Skocz do zawartości

Call of Duty: World at War


Jędrek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 653
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czytam te zapowiedzi, ogladam shoty z gry... Mogli by juz dac sobie spokoj z ta wojna, temat IMO byl tyle razy walkowany, ze poza coraz lepsza grafika nic innowacyjnego nie ma. ;/

 

 

widocznie gry wojenne sa teraz tredy ^_^ ale zombiaczki wygladaja milutko :) oby byly tez w samej grze a nie tylko w w dodatku do multi ^_^

Odnośnik do komentarza
Czytam te zapowiedzi, ogladam shoty z gry... Mogli by juz dac sobie spokoj z ta wojna, temat IMO byl tyle razy walkowany, ze poza coraz lepsza grafika nic innowacyjnego nie ma. ;/

a coop? Nowosc w serii, tak mozna powiedziec o wiekszosci gier - co ma takiego GOW2 innowacyjnego? Forza 2? GTA4? itd. Tematyka wyscigkow jest znacznie dluzej walkowana i jakos ludziom to nie przeszkadza. Nie ma co sie oszukiwac raczej nic nowego nie da sie juz wymyslec. Wazne aby gra dawala fun

Odnośnik do komentarza
Czytam te zapowiedzi, ogladam shoty z gry... Mogli by juz dac sobie spokoj z ta wojna, temat IMO byl tyle razy walkowany, ze poza coraz lepsza grafika nic innowacyjnego nie ma. ;/

WWII ma fanów, wiele osób uważa, że zrobienie CoD4 w teraźniejszości to błąd itd. Moim zdaniem CoD4 to świetny pomysł, ale ucieszyłem się, gdy usłyszałem o powrocie do Drugiej Wojny. Co prawda tematyka jest już dość wyeksploatowana, ale trzeba pamiętać, że tamte czasy są bardziej ogólnoświatowe, a konflikty teraźniejsze nie mają takiego zasięgu (nie liczę tu oczywiście wojsk wysyłanych do Iraku czy coś podobnego, bo to jednak nie są tak duże liczby). Druga Wojna oferuję też większy wachlarz miejsc starć, bo działania wojenne odbywały się praktycznie wszędzie.

 

Oczywiście twórcy mogliby pokusić się o coś typu alternative history, i stworzyć świat kolejnej Wojny Światowej, chociaż osobiście wolę bez takiego fantazjowania (no chyba, że dokładana jest naprawdę bardzo fajna fabuła).

Odnośnik do komentarza

Obadałem te demko i mam mieszane uczucia i to bardzo. Widać że autorzy MOCNO wzieli przykład z COD4. Te same ikonki, podobne menusy, perki, zamiast helikoptera atakują nas pieski itd. Pogram jeszcze trochę i ....... pozostanę raczej przy multi z COD4. Jakoś chyba jestem zbyt emocjonalnie związany z tą grą.

 

Chłopaki z Treyarch nie popsuli tego multiplayera, ale jakoś pozostanę czekając na COD6, które mam nadzieję wyjdzie spod skrzydeł