Skocz do zawartości

GTA IV FAQ


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem jakieś 3 misje po odblokowaniu 3 wysypy mam na koncie 23h grania jest szansa aby wyrobić się i przejść wszystkie misje fabularne przed upływem 30h i zdobyć osiągniecie jeśli nie będę teraz wykonywał żadnych misji pobocznych ?? i jeździł taksówkami ??

 

W podobnej sytuacji sie obudziłem :P Miałem 3 godziny i 18 misji do zrobienia O_o czyli na jedna misje (i dojazdy do nich i czasem czekanie na nie) mam 10 minut. A same misje czasami trwają 20 min z głupim jeżdżeniem po całym mieście. Pędziłem jak cholera, ale udało się w 2h i 30 min ;]

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
A ja mam pewien problem bo mam już 96,67% gołebie mam jumpy i wszystkie misje poboczne też.i kurde nie wiem mozna jakos sprawdzić czy sa zaliczone wypady z kumplami?? ale nawet jezeli nie to chyba by tyle nie brakowało co?

 

W statystykach masz jedynie zapisaną ostatnią aktywność i ogólną ich liczbę. A wygrałeś we wszystkich grach typu bilard rzutki 11000 punktów w Qbedzie? to też się wlicza do 100%. Ja na razie nie mam problemu ale zdaje mi się że mam trochę za mało %, mam zaliczone wszystkie wypady z kumplami, wszystkie gry gołębie misje poboczne jedyne co zostało to stunt jumpy, a procent mam 95,83. Stunt jumpy dają 2,5% więc nadal mi będzie brakować... coś ominąłem, czy zawsze tak jest i po zrobieniu stunt jumpów zapełni mi się % gry?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Musisz znaleźć schodki prowadzące w górę, na początku niedokończonej trasy kolejowej (parę przecznic w dół mapy od miejsca oznaczonego na mapie), potem przeskakujesz przez barierki i jesteś na torach. Jedź/idź dalej, gołębia znajdziesz pomiędzy filarami.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...