Skocz do zawartości

Guitar Hero World Tour


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

Łe tam ja jestem z mojej rok będowej perki zadowolony. Jedyne, co mi przeszkadzało to głośność, ale sajlensery już jej pomachały na dowidzenia. Niby te talerze w perce z GHWT, ale jak ją "usłyszałem" na YT to wcale nie jest taka cicha :/ No i podobno pedał na niczym się nie "trzyma" tak jak na rurkach w przypadku RB O_o Jeżeli mój pedał podczas "Go With The Flow" przechodzi mi z prawej na lewą stronę od ilości uderzeń, to pedał z GH latałby po całym pokoju.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 562
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dlaczego się nie nadaje? Działa i z pierwszą, i z drugą częścią. Druga "blacha" nie jest używana, to wszystko. A granie z rękami skrzyżowanymi na pewno daje o wiele lepszy feeling :) Co do czułośći, z którą podobno są problemy - Activision wysyła jakieś urządzonka modujące, nie wiem dokładnie co, bo tylko na youtube widziałem.

Edytowane przez keetiv
Odnośnik do komentarza
Dlaczego się nie nadaje? Działa i z pierwszą, i z drugą częścią. Druga "blacha" nie jest używana, to wszystko. A granie z rękami skrzyżowanymi na pewno daje o wiele lepszy feeling :) Co do czułośći, z którą podobno są problemy - Activision wysyła jakieś urządzonka modujące, nie wiem dokładnie co, bo tylko na youtube widziałem.

Po prostu mylą się i tyle, może to też kwestia przyzwyczajenia, ale jako docelowo perki od GH brać do Rock Banda nie warto.

Odnośnik do komentarza
A jak jest z wadliwoscia tych perkusji?

Radzę także uważać na gitarki z tego zestawu (taak, jasne... ciekawe jak). Moja ze*rała się po 3 dniach. Aktualnie struna działa sobie jak chce, często nie zaliczając uderzenia, a czasami rejestruje je jako 2-krotne. Kaszana generalnie - nie ma mowy o komfortowym graniu.

 

Takich przypadków (z samego forum PE) było już kilka.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
A jak jest z wadliwoscia tych perkusji?

Radzę także uważać na gitarki z tego zestawu (taak, jasne... ciekawe jak). Moja ze*rała się po 3 dniach. Aktualnie struna działa sobie jak chce, często nie zaliczając uderzenia, a czasami rejestruje je jako 2-krotne. Kaszana generalnie - nie ma mowy o komfortowym graniu.

 

Takich przypadków (z samego forum PE) było już kilka.

 

Mam identyczny problem. Jakaś konkretna porada ? Rozebrać gitarke i co dalej ? Wkurza mnie to ze na końcu utworku kiedy juz widzimy "Perfect" , nagle słyszymy plum...i wszystko poszło sie pierd..

 

Odnośnik do komentarza

Ja pierwszą gitarę wymieniłem od po tym, jak cały wieczór nie mogłem normalnie ukończyć niektórych piosenek. Nie zawsze łapało ruch strum bara w dół. Co ciekawe, druga okazała się jeszcze większym rodzynem, bo w ogóle ruchu w górę nie rejestrowała. Już miałem jechać i opier***ić zdrowo ludzi w Robsonie, kiedy to magicznie wszystko zaczęło działać :lol: I tak trwa ten sprzęt w swojej niezawodności do dziś ;)

 

Ale racja, uważać trzeba na ten shit, dlatego zakupy w sklepie, do którego nie możemy się szybko przetransportować w celach wymiany nie ma sensu. Sport tylko do ludzi wyjątkowo ekstremalnych :D

Odnośnik do komentarza
Łe tam ja jestem z mojej rok będowej perki zadowolony. Jedyne, co mi przeszkadzało to głośność, ale sajlensery już jej pomachały na dowidzenia. Niby te talerze w perce z GHWT, ale jak ją "usłyszałem" na YT to wcale nie jest taka cicha :/ No i podobno pedał na niczym się nie "trzyma" tak jak na rurkach w przypadku RB O_o Jeżeli mój pedał podczas "Go With The Flow" przechodzi mi z prawej na lewą stronę od ilości uderzeń, to pedał z GH latałby po całym pokoju.

Może śmieszny argument, ale to właśnie pedał jest duży minusem przy perce z GH, a właściwie brak jego mocowania. Swoją drogą tak jak pedał w perce od RB1 trzyma mi się, tak cała perka mi jeździ po pokoju. Co do ceny obu zestawów, to nic nie stoi na przeszkodzie by sobie ściągnąć instrumenty z Ebaya od RB2 za 790 zł, ja tak zrobiłem i wszystko wygląda na to, że mi całe przyjdzie, bez żadnych opłat ;).

 

PS.

qb3k, Go With The Flow, jest porąbane. Enter Sandman o wiele łatwiejszy moim odczuciu :P, tak samo jak ta ostatnia partia Green Grassa :D.

Odnośnik do komentarza

Siemano!

Dostałem zastrzyk hajsu no i trzeba wykorzystać. Mój wybór padł na Guitar Hero ew. Rockband.

 

Teraz moje pytania:

 

1. Czy gitara z GH:WT działa z Guitar Hero 2?

2. Czy gitara z GH II działa z Guitar Hero WT?

3. Czy gitara z GH: WT działa z Rock Band?

4. Czy gitara z GH II działa z Rock band?

5. Brać Guitar Hero II czy GH: WT czy RB? - niby kwestia gustu i upodobania soundtracków, ale może któraś z tych gier, ma "to coś"?

 

Dziękuje ;*

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza

1, 2, 3, 4. Gitary z każdego Guitar Hero działają ze wszystkimi grami muzycznymi ;)

 

5. Wybrałbym GH:WT chociażby z powodu dostępu do na bieżąco rozwijanego DLC, albumu Metallici "Death Magnetic" i kilku fajnych piosenek w samej grze.

 

Najlepiej kup sobie gitarę z któregoś GH i Rock Banda pierwszego i drugiego, wyeksportuj piosenki z pierwszego, sprzedaj pierwszego, ciesz się piosenkami z obu części i tonami DLC :lol:

 

Nie ma za co ;*

Odnośnik do komentarza

Wg. mnie to z Guitar Hero: World Tour wiosło de best. Struna jest super. Nie wiem jak z gitarką od RB2, muszę obczaić ją jak dojdzie (w czwartek napiszę :)).

 

Co do eksportu songów to tak:

 

Kupujesz RB1, kupujesz w Music Store, klucz do importu piosenek do innych części RB, no i potem ściąga Ci te piosenki, no i masz je w innych RB (w tym przypadku RB2). Tylko minus jest taki, że najlepszy songów nie ma. Mojego ukochanego Enter Sandman, Run to the hills no i Monsoon wykonania Tokio Hotel :P.

Odnośnik do komentarza
5. Wybrałbym GH:WT chociażby z powodu dostępu do na bieżąco rozwijanego DLC, albumu Metallici "Death Magnetic" i kilku fajnych piosenek w samej grze.

 

Najlepiej kup sobie gitarę z któregoś GH i Rock Banda pierwszego i drugiego, wyeksportuj piosenki z pierwszego, sprzedaj pierwszego, ciesz się piosenkami z obu części i tonami DLC :lol:

To jak w koncu.GH czy RB ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...