Skocz do zawartości

Polskie morze


Rekomendowane odpowiedzi

No ale hotel to przecież taka kwatera tyle, że sprzątają za Ciebie, nie musisz się zastawiać gdzie kupić bułki na śniadanie, czy co robić jak jest hu jowa pogoda (bardzo często nad Bałtykiem). Nie wspominam już o wyjazdach jesiennych czy zimowych nad polskie morze wtedy to w ogóle kwatera odpada. 

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

No ale można rezerwować bezpośrednio na www danego obiektu (podałem moje typy). PL to specyficzny kraj i nadal często jest taniej (+ większa dostepnosc) u źródła niż na bokingach itp. portalach. Polecam więc wyczaić obiekt i rezerwować go przez jego www/bezpośrednio u właściciela.

 

Mejm nie wiem po co te przytyczki ale  w/w obiekty są na takich portalach jak wczasy nad morzem itp.

https://nadmorze.pl/ustka

 

Trzymaj linki, powinien nawet styl graficzny tego portalu Tobie odpowiadać bo jest mało krzykliwy i staromodny nie żaden GRAND.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

E tam. Wszystko rozbija się o kwestię nie pojechania w sezonie o ile nie przeszkadza wam nawał starych ludzi. Byłem w czerwcu od 5-15 i była rewelacja. Balety pozamykane. Funkcjonują karaoke i potańcówki dla staruszków. Ludzi malutko, plaże puściutkie. Pogoda jak to nad morzem - różna aczkolwiek idzie się opalić. :) Polecam szukającym spokoju. Nawet w Mielnie jest spokojnie i pustawo.

 

A ostatnio byliśmy z dwójką znajomych i dzieckiem w Domy Letnie Sarbinowo i ceny śmiesznie niskie. Polecam.

Edytowane przez Krystyna JJanda
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Krystyna JJanda napisał:

E tam. Wszystko rozbija się o kwestię nie pojechania w sezonie o ile nie przeszkadza wam nawał starych ludzi. Byłem w czerwcu od 5-15 i była rewelacja. Balety pozamykane. Funkcjonują karaoke i potańcówki dla staruszków. Ludzi malutko, plaże puściutkie. Pogoda jak to nad morzem - różna aczkolwiek idzie się opalić. :) Polecam szukającym spokoju. Nawet w Mielnie jest spokojnie i pustawo.

 

A ostatnio byliśmy z dwójką znajomych i dzieckiem w Domy Letnie Sarbinowo i ceny śmiesznie niskie. Polecam.


Jadę do Sarbinowa w sierpniu. Mamy fajną miejscówkę, ale padło na pokoje a nie dom. Przekalkulowaliśmy, czy chcemy wynająć dom 4-os i mijać się z teściami w kiblu, czy jednak osobne zamykane pokoje xd 
Jest tam coś wartego polecenia w temacie atrakcji dla dziecka (np. spacery, parki, zejście na plażę bez schodów etc.), ewentualnie sprawdzona gastronomia?

 

Jedna z cech pokazujących, że człowiek jest oficjalnie stary - czekanie rok na 2-tygodniowy urlop aby pojechać do Poznania do rodziców, a potem wspólnie nad morze.

Edytowane przez _Red_
Odnośnik do komentarza
W dniu 14.07.2018 o 17:16, kubson napisał:

jak najlepiej naszybciej dostac sie na Hel z Gdanska bez posiadania samochodu? bylem przekonany ze nie bedzie problemu na jakis prom / statek, a tu wychodzi ze trzeba dostac sie do gdyni, a z gdyni pociagiem ;/ wiec rozwazam w sumie wypozyczenie auta lub nie wiem uber?

SKM do Gdyni, dalej pociąg, to kumata opcja. Za ubera zapłacisz dużo więcej.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Park Reagana, Lasy w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym, dla mnie to główny punkty, starówką się nie jaram. No może stara Oliwa jeszcze dość urokliwa jest. Ciągle wybieram się do muzeum II WŚ i jakoś nie mogę dotrzeć. Jak lubisz architekturę to obczaj Forum, mega fajnie zorganizowana przestrzeń handlowa, a niedługo jeszcze uruchomią rzekę wewnątrz budynku.

Edytowane przez krupek
Odnośnik do komentarza

@_Red_ Sarbinowo? Byłem w czerwcu przed sezonem za śmieszną kasę. :) Z atrakcji dla dzieci to jakiś małpi gaj co najwyżej. Obok masz Mielno i Chłopy - tam sobie popatrz czy coś jest. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę ekolego ale Sarbinowo w sezonie i mega wąska plaża to jest słabizna. Promenada fajna bo można z wózkiem pochodzić prawie nad samym morzem ale miejsca żeby się rozłożyć mało. Byłem w czerwcu i chociaż nie miałem 32 stopni to miejsca w opór i pogoda 22 stopnie dla 7 miesięcznego szkraba to IMO w sam raz.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ten park zaraz obok latarnii to jeden z najniebezpieczniejszych punktów w Gdańsku już nie jedna osoba tam skończyła z kosą. Sam otarłem się o wpier.dol od jakieś grupy naćpanych dresów, ogólnie połączenie dresy z Nowego Portu vs Brzeźno to nie jest najlepszy pomysł na przechadzkę z koleżanką. 

 

@Shen

W sumie zabierz ją w Gdańsku na Górę Gradową, fajny widok z jej szczytu jest ale do centrum teraz bym nie polecał bo jarmark się zaczął i można dostać raka

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...