Skocz do zawartości

GTA IV FAQ


Rekomendowane odpowiedzi

Może wejdziesz do kontaktów, najedziesz np. na Jacoba i zobaczysz, że nie ma u niego możliwości Heli Ride ani Powerboating, a potem wywnioskujesz, że te czarne to te, których nie możesz wykonać :rolleyes:

 

czepiasz sie a ja mam kaca. ;) A niewazne gdzie ich zabiore, brucie cos marudzil ze pic pod parasolkami kolo knajpy z dartami to on nie chce, ale i tak sie na.j.e.b.al wiec chyba chillout? Dobra, wracam do konsoli... ;]

Odnośnik do komentarza

Mam problem, otoz bawie sie teraz w misje dla randomowych postaci i czesci z nich nie spotkalem w miejscach, w ktorych powinni byc :). Korzystam z mapki umieszczonej w grze. Bylem kilka razy we wszystkich punktach o roznych porach dnia, achievementa jednak do tej pory nie dostalem (co oznacza, ze ktos mi jeszcze zostal). W misjach fabularnych zabijalem kazdego, nikomu nie darowalem zycia :twisted2: . Co proponujecie w zaistnialej sytuacji?

Odnośnik do komentarza

Lornetki takiej widokowej umieszczonej w ciekawszych miejscach? Normalnie, podchodzisz do niej i gra sama Ci mówi co masz wcisnąć.

 

 

Mam problem, otoz bawie sie teraz w misje dla randomowych postaci i czesci z nich nie spotkalem w miejscach, w ktorych powinni byc :) . Korzystam z mapki umieszczonej w grze. Bylem kilka razy we wszystkich punktach o roznych porach dnia, achievementa jednak do tej pory nie dostalem (co oznacza, ze ktos mi jeszcze zostal). W misjach fabularnych zabijalem kazdego, nikomu nie darowalem zycia :twisted2: . Co proponujecie w zaistnialej sytuacji?

 

Tylko pamietaj że mapka randomów w grze zaznacza punkty gdzie są te postacie i kolejne misje dla nich, wszystko na raz. Kropka na mapie może oznaczać osobę albo kolejną misję dla kogoś więc tym sie za bardzo nie kieruj.

http://www.xbox360achievements.org/forum/s...ed=1#post836447

Mapka plus legenda co i jak (post #5 dla dokładności :P ). Sprawdź z tym.

Edytowane przez Colin84
Odnośnik do komentarza
Mam problem, otoz bawie sie teraz w misje dla randomowych postaci i czesci z nich nie spotkalem w miejscach...nikomu nie darowalem zycia :twisted2: . Co proponujecie w zaistnialej sytuacji?
Powieś się :) Znajdź mapę na forums.xbox.com (przypięte) i tam jest którzy nie są potrzebni do tego. Mimo to ostatniego barana szukałem godzinę (!), po tym jak achievement wpadł dałem sobie siana z kończeniem reszty. Owszem można stanąć w każdym miejscu i poczekać max.24h (czyli 48min, co da 24min średnio), ale mi szkoda na to czasu, a nigdzie na necie nie znalazłem konkretnych godzin w jakich oni tam są.
Odnośnik do komentarza

przeleciałem chyba wszystkie strony i za cholere nie moge znalezc odpowiedzi na nurtujące mnie pytania:

-gdz\ie można kupić/dostać te bandyckie rękawiczki???

-o co chodzi z tym screenem w psxsie co Niko siedzi na łózku z jakąs lasią?(nie przypominam sobie tej sceny)

-można poznać jakoś tą laske z okładki gry? lizakowa lala pracuje w dokach pisze w psxsie, WTF?

z góry dzięki za dopowiedz

Odnośnik do komentarza
przeleciałem chyba wszystkie strony i za cholere nie moge znalezc odpowiedzi na nurtujące mnie pytania:

-gdz\ie można kupić/dostać te bandyckie rękawiczki???

-o co chodzi z tym screenem w psxsie co Niko siedzi na łózku z jakąs lasią?(nie przypominam sobie tej sceny)

-można poznać jakoś tą laske z okładki gry? lizakowa lala pracuje w dokach pisze w psxsie, WTF?

z góry dzięki za dopowiedz

 

- nigdzie się z takimi rękawiczkami nie spotkałem

- próbowałem brać prostytutki i dziewczyny na randce do domu ale nic się nie działo ;(

- hmm.... jakoś identycznej lasi jak ta z okładki nie zauważyłem ... choć akurat nie przyglądałem się zbytnio czy trzymają lizaki ;)

Odnośnik do komentarza

-można poznać jakoś tą laske z okładki gry? lizakowa lala pracuje w dokach pisze w psxsie, WTF?

 

- hmm.... jakoś identycznej lasi jak ta z okładki nie zauważyłem ... choć akurat nie przyglądałem się zbytnio czy trzymają lizaki ;)

Ruslana prowadzi radio Vladivostok FM, a wspomniana prostytutka była wzorowana na jej osobie. W grze jednak się nie ukazała więc nie warto co szukać. Widnieje jednak z kartotece policyjnej.

