Skocz do zawartości

Guitar Hero World Tour


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 562
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

byście w beatmanie na wyższych poziomach trudności pograli to by nie było gadania o tym że GH jest ciężkie :P

anyway ja w nowym GH chciałbym usłyszeć troche hardcore'u ale ten typ muzyki raczej nie nadaje się do takiej gry (mało skomplikowane utwory, do tego w GH królują raczej mainstreamowe kapele).

Odnośnik do komentarza

Jak juz przy metallice jestesmy to poprosilbym fade to black, imo najlepszy ich song. Procz tego to zdecydowanie wiecej RUSH!111 Mogliby tez dodac cos od satrianiego (surfing with the alien), buckethead'a (nottingham lace), pearl jam'u (black) i cosik od poets of the fall (z nastawieniem na 1szy album). Zreszta niewazne... i tak kupie.

Odnośnik do komentarza

Też jestem za Master of Puppets (chociaż jak czuje to pewnie przez to będę musiał grać na medium, bo na Hard pewnie będzie tak samo trudno jak z One) lub No Leaf Clover. No i tradycyjnie już od dwóch części jeden kawałek od R.A.T.M. Błagam, niech tym razem dadzą Guerilla Radio :shifty: MUSI także być coś z S.O.A.D. Aha, no i niech ta część będzie nowocześniejsza, bo niektóre daty w GH3 załamywały.

Odnośnik do komentarza
A np. Led Zeppelin? Stairway to Heaven na Expercie xD

 

a pamietacie napisy na ekranach loading'owych GH2?

"And remember, no stairway" hyh.gif

 

Heh, a wcześniej nie mogłem skojarzyć i się dziwiłem o co w tym chodzi. Thx, Jiloo, hiehie ;]

Nie wiadomo. Odniesienie o "Stairway" mogło się też odnosić do jakiegośtam filmu z którego wzięło się też "eleven is LOUDER than ten" i jeszcze kilka innych. Ale też myślę że chodzi o Stairway to heaven.

 

Mnie roz.(pipi)alo w pierwszej części coś w stylu "Nie będzie grał freebirda, wrabiają cię" a w dwójce, "Ok, tym razem Cię nie wrabiają, SIGH" xDD

Edytowane przez Mikes
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
wicked game Chrisa Issack'a też bym nie pogardził :D

o_O taaki smęt?

 

Zeppów prawdopodbnie nie będzie nigdy gdyż nie sprzedadzą sie za żadną kase (a maja jej wystarczająco). Zresztą baaardzo rzadko gdziekolwiek dają kawałki jeśli wogóle (jedyny jaki mi sie przypomnia to Szkoła rocka z Jackiem Blackiem).

 

No One Knows zgodnie z Mikes'sem uznalismy za najlepszy kawałek z GHI (świetny riff,znakomita solówka). Tak Qotsa to mój ulubiony zespól i chce spin off tylko z nimi;]

 

W czwórce chcicałbym wałki Pantery,Faith No More,Alice In Chains,Jimiego Hendrix'a,Disturbed (Stricken był dobry),Kyuss,

Metallica ujdzie

coś punka też może być.

Odnośnik do komentarza
W czwórce chcicałbym wałki Pantery,Faith No More,Alice In Chains,Jimiego Hendrix'a,Disturbed (Stricken był dobry),Kyuss,

Metallica ujdzie

coś punka też może być.

 

Jeżeli twoje oczekiwania się spełnią, to na bank sobie harda daruje. Dzięki Bartuś, zawsze zepsujesz mi humor :*

 

No One Knows zgodnie z Mikes'sem uznalismy za najlepszy kawałek z GHI (świetny riff,znakomita solówka). Tak Qotsa to mój ulubiony zespól i chce spin off tylko z nimi;]

 

Niech najlepiej Activison otworzy ze 20 nowych zakładów pracy, i każde będzie robiło innego spin-offa. Jak ty chcesz spin off Qotsa, to ja chce spin off R.A.T.M. , Guns & Roses, S.O.A.D,Motohead, Tenacious D (xD)i Kazika, hiehiehie :P a nie jakieś "ajero-smęty"

Edytowane przez Konar$ky
Odnośnik do komentarza

Sporo zmian w Guitar Hero:

- dojdą kolejne instrumenty: perkusja i mikrofon

- kreator piosenek o dużych możliwościach, udostępnianie ich innym

- kreator designu gitary i perkusji

- same mastery

- pierwsze potwierdzone zespoły: Van Halen, The Eagles, Linkin Park i Sublime

- całkiem nowa gitara z jakimś gadżetem-niespodzianką

Odnośnik do komentarza
Zeppów prawdopodbnie nie będzie nigdy gdyż nie sprzedadzą sie za żadną kase (a maja jej wystarczająco). Zresztą baaardzo rzadko gdziekolwiek dają kawałki jeśli wogóle (jedyny jaki mi sie przypomnia to Szkoła rocka z Jackiem Blackiem).

