Skocz do zawartości

Guitar Hero World Tour


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 562
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No to niezłego ćwieka mi zabiłeś El Chocko... Czekałem na GHWT właśnie ze względu na gary - które o dziwo wszędzie chwalą (poza znanymi bugami) - a Ty mówisz, że nawet one nie są warte zakupu... Pomijając tracklistę gier: które gary - bez modyfikacji - warte są zakupu?

Czy najlepiej poczekać na te z RB2?

Odnośnik do komentarza

Heh najfajniejsza byla by perkusja Premium do RB2 ale cena jest dosc zaporowa.

które o dziwo wszędzie chwalą

Norma jest ogol a nie margines, wiec mna sie nie przejmuj.Bede szczery.Moja opinia jest mocno podyktowana slaba imo track lista.Zabila ona we mnie radosc grania i to tak skutecznie ze bym nie uwierzyl wczesniej ze sie tak da.Ten zawod skrzywil tez wlasnie me spojrzenie na ta gre i moje zdanie nie jest po prostu zbyt uczciwe.Jesli komus spodobaja sie songi (w ilosci wiecej niz polowa bo chyba wtedy ma sens kupic ta gre) to i perkusja bedzie go cieszyc (mowie o samym wykonaniu) bo dzwiek z gry jest dalej okropnie plastikowy.Grales w RB przypuszczam wiec ta roznica w brzmieniu powinna od razu Cie udezyc.

Odnosnie samego pytania juz.Perka z GH jest sama w sobie ok, ale nie kupilbym jej po to by grac w RB bo to by i tak mijalo sie z celem(brak 6 sciezki)a w GH:WT nie mam zamiaru juz odpalac.Gdybym nie mial juz na stanie instrumentow czekal bym spokojnie fo konca listopada na RB2.

 

PS.Zeby nie bylo watpliwosci.Nie posiadam swojej perkusji z GH na wlasnosc i ponad polowe gry zagralem na instrumencie z RB.

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza

Preorder anulowany, więc czekam na rozwój wydarzeń. Ma ktoś może link do tracklisty włożonej na youtube, tak po ok. 20-30sek na kawałek by przesłuchać?Wallerot, mi powiedzieli, że nie będą mieli w tym tygodniu, więc stwierdziłem, że jak ma być premiera na równi z empikiem to wolę dopłacić 50zł i mięć lepszą gwarancję, do tego nie będę musiał płacić za przesyłkę. Kiedy premiera rb2?

Edytowane przez stabik
Odnośnik do komentarza
Preorder anulowany, więc czekam na rozwój wydarzeń. Ma ktoś może link do tracklisty włożonej na youtube, tak po ok. 20-30sek na kawałek by przesłuchać?Wallerot, mi powiedzieli, że nie będą mieli w tym tygodniu, więc stwierdziłem, że jak ma być premiera na równi z empikiem to wolę dopłacić 50zł i mięć lepszą gwarancję, do tego nie będę musiał płacić za przesyłkę. Kiedy premiera rb2?

14.11 w Europie

21.11 w UK

Odnośnik do komentarza
Jesli ktos sie zastanawia RB czy GH nie nie ma watpliwosci.6 talerzow nie uratuje tej gry.Glosnosc jest taka sama wiec tutaj nie ma przewagi zadna gra.Swoja droga pozwole sobie dodac ze kazdy kto narzeka na halas czyli chyba wszyscy hehe ma alternatywe.Nie mowie juz nawet o oficjalnych silencerach bo te nie starczaja na dlugo (max miesiac a potem juz zaczynaja tracic na jakosci) ale krotka wizyta w zakladzie tapicerki czy czyms podobnym zalatwia sprawe.Potem zostaje kupic tasme dwustronna i jest tak blogo jak slychac tylko leciutkie mlaskniecie ze hej :)

 

Dzięki za recke El Loco Chocko, daje do myślenia.. O tę tapicerke chciałem spytać :) Robiłeś już coś takiego? Jakiego materiału użyłeś? Rozumiem że zrobiłeś takie "placki" żeby pokryć cała powierzchnie talerzy, czy może coś w rodzaju worka na talerz? Sam różnych rzeczy próbowałem, ostatnio nawet wacikami obłożyłem końcówki pałeczek. Było to nawet niezłe tyle że po krótkim czasie wata była wszędzie i nie starczyło to na długo :) I z każdym rozwiązaniem jest ten sam problem - "nie czuje" perkusji, spada dokładność uderzeń, nie zawsze nutki wchodza itp..

Odnośnik do komentarza

Material to jakis rodzaj gabki z silikonem stosowany przy tapicerkach samochodowych grubosci okolo 3mm.Na gorze pokryty dosc grubym materialem.Pod spodem tasma dwustronna i to wsjo naklejone bezposrednio na gary.Calosc zrobili w warsztacie tapicerki samochodowej.Nie mam problemow z niewychwytywaniem uderzen a przyjemnosc z za(pipi)...a czasem na powerze bezcenne :)

Odnośnik do komentarza

Chyba przez kolejny tydzień się to nie uda: NEWS

 

W Robsonie na jutro obiecują. Ja im wierzę, bo nie prowadzą raczej interesów z oficjalnym dystrybutorem, a od premiery europejskiej trochę minęło, więc może zdążyli sprowadzić ? Cóż, jutro będę się martwił :)

 

PS. A wiedzą, że wyszła paczka z utworami ? Jimi Hendrix Experience w niej znajdziemy, a piesenki to:

* Fire - wersja z koncertu Woodstock

* If 6 Was 9

* Little Wing

440 MSP za tę paczkę życzą sobie złodzieje z Activision ;) Linki prowadzą do tych utworów w odpowiednich wydaniach zamieszczonych na YT.

Edytowane przez Keymaker
Odnośnik do komentarza

Pytanko do Panów, którzy śledzą temat intensywnie : na kiedy przewidziana jest premiera gry (z instumentami)? Wiadomo już coś? Ew. może inaczej: gdzie i kiedy w PL najwcześniej będzie można dostać zestaw gra + gitara?

 

w sklepie PE póki co info brak, w Ultimie jako data prem. widnieje "listopad 2008"... i tyle.

Odnośnik do komentarza

A mozna bedzie u Nas kupic osobno instrumenty?. Np. teraz gitarka+gra a w przyszlosci dokupic perke, albo na odwrot dokupic gitarke? Tracklista jakos do mnie nie przemawia za wyjatkiem Tool - nie ma tam nic ciekawego w odroznieniu od RB2. SoD, Dream Theater takie kapelki chce. Mad Catz podobno bedzie sprzedawal wlasne instrumenty do RB2 ale czy u Nas? F@uck, przy tych grach jest wiecej znakow zapytania niz odpowiedzi, no i te ceny. Ze niby party games sa dla casuali? Chyba nie te. Moj samochod jest wart tyle co pelny zestaw do gry.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...