Odnośnik do komentarza

Przechodze jeszcze raz od nowa wybierajac inne opcje niz poprzednio - moze teraz uda mi sie 100 % wyhaczyc. Zrobilem wszystko jak wyzej pisano o tych postaciach i nic mi % nie dodalo. Zobaczymy teraz. Maratonu z przejsciem ponizej 30 h nie chce mi sie robic, hehe. ;)

Odnośnik do komentarza

Szukam, szukam i nigdzie nie znajduję.

Jakie są najszybsze samochody (motory itd.) w poszczególnych klasach w online?

 

Czym Mastah27 wykręciłeś te 1.31 na Road to Bohan? I czym kręcą te czasy najszybsi (dużo szybsi)? I na ile duże są różnice między brykami z jednej klasy?

Edytowane przez Arek_
Odnośnik do komentarza

Witam!Pisze ponieważ mam mały problem z zarejestrowaniem się do tego całego Socila Clubu...Nie moge połączyć mojego Windows Live ID z Social Clubem jak robie wszystko zgodnie ze wskazówkami wypunktowanymi w pomocy na stronie Socila Clubu i jak wciskam na link do połączenia mojego Live ID z Clubem to wyskakuje mi komunikat ''Request could not be authenticated''...O co chodzi?Miał może ktoś jakieś problemy z zarejestrowaniem się do SC???

Odnośnik do komentarza

Jesli chodzi o rozwalenie gry na 100% to policyjna fure trzeba zrobic z policyjnego komputera misje: most wanted i vigilante. Most wanted wiem, ze jest 30 a vigilante misji ile jest? Koncza sie one kiedys? I te vigilante to jest to na czas co trzeba dojechac do danego przestepcy i go zalatwic, tak?

Edytowane przez 2razyjot
Odnośnik do komentarza
Czas upływa tylko do dojechania do konkretnego miejsca. 20 musisz zabić.

 

Poprzednim razem jak przechodzilem nie mialem zadnego komunikatu po 20 misiach ze ''vigilante completed'' ale achieva zrobilem i mi zaliczylo.

 

Pytanie - czy te 20 vigilante napewno wliczaja sie do zaliczenia fabuly na 100%? A jesli tak czy jest jakis komunikat gdy zrobie ich 20 ze wystarczy i dalej nie robic?? :huh:

Odnośnik do komentarza
Nie ma komunikatu, ale możesz zobaczyć w statsach. Zawsze się liczyło Vigilante do 100% ;)

 

Czyli mam ich 20 zaliczyc i mam progres do przodu, tak?

 

Musi mi sie teraz 100 % nabic. Na kartce juz zapisuje co robie z bruciem, jacobem i romanem. Dla pewnosci z kazdym mozliwym wszedzie wychodze na imprezki itp. O_o

Odnośnik do komentarza
Nie ma komunikatu, ale możesz zobaczyć w statsach. Zawsze się liczyło Vigilante do 100% ;)

 

Czyli mam ich 20 zaliczyc i mam progres do przodu, tak?

 

Musi mi sie teraz 100 % nabic. Na kartce juz zapisuje co robie z bruciem, jacobem i romanem. Dla pewnosci z kazdym mozliwym wszedzie wychodze na imprezki itp. O_o

 

Po co zapistywać na kartce? Wydrukuj sobie checkliste http://www.gta4.tv/100percent.php wystarczy tylko odhaczać. Dzięki niej nie miałem żadnych kłopotów z postępem procentowym.

 

Odnośnik do komentarza
Tez tak macie, ze w miare bogacenia sie za wizyty w szpitalu odciagaja nam coraz wiecej? :/

Gdzies czytalem, ze mozna sie schowac w smietniku przed policja. Czy to prawda?

 

szpital kosztuje 10% kasy jaką posiadasz.. czyli im więcej masz kasy tym więcej zabulisz za szpital ... temu do szpitala się nie chodzi, przynajmniej do osiągnięcia 500.000$ (do achieva) ... później o obojętne bo i tak kasa się do niczego nie przydaje :(

 

prawdopodobnie chodziło o te duże śmietniki (np. z gruzem)

Odnośnik do komentarza
szpital kosztuje 10% kasy jaką posiadasz.. czyli im więcej masz kasy tym więcej zabulisz za szpital ... temu do szpitala się nie chodzi, przynajmniej do osiągnięcia 500.000$ (do achieva) ... później o obojętne bo i tak kasa się do niczego nie przydaje :(

bullshit. Osiągnąłem 500k$ z około 22ma pobytami w szpitalu, i to nie robiąc deala z Dimitrim. Do tego nie 10%, tylko jest tam jakaś zależność inna (powyżej 500.000$ kasowali mnie na 20.000)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...