Skocz do zawartości

Guitar Hero World Tour


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 562
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Tak, myślę że usunięcie "IV" z "Guitar Hero" daje do zrozumienia, że go nie jest już gra tylko o gitarze ;) Mogliby w ogóle tylko "Hero" zostawić. I kupić Jeta Lee.

 

Jeta Li jesli juz :P

 

Nowe gitary wygladaja calkiem niezle choc bez rewelacji. No i nie dopatrzylem sie zadnych nowosci w nich.

Odnośnik do komentarza
Smith z RHCP, Copeland i Barker testują perkusję do GH . Niby w sumie nic takiego, ale pokazali nową funkcję: czułość bębnów. Poza tym, patrząc na moment kiedy Barker się wypowiada, widzimy z tyłu jego model do gry. Czyżby Blink182, albo też może RHCP & The Police w nowym GH? Co do dwóch ostatnich, jestem jak najbardziej na tak :)

 

Kurde, ta czułość bajerancka ^^ GH4 jednak będzie konkretne. Oby tylko nowy DLC był często, a nie ledwo raz na miesiąc <_< Może będziemy mogli dobierać sobie członków kapeli...

Odnośnik do komentarza
Bajerancko ;] Grafika dla mnie w tej grze się nie liczy. Najważniejsze, żeby było widać lecące kropeczki ^^

 

Tutaj się nie zgodzę, choć myślałem podobnie.. do czasu aż zobaczyłem Rock Banda. Ta gra prezentuję się znacznie znacznie lepiej. Jeżeli miałbym grać When You Were Young to od razu bym zapuścił Rock Banda, nawet bym sie nie zastanawiał. ;)

Odnośnik do komentarza
http://link.brightcove.com/services/link/b...bctid1576242596

Filmik z prezentacji gry w jednym z programów telewizyjnych.

Panowie grają na les Paulach ;]

Pewnie nie maja jeszcze zaprojektowanego kontrolera do GHIV , osobiscie mysle ze oni skupili sie sie na perkusji i kto wie

czy GHIV nie bedzie sprzedawanie z Les Paul poprostu nie beda robic nowego kontrolera gitary o ile zadnej nowej funkcji

dle niej nie wprowadzili. W sumie to byloby nawet dobrze bo nie stac mnie na cala kolekcje gitar osobno dla kazej gry :) Ale jak bedzie zobaczymy , mysle ze support LP napewno bedzie co mnie osobiscie cieszy :>

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...