Pamiętam jeszcze że Immigrant song był w trzecim Shreku :)

 

Tez bym bardzo chcial zagrać Stairway i własciwie byłem pewien że będą w 3 częsci własnie przez ten napis "remember, no stairway" (tak jak freebird w częsci pierwszej "zapowiedział" się na częśc drugą :) no ale cóż trzeba czekać. Na rock band chyba też nic nie wydali. Na razie można tylko podziwiać fanowskie produkcje (patrz stairway na youtube)

 

A zresztą cała ta dyskusja w tym wątku świadczy o tym że nikomu nie dogodzisz.. Jedni chcą metal, drudzy klasykę, inni nowości. Co nie zrobią, będzie krytyka, jak zwykle zresztą :)

 

- dojdą kolejne instrumenty: perkusja i mikrofon

Guitar Rock Band Hero? :)

 

- kreator piosenek o dużych możliwościach, udostępnianie ich innym

A to jest ciekawe.. Trudno mi uwierzyć żeby urwali kurze złote jaja :D Może klucz tkwi w tych "dużych możliwościach" :)

 

- całkiem nowa gitara z jakimś gadżetem-niespodzianką

Stawiam na wodotrysk! :D

 

Odnośnik do komentarza

No zobaczymy jak to bedzie wygladac.Poki co doczytalem sie ze:

W najnowszym wydaniu magazynu Game Informer pojawiły się informacje, że Guitar Hero IV będzie miało taki sam zestaw instrumentów jak konkurencyjna seria - Rock Band! Nastąpi jednak kilka zmian. Ze względu na przepychanki patentowe z firmą Gibson, tym razem zostanie zaprojektowany całkowicie nowy wzór gitary. Nowa forma ma podobno "zmienić sposób przyszłej gry w Guitar Hero". Ponadto perkusja będzie składać się nie z czterech, a sześciu części - 4 pady + 2 talerze.

 

Kolejną innowacją jest postawienie na zawartość tworzoną przez samych graczy. Będzie można nagrać swój kawałek (niestety bez wokalu), dorobić doń odpowiednie ułożenie nut, a następnie przekazać światu za pomocą "Guitar Hero Tunes". Do tego nastąpi koniec predefiniowanych postaci - rozbudowany kreator pozwoli na stworzenie takiego muzyka, jaki graczowi najbardziej pasuje.

Dokladniejsze info pod : klik

Odnośnik do komentarza

Perkusja nareszcie będzie namiastką perkusji, a nie jakimś penisowym wynalazkiem perkusjo-podobnym :) Chociaż i tak tę perkę z RB łyknę. 4 pady i 2 talerze naprawdę będą dawać ognia :twisted:

 

Sam edytor piosenek będzie pewnie czymś na kształt programu Guitar Pro, tylko oczywiście z o wiele prostszym interfejsem i okrojonymi możliwościami. Swoją drogą samo w sobie zabija to po części problem dodatkowych piosenek, gdyż co sprawniejsi gracze sami je "utworzą" - bez wokalu co prawda, ale jednak ;)

 

Martwi mnie jednak chęć wprowadzenia na siłę zmian w kwestii samej gitary :/ To co, nasze Gibsonki zamienią się w wykastrowane stolce ? Noł szit...

 

A co do samej ścieżki dźwiękowej - tu akurat krótka piłka: gra powinna składać się z samych szlagierów i hitów, tylko tyle. Bierzemy magazyn Total Guitar, zestawienie najlepszych 20-30 kawałków, podpisujemy umowy i jazda \m/

Odnośnik do komentarza
- dojdą kolejne instrumenty: perkusja i mikrofon

 

Będę zadowolony, o ile da rade grać bez tychże instrumentów. Shit, trza będzie jakiegoś kumpla do perki zagonić :D

 

- kreator piosenek o dużych możliwościach, udostępnianie ich innym

- kreator designu gitary i perkusji

 

WIEDZIAŁEM KU.RWA, WIEDZIAŁEM. Ladies & Gentleman.....przywitajcie Tony'ego Hawka nowej generacji :/

 

- same mastery

- pierwsze potwierdzone zespoły: Van Halen, The Eagles, Linkin Park i Sublime

 

Tu akurat jestem zadowolony...VH dobrze wypadło w GH2, a linkin park zawsze chciałem ujrzeć w GH, niech tylko dadzą piosenki ze starych płyt, bo tych popowych gówien nie zdzierzę....

 

- całkiem nowa gitara z jakimś gadżetem-niespodzianką

 

Stawiam na darmową próbkę dragów (Heroine Hero :twisted: )

Odnośnik do komentarza
Perkusja nareszcie będzie namiastką perkusji, a nie jakimś penisowym wynalazkiem perkusjo-podobnym :) Chociaż i tak tę perkę z RB łyknę. 4 pady i 2 talerze naprawdę będą dawać ognia :twisted:

Chyba jednak będzie nadal "penisowatym" wynalazkiem co więcej gorszym pewnie niż ta z rock band jeśli rzeczywiście nie będzie stopki a tylko tomy i talrze O_o nie wyobrażam sobie perki bez stopy :wacko:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...