Skocz do zawartości

GTA IV FAQ


Rekomendowane odpowiedzi

no w koncu i ja dostalem swoj egzemplarz ale nie wiem czy ja mam jakas inna wersje czy jak ?

Po 1 jak dzownie na 911 to nikt ani nic nie przyjezdza, po 2 jak stoje przy taksowce i naciskam LB to Niko wcale nie gwizdze probowalem roznymi sposobami i nic, po 3 stojac przy taxi nie moge wziasc do niej jako pasazaer mimo ze przytrymuje Y to Niko od razu wsiada za kierownicę i po 4 jak zrobic w numerach ta kreseczke no wiecie 555-3333 bo jak wpisuje bez to sygnal typu "nie ma takiego numeru"

Odnośnik do komentarza

- kreseczki są zbędne, klepiesz numer i tyle. A jak jest że nie ma takiego numeru to najwidoczniej nie ma :D

- sprawdź ustawienia kontrolera, LB na taxe działa na "classic", na tym drugim nie pamietam

- żeby wsiąść jako pasażer musisz załować taxi, Niko coś tam odpowiedniego krzyknie, podchodzisz i wtedy przytrzymujesz Y

- z karetką to nie wiem, raz tylko dla jaj po nią zadzwoniłem i przyjechała, lepiej jest coś zjeść albo wypić żeby się zregenerować

Edytowane przez Colin84
Odnośnik do komentarza

 

Spokojnie, jeszcze będą misje. Lure to była ostatnia misja z pierwszej części waszej znajomości. Z biegiem fabuły jeszcze się spotkacie.

;)

 

@Colin84 - Zeby wsiasc do taxi jako pasazer nie trzeba gwizdac/wolac. Gwizdanie sluzy tylko do tego aby taxi sie zatrzymala.

 

Ehmm, wątpie, chyba że na pleyu nie trza :P Jak stała taxa na światłach to próba wsiadania kończyła się latającym kierowcą :) Gwizdasz owszem, żeby sie zatrzymała, i pewnie żeby załączyć pasażer mode :)

Lookne później jeszcze. Zresztą, co to za większa różnica czy trzeba jeden guzik więcej wcisnąć czy nie.

Odnośnik do komentarza
Oczywiście, że nie trzeba gwizdać, często wsiadałem do taksówki stojącej na światłach, lub po zatarasowaniu jej drogi innym autem.

 

Nie myli ci się ranked z player?

Tzn?

Jak biorę żeby pokazało tylko mnie na liście (lub znalazło mnie na liście) to wywala, ze nie znaleziono mnie (czy cos takiego).

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

 

Chyba też raczej nie bo mam zrobione wszystkie zamówienia e-mailowe o Bruciego i również brałem udział w wyścigu (podczas misji 'No 1' czy jakoś tak. Może trzeba wybrać wyścig normalnie, a nie podczas fabuły (misji) ?

 

 

Edit:

 

Wszystko wiadomo -

After completing the missions "No. 1" and "Smackdown.," you will receive a text message from Stevie asking you to get a car for him.

 

Edytowane przez wolek92
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...