Skocz do zawartości

Guitar Hero World Tour


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 562
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

IMO dajesz du.py Fistach, bo RB jest lekko mówiąc takie sobie na gitarkę. Moim skromnym zdaniem GH bije RB pod tym względem na łeb. Sam pluję sobie w brodę, że sprzedałem samą grę GH3, bo teraz od paru ładnych dni mam nieodpartą ochotę zagrać "One"/"Black Magic Woman"/"Cliffs of Dover"/"My Name Is Jonas"/"Welcome to the Jungle"/"Paint It Black" and many more. Guitar Hero na gitarze ma dla mnie jakąś magię. W Rock Bandzie jest to po prostu takie sobie granie, a GH jak sama nazwa zresztą wskazuje mocno skupia się na wiośle. Zresztą sam nawet nie umiem tej różnicy zbyt dobrze wytłumaczyć, bo to są uczucia, emocje, a nie techniczne sprawy ;) Ale pod względem całego bandu i soundtracku RB/RB2+ eksportowane songi bije GH na łeb, miecie je, miażdży i daje buta na ryj na dowidzenia. TAKA JEST PRAWDA ONA!

Odnośnik do komentarza
Gość krzychu_419
A co, GH III się nie psuje? Biore cały zestaw i tyle.

Wiosło z GH III psuje się bardzo rzadko, jest solidne i piękne a to z GH WT się sypie.

 

Co masz na myśli pisząc: Biore cały zestaw i tyle.

Zestaw z gitarą czy cały band kit? perka gitara mik?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o Songtrack to GH2 jest przeubergenialny (Mother), GH3 niestety nie podskoczy. Gitarke z GH2 mam juz prawie 2 lata nic z nią złego sie nie dzieje, prawie rok mam GH3 (kupiłem zaraz po premierze) z gitarką i z nią również wszystko wporzo, a w gitarce z GHWT którą zakupiłem niedawno na pchlim targu struna czasem sama zaskakuje, polecono WD-40 zobaczymy co z tego wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
IMO, GHII bije na łeb na szyję część trzecią. Grałem długo w obie części i jakoś pozycja od Harmonix była bardziej poukładana, że tak powiem (i genialny "Free Bird" na koniec;) ) No, ale to już chyba zależy od gustu.

Pisałem to już na łamach PE i dam się pociąć, a zdania nie zmienię: do GHII było genialnie, od GHIII seria poszła w złym kierunku (pod nowymi skrzydłami). Imo nawet zaczęła się staczać (ale to bardzo imo), ale pomijając już kwestię gustów muzycznych, widać choćby po Rock Band kto w tym gatunku ma pomysły i wiedzie prym, a kto goni czołówkę.

I zgadzam się z bartizem i jarkenem co do wiosła - mój Explorer z GHII też śmiga nienagannie do dzisiaj...

Odnośnik do komentarza

Dobra gitarka jeszcze sie suszy bo za dużo CX-80 użyłem ale juz działa prawidłowo także dzieki Wallerot za konkretne rozwiazanie problemu na PMce. A teraz takie noobowskie pytanie jak odpalać star power na majku ? tak wiem ze za pomocą pada - za pomocą Y - ale też można jak sie "klepnie" w majk tylko ze mi to jakos nie wychodzi. Ktoś wie co i jak ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...