Skocz do zawartości

Polskie morze


Rekomendowane odpowiedzi

Dla kolegi co do Sopotu chce jechać. Nie radzę molo zamknięte więc wątpie, że będzie coś na świeżym powietrzu. Oprócz tego Sopot drogi i bardzo bananowy tam to raczej na jakiś bal można się wybrać czy coś, ale tak o to nie polecam. Jak w Trójmieście to bankowo w Gdyni coś na skwerze się będzie działo jak co roku, do tego plaża blisko przy takich świętach zawsze pełna więc myślę, że dość ciekawie będzie.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Ej ej, chciałem z ekipą jechać w wakacje do Mielna, tak chociaż na tydzień (opcjonalnie na 10 dni, albo na 2tyg.). Ktoś tu pisał o domkach jakichś tanich (jakieś namiary, szczegóły?), ale jakby nas nie było stać to nawet przyczepki kempingowe mogą być. Macie jakieś namiary na dobry kemping albo tanie domki? Jechalibyśmy pewno w 4-5 osób, w ogóle to kiedy trzeba by było się obudzić z rezerwacją? Czy może lepiej jechać i dopiero tam szukać jakichś ofert (ale to trochę ryzykowne bo jak nic nie znajdziemy to chu.j : [ ). W ogóle może coś więcej o Mielnie? Generalnie wybraliśmy to miejsce bo słyszeliśmy, że to 'imprezowa stolica' , na serio tam tak zaje.biście? Czy może w poszukiwaniu dobrych imprez wybrać się gdzieś indziej? Generalnie wszelkie informacje będą przydatne (pierwszy taki wypad planujemy i chcemy by wszystko było oki) :-)

Odnośnik do komentarza

Dzięki Lain, popatrzyłem trochę to znalazłem jedną fajną ofertę (z której pewno skorzystamy jak będziemy jechać w 4) : )

 

Jak ktoś może jeszcze coś polecić to poproszę ;)

 

A co do tych domków o których wspominałem, to Lain, właśnie Ty o nich pisałaś (teraz obczaiłem) ale pomyliło mi się, one w Mrzeżynie a nie w Mielnie, więc raczej odpadają.

 

W ogóle tak patrzyłem na ceny domków, pokoi itp. to jednak skusimy się na przyczepę : D Chyba że jakaś naprawdę zajebista oferta się znajdzie.

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

byłem w ten weekend w Sarbinowie. ze względu na temperaturę ludzi na plaży mało. większość z nich wolała siedzieć w barach, lub na polu campingowym pod drzewem. temperatura w cieniu to jakieś 35 stopni celsjusza, piasku z 50, a woda 15. jak codziłem po piasku myślałem, że mi się stopy palą, ale za to jak wchodziłem do wody to czułem, że mi kości zamarzają. jednak jak się pochodziło jakieś 15 minut w tej wodzie dało się jakoś do tego przyzwyczaić i się w niej zanużyć i popływać.

nigdy w życiu bym nie przypuszczał, że nad morzem aż tak bardzo w(pipi)i mnie słońce. przez 4 dni zero wiatru, czy jakiejkolwiek chmurki, a temperatura od 10 rano do 20 wieczorem wynosiła ponad 30 stopni celsjusza. (pipi)a masakra :angry:

 

EDIT: aha zapomniałem dodać, fal zero. morze łagodne jak jeziorko

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza

Akurat ja mieszka w Międzyzdrojach to mogę wam co nieco powiedzieć o tej miejscowości :rolleyes: Na początek ceny. Fakt drogo jest w hui( dzisiaj patrzyłem - 6 pierogów za 8 zł, 100g szaszłyka za 16zł :whistling: itd) i jak chcecie sie dobrze najeść to warto iść do restauracji "u Marii"(znalezienie jej nie ma żadnego problemu gdyż to mała wioska, wszystko jest blisko siebie xD) samoobsługa i najesz sie za małą cene, znajduje sie gdzieś w środku miasta, niedaleko parku szopena( wybeany park <ok>) lub zjeść rybke zaraz przy barze przy plaży choć ceny za nią też z kosmosu. Jeżeli chodzi o noclegi to nie ma najmniejszego problemu ze znalezieniem takiego, prawie na każdej ulicy znajdziecie pokoje do wynajecia blisko plazy za małą cene, lub jak kto woli można tez wynająć jakiś mały domek. Dyskoteki są blisko plaży, i pare w centrum wiec jak ktos by chcial sie wyszaleć to nie ma problemu, albo masa automatow do gier na molu lub na samej promenadzie. Jezeli chodzi o owe plaze to sa dosyć duze no i tłoczne w upalne dni, nawet jest kawalek dla naturystów, wiec mozna sobie pobiegac na golasa xD

 

 

jak chcecie cos wiedziec więcej to pytajcie :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...