Skocz do zawartości

GTA IV FAQ


Rekomendowane odpowiedzi

JA MAM PYTANIE :) JAKI WPŁYW NA FABUŁĘ MAJĄ MISJE WYBORU z tego co kojarze jest ich chyba 5 ?

 

1. U Vlada gdzie dycydujemy czy kogoś zrzucić z balkonu czy pomóc

2. Czy zabić dziewczyne Dywane czy nie

3. Czy zabić Playboya czy Dywane

4. Czy zabić Dimitriego czy zrobić misję za 250.000$

5. Jak agenci przywożą na lotnisko kolesia i mamy go zostawić wolno albo kropnąć

 

 

Czy coś przeoczyłem ? Ale ogólnie jaki maja wpływ na dalszą fabułę

Edytowane przez Baton_Forever
Odnośnik do komentarza

Za żadne skarby nie mogę spotkać Gracie w tym miejscu gdzie powinna stać (jak wskazują mapy na necie). Czy trzeba coś najpierw wykonać np. mieć ukończoną fabułę itp,żeby móc ją spotkać. Jestem na etapie misji Phil'a i Bernie'go. Z góry dzięki za podpowiedź.

 

Colin84 dzięki za post poniżej ;)

Edytowane przez hanry
Odnośnik do komentarza
Za żadne skarby nie mogę spotkać Gracie w tym miejscu gdzie powinna stać (jak wskazują mapy na necie). Czy trzeba coś najpierw wykonać np. mieć ukończoną fabułę itp,żeby móc ją spotkać. Jestem na etapie misji Phil'a i Bernie'go. Z góry dzięki za podpowiedź.

 

Colin84 dzięki za post poniżej ;)

 

Po zakonczeniu fabuly wez sie za tego achieva, wpada latwo. Wczoraj go zrobilem, jezdzilem po miescie taxi wedlug punktow z mapki z netu i wszystko wpadlo. W ogole achievy sa dziecinne proste. Najgorsze bylo zrobienie tego z kontratakami ale znam dobra miejscowe - kolo statuy szczescia, sa tam murzyni w srebrnych kurtkach, zawsze robia zamach i wtedy mozna robic kontry. Wpadlo bez problemu. Wkurzalo mnie rowniez to wysadzenie 10 fur pod rzad ale jakos dalem rade, ukradlem 10 wozow, postawilem kolo siebie i bum, szmaciarze tez podjezdzali i ich tez kasowalem. :]

Odnośnik do komentarza

Mam 95 % gry a wszystko już zrobiłem. Co może być powodem ?

 

Mam:

- wszystkie skoki

- gołębie

- wygrane w grach

- 100 % like u wszystkich przyjaciół

- samochody dla Bruciego i Stiva

- komputer policyjny (czyli MW i Vigilante)

- misje AG

- miesje dla Little Jacoba

 

Co jeszcze musze zrobić :( ?

Edytowane przez jasiopatryk
Odnośnik do komentarza

Tak mam je. Chyba problem jest tutaj w tych przypadkowych osobach. Miałem 13. Przeszukałem jeszcze raz znalazłem jedego kolesia i musiałem go zabić i nadal mam 13. Tak ma być ? Mam dalej szukać, czy jakiś błąd w grze, że mi nie zalicza ?

Edytowane przez jasiopatryk
Odnośnik do komentarza
Trzecia "misja" od Jeffa (randomowy ziomek).

 

 

edyta: Swoją drogą, oglądam sobie ten radosny filmik i naprawdę, szczerze i filozoficznie zastanawiam się, skąd biorą się fjutki narzekające na tę grę :]

hmmm za którymś razem jak podjechałem do tego gościa i dał mi jakąś misję to

zaraz po prostu potrącił go samochód(wydawało mi się, że to był kochanej jego drugiej żony czy coś), gosć wysiadł z samochodu, zadzwonił po karetkę i uciekł. Trochę zbyt złożono to wyglądało, więc myślałem, że tak ma być, ale po tym nic mi się nie pojawiło. Wiec tak miało być, czy po prostu Jeff zszedł?

 

Odnośnik do komentarza
Mam 95 % gry a wszystko już zrobiłem. Co może być powodem ?

 

Mam:

- wszystkie skoki

- gołębie

- wygrane w grach

- 100 % like u wszystkich przyjaciół

- samochody dla Bruciego i Stiva

- komputer policyjny (czyli MW i Vigilante)

 

Co jeszcze musze zrobić :( ?

 

Dla Little Jacoba zrobiles "dilerke"?

Odnośnik do komentarza

 

 

Dokladnie tak chociaz po razie musiszz kazdym isc np. kregle itp czyli Idziesz z romanem na wszystko co masz w phonie kregle,drinking,eating itd..

 

no dobra nie zrobiłem tego wszystkiego z jednym gościem :

 

 

i jeśli już jestem po misji gdzie roman został zastrzelony, to nie zrobię gry na 100% ??

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...