Skocz do zawartości

Polskie morze


Rekomendowane odpowiedzi

jak bardzo trzeba nienawidzić swoich dzieci, swojej żony czy partnerki żeby zabrać ich nad polskie morze? Zimne, brązowe, zasyfione polskie morze. 

Zniszczyć im cały urlop, całe wakacje, ale tatuś panisko i bohater rodzinkę na wczasy zabrał griswold pie.rdolony 

 

tylko zagraniczne kierunki tylko i to najlepiej daleka egzotyka, gdzieś na drugim końcu tego pie.rdolnika 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Ty no nie wiem, w sumie nie zauważyłem żadnych karyn i sebixów. Nikt nie wszczynał awantur, nie skakał po stołach, nie syfił na plaży. Racja że polaków wszędzie znajdziesz, ale na takich kierunkach można przypuszczać, że obracają się w innych kręgach i mają bardziej poukładane w głowie. Choć wiadomo na pewno są wyjątki. 

 

ja tam polaków omijam. Za to zgadałem się z 50 letnim rumunem, który żyje 20 lat w San Francisco. Pytał się mnie ile zarabiamy, to za głowę się złapał. Spytał się jak się tu dostałem skoro tak słabo zarabiamy na co ja że jak mu powiem to będę go musiał kilim a on że ok i płynęliśmy se katamaranem po morzu karaibskim śpiewając refren tej piosenki

 

powiedziałem że byłem w kaliforni ale chyba nie uwierzył

 

a wy jakie macie historie z wakacji? 

Odnośnik do komentarza
5 hours ago, D.B. Cooper said:

 

 

a wy jakie macie historie z wakacji? 

Odwiedzilem Christianie w Kopenhadze. Jest to okolica odlaczona od Kopenhagi rzadzaca sie swoimi prawami. Jest tam pelno barow i straganow a haszem i marichuana. Palic jointy mozna wszedzie, ludzi bylo pelno, klimat przyjazny i wyluzowany a ceny swietne i wszedzie slychac muzyke a ludzie sa tolerancyjni jak sie umie zachowac i nie jest sie kompletnie uwalonym. Jeden z najlepszych wypadow palaco pijacych w moim zyciu

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Blaise napisał:

Nie wiem czy Grzybi znalazłeś, ale jak coś, to mam wolny pokój dla dwóch osób 13-18 sierpnia. Bez wyżywienia, jest własna łazienka, dwa aneksy kuchenne dla gości. Chcesz zdjęcia czy więcej info to dawaj na priv. Lokalizacja to Grzybowo, k. Kołobrzegu.

A ja potrzebuje od 15-18. Wiem, ze mało dni, ale ja już swój urlop w tym roku wykorzystałem. Dzięki, ale odpada :/

4 minuty temu, Krystyna JJanda napisał:

Grzybiarz jedź do Grzybowa!!!

Zastanowię się :)

Odnośnik do komentarza
W dniu 3.08.2019 o 22:41, D.B. Cooper napisał:

jak bardzo trzeba nienawidzić swoich dzieci, swojej żony czy partnerki żeby zabrać ich nad polskie morze? Zimne, brązowe, zasyfione polskie morze. 

Zniszczyć im cały urlop, całe wakacje, ale tatuś panisko i bohater rodzinkę na wczasy zabrał griswold pie.rdolony 

 

tylko zagraniczne kierunki tylko i to najlepiej daleka egzotyka, gdzieś na drugim końcu tego pie.rdolnika 

Ty ale z tym ręcznikiem to suabo akcja 

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 4.08.2019 o 18:30, _Forum_ napisał:

Odwiedzilem Christianie w Kopenhadze. Jest to okolica odlaczona od Kopenhagi rzadzaca sie swoimi prawami. Jest tam pelno barow i straganow a haszem i marichuana. Palic jointy mozna wszedzie, ludzi bylo pelno, klimat przyjazny i wyluzowany a ceny swietne i wszedzie slychac muzyke a ludzie sa tolerancyjni jak sie umie zachowac i nie jest sie kompletnie uwalonym. Jeden z najlepszych wypadow palaco pijacych w moim zyciu

gitara miejsce, polecam. mieszkalem kiedys od tego miejsca 10 minut rowerem.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 10 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...