Skocz do zawartości

Guitar Hero World Tour


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

Sporo zmian w Guitar Hero:

- dojdą kolejne instrumenty: perkusja i mikrofon

- kreator piosenek o dużych możliwościach, udostępnianie ich innym

- same mastery

- pierwsze potwierdzone zespoły: Van Halen, The Eagles, Linkin Park i Sublime

- całkiem nowa gitara z jakimś gadżetem-niespodzianką

 

Oooo. Dali Eagelsow to i moze Shadowsi sie zalapia. Wiem ze dla wielu z was to nie znane nazwy ale w swoich czasach te kapele wymiataly.

Na na ch...j mi perkusja czy mikrofon - jak bede chcial to kupie RB ewentualnie Singstara na PS3.

Kreator piosenek - to juz cos lepszego. Jak ktos lubi klimaty sprzed 3-4 czy nawet 5 dekad to smiga a jak ktos lubi techno-mloty tez sobie poradzi ( moze ).

Nowa gitara - czy to znaczy ze gitara z GH3 nie bedzie dzialac. KICHA !!!!!!

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 562
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Oooo. Dali Eagelsow to i moze Shadowsi sie zalapia. Wiem ze dla wielu z was to nie znane nazwy ale w swoich czasach te kapele wymiataly.

Na na ch...j mi perkusja czy mikrofon - jak bede chcial to kupie RB ewentualnie Singstara na PS3.

Kreator piosenek - to juz cos lepszego. Jak ktos lubi klimaty sprzed 3-4 czy nawet 5 dekad to smiga a jak ktos lubi techno-mloty tez sobie poradzi ( moze ).

Nowa gitara - czy to znaczy ze gitara z GH3 nie bedzie dzialac. KICHA !!!!!!

 

Pozdrawiam

 

Spokojnie. Gitarka z GH3 będzie na pewno kompatybilna, bo to by był debilizm, gdyby nie dali takiej możliwości <_< I też nie wiem, po co perka i mic skoro to jest Guitar Hero... No i fajnie, że będzie LP. Mam nadzieję, że jakieś ciekawe kawałki ^^

Edytowane przez Bojan_Zaw
Odnośnik do komentarza
Sporo zmian w Guitar Hero:

- dojdą kolejne instrumenty: perkusja i mikrofon

- kreator piosenek o dużych możliwościach, udostępnianie ich innym

- kreator designu gitary i perkusji

- same mastery

- pierwsze potwierdzone zespoły: Van Halen, The Eagles, Linkin Park i Sublime

- całkiem nowa gitara z jakimś gadżetem-niespodzianką

w sumie fajnie, ze juz nie bedzie coverow :)

 

nowa gitara z gadzetem? moze wreszcie wykorzystaja to gniazdo RJ co od dwoch wydan gry jest nie uzywane? ja wlasnie licze na pedal - pewnie jakies dostorsion czy cos w ten desen.

 

Tu akurat jestem zadowolony...VH dobrze wypadło w GH2, a linkin park zawsze chciałem ujrzeć w GH, niech tylko dadzą piosenki ze starych płyt, bo tych popowych gówien nie zdzierzę....

LP jest do sciagniecia do GH3 w paczce Warner/Reprise Track Pack (No More Sorrow - Linkin Park, Sleeping Giant - Mastodon, Pretty Handsome Awkward - The Used)

Odnośnik do komentarza
Jak juz tak wszyscy sie rozpływamy nad metallicą, to ja sie zastanawiam, czemu nie ma GH Metallica, zamiast jakiegoś zyebiszczowego GH Aerosmith :/

 

Bo Metallica nie musi w ten sposób zarabiać kasy.

Wciąż są gwiazdami pierwszego formatu, koncertują (wkrótce sami się przekonamy w jakiej formie) i do tego pracują nad nową płytą, która ma zahaczyć o korzenie - co tym bardziej podkręca miliony fanów.

A gwiazda Aerosmith jakby lekko przybladła i wypłowiała - stąd zastrzyk gotówki w postaci GH:A...

 

btw:

www.missionmetallica.com - zapowiada się świetny materiał...

 

Odnośnik do komentarza
Bo Metallica nie musi w ten sposób zarabiać kasy.

Wciąż są gwiazdami pierwszego formatu, koncertują (wkrótce sami się przekonamy w jakiej formie) i do tego pracują nad nową płytą, która ma zahaczyć o korzenie - co tym bardziej podkręca miliony fanów.

no tak. pracuja nad ta plyta juz 5 lat, wiec musi byc killer ;)

 

choc dla mnie metalika skonczyla sie na plycie And Justice For All... to jeszcze taki spin-off GH bym przelknal. Aero nie trawie.

Odnośnik do komentarza
Jak juz tak wszyscy sie rozpływamy nad metallicą, to ja sie zastanawiam, czemu nie ma GH Metallica, zamiast jakiegoś zyebiszczowego GH Aerosmith :/

 

Bo Metallica nie musi w ten sposób zarabiać kasy.

Wciąż są gwiazdami pierwszego formatu, koncertują (wkrótce sami się przekonamy w jakiej formie) i do tego pracują nad nową płytą, która ma zahaczyć o korzenie - co tym bardziej podkręca miliony fanów.

A gwiazda Aerosmith jakby lekko przybladła i wypłowiała - stąd zastrzyk gotówki w postaci GH:A...

 

btw:

www.missionmetallica.com - zapowiada się świetny materiał...

Nie no siur, że nie musi, ale zastanawiam sie czemu activision sie o to nie stara. Ale jak nie wadomo o co chodzi to chodzi o kasę :)

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
metalika skonczyla sie na plycie And Justice For All...

 

Nie.

Metallica skończyła się na Kill'Em All :potter:

 

Aerosmith wieje chu'jem znaczy nudne.

GH chce chce byc konkurencją dla RB -_- no nie wiem...niech dają dobre kawałki a nie jakieś emo-shit.

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Wow, edytor to bedzie gratka dla prawdziwych pasjonatów i ludzi z cierpliwoscia :) Nie mniej mozna sie spodziewac zalewu swietnych jak i gow.nianych "produkcji". Ciekawe jak rozwiaza dystrubcje tego stuffu. Microsoft niezbyt chetnie podchodzi do otwarcia DLC dla zwyklych smiertelnikow w przeciwienstwie do Sony (mapy do np UT, Echochrome).

Odnośnik do komentarza
Metallica gra aktualnie country, nagrywają w jakiejś piwnicy i wciąż nie mogą znaleźć prawdziwego perkusisty, czarny album szło przełknąć jeszcze

Dobrze wiedzieć że St.Anger to country :lol:

I co ty chcesz od Larsa? :)

PS. Przy nowej płycie wywalili Rocka i wynajęli Rubina, więc może będzie dobrze (mocno na to liczę)

 

A co do GH, ciekawe czemu zrezygnowali z liczby IV?

Odnośnik do komentarza

 

Czytaj uważnie forum, już była informacja o nim.

 

Co do zmiany cyferki IV na "World Tour"...hm, myślę, że to jest spowodowane tym, iż dodali inne instrumenty. Sporo osób, niewiadomo dlaczego, miało problem z tym, że w kolejna część GH nie będzie tylko o gitarze. To takie moje przemyślenia :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...