Skocz do zawartości

GTA IV FAQ


Rekomendowane odpowiedzi

Za pozbycie się 200 gołębi dostaje się helikopter. Gdzie się on pojawia i czy dostaje się go jednorazowo czy może się respawnuje?

pojawia się (spawnuje co jakiś czas) na dachu komisariatu w Alqonquin, na północ od safehouse'u (tego kupionego przez Romana)

Tego helikoptera używałem gdy nie pozbyłem się jeszcze gołębi. Od początku gry on tam jest. Tak więc jak to jest z tymi gołębiami - coś się dostaje za to?

Odnośnik do komentarza
Za pozbycie się 200 gołębi dostaje się helikopter. Gdzie się on pojawia i czy dostaje się go jednorazowo czy może się respawnuje?

pojawia się (spawnuje co jakiś czas) na dachu komisariatu w Alqonquin, na północ od safehouse'u (tego kupionego przez Romana)

Tego helikoptera używałem gdy nie pozbyłem się jeszcze gołębi. Od początku gry on tam jest. Tak więc jak to jest z tymi gołębiami - coś się dostaje za to?

 

 

Achievmenta, tak jak za 50 jumpow. Myslalem, ze na wzor pozostalych czesci jakas motywacja bedzie, nowa bron na przyklad albo giwery z nieskonczona iloscia amunicji - nic. Zawiodlem sie, jumpy mi z 15 h z mapa zajely a golebie blisko 50, a robilem z mapa, lol!

Odnośnik do komentarza
Achievmenta, tak jak za 50 jumpow. Myslalem, ze na wzor pozostalych czesci jakas motywacja bedzie, nowa bron na przyklad albo giwery z nieskonczona iloscia amunicji - nic. Zawiodlem sie, jumpy mi z 15 h z mapa zajely a golebie blisko 50, a robilem z mapa, lol!

Ile? Pewnie w międzyczasie zamiast skupić się np. na jumpach robiłeś masę innych rzeczy. Wychodzi wg. tego co podałeś 18 min na jumpa i 15 na gołębia.

Mi to zajeło duuuuużo mniej czasu.

 

Odnośnik do komentarza
Achievmenta, tak jak za 50 jumpow. Myslalem, ze na wzor pozostalych czesci jakas motywacja bedzie, nowa bron na przyklad albo giwery z nieskonczona iloscia amunicji - nic. Zawiodlem sie, jumpy mi z 15 h z mapa zajely a golebie blisko 50, a robilem z mapa, lol!

Ile? Pewnie w międzyczasie zamiast skupić się np. na jumpach robiłeś masę innych rzeczy. Wychodzi wg. tego co podałeś 18 min na jumpa i 15 na gołębia.

Mi to zajeło duuuuużo mniej czasu.

 

Podczas jumpow trzeba bylo zorganizowac nowa fure/motor; czasem ginalem, nie moglem jumpa zaliczyc. A z golebiami byla sroga zmota, czasem byly tak ukryte, ze bania mala a fotki byly malo pomocne. Generalnie nie spieszylem sie. ;]

Odnośnik do komentarza

Co do 50h z gołebiami to się nazywa zacięcie :) ja zabiłem 30 w 2 godz (z filmikiem O07Crafta z youtube) i dałem sobie spokój, bo to za długo.

Jakie są najszybsze samochody (motory itd.) w poszczególnych klasach w online?

Czym Mastah27 wykręciłeś te 1.31 na Road to Bohan? I czym kręcą te czasy najszybsi?

No to sam sobie odpowiem :) Najszybsi robią to motorem NRG 900, a różnice są różne, w niektórych klasach żadne w innych gigantyczne.

 

Dalej: O co chodzi z tymi cheaterskimi motorkami? Jakiś glitch?

Wkurza mnie jak mnie tłuką online, samochodami zwykle jestem 1szy-4ty, a motorkami 5-7. Nic dziwnego, bo są oni szybsi o 3sek na minutę (ci sami co są mi równi samochodami) i to są szybsi nie w zakrętach, ale na łagodnych łukach np.Exahust Fumes. Wiem o jeździe na jednym kole, ale online działa to inaczej niż offline (gdzie jest łatwo), ponadto oni wcale na tym jednym kole nie pędzą.

 

Odnośnik do komentarza

Przez Lovemeet poznalem Carmen, ale strasznie glupia doda z niej byla, wiec ja zostawilem. Siadlem znowu przy piecu w poszukiwaniu milosci mego zycia uderzylem do lawchick i nie tylko, ale zadnej odpowiedzi z serwisu na maila nie dostalem, co dziwne jest bo w stats'ach mam Carmen i Kiki, dodam ze Carmen byla moja pierwsza laska z lovemeet. Pomozcie mi poradzic sobie z tym problemem ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...