komentarza
Dostaniesz 5 % za gołębie i skoki. Ze wszystkimi przyjaciółmi wybrałeś się we wszystkie możliwe miejsca ?

 

Co to znaczy we wszystkie mozliwe miejsca? Do kazdej knajpy, kawiarni, fast foodu? O_O To kazdego trzeba przynajmniej raz wszedzie zabrac?

 

Dokładnie. :D

Odnośnik do komentarza
Dostaniesz 5 % za gołębie i skoki. Ze wszystkimi przyjaciółmi wybrałeś się we wszystkie możliwe miejsca ?

 

Co to znaczy we wszystkie mozliwe miejsca? Do kazdej knajpy, kawiarni, fast foodu? O_O To kazdego trzeba przynajmniej raz wszedzie zabrac?

 

Dokładnie. :D

 

:lol::P nie do kazdej :)... przez ciebie chłopak gotow kazdego zabierał do kazdego znaczka na mapie :D

 

 

Co z kim trzeba "zaliczyc"

http://spreadsheets.google.com/pub?key=pBW...344ECZNITozWmLw

Odnośnik do komentarza
Dostaniesz 5 % za gołębie i skoki. Ze wszystkimi przyjaciółmi wybrałeś się we wszystkie możliwe miejsca ?

 

Co to znaczy we wszystkie mozliwe miejsca? Do kazdej knajpy, kawiarni, fast foodu? O_O To kazdego trzeba przynajmniej raz wszedzie zabrac?

 

Dokładnie. :D

 

:lol::P nie do kazdej :)... przez ciebie chłopak gotow kazdego zabierał do kazdego znaczka na mapie :D

 

 

Co z kim trzeba "zaliczyc"

http://spreadsheets.google.com/pub?key=pBW...344ECZNITozWmLw

 

Thx. :) Nie wiedzialem, ze to o to kaman, myslalem, ze to o te 100 % w lubieniu Niko przez przyjaciol biega.

 

Z tymi no more strangers musze dalej ich na mapie szukac? Ok, poszukam.

Odnośnik do komentarza
Dostaniesz 5 % za gołębie i skoki. Ze wszystkimi przyjaciółmi wybrałeś się we wszystkie możliwe miejsca ?

 

Co to znaczy we wszystkie mozliwe miejsca? Do kazdej knajpy, kawiarni, fast foodu? O_O To kazdego trzeba przynajmniej raz wszedzie zabrac?

 

Dokładnie. :D

 

:lol::P nie do kazdej :)... przez ciebie chłopak gotow kazdego zabierał do kazdego znaczka na mapie :D

 

 

Co z kim trzeba "zaliczyc"

http://spreadsheets.google.com/pub?key=pBW...344ECZNITozWmLw

 

W tej tabeli tona czarno to jest to co musze zaliczyc czy nie jechac tam z nimi? O_O

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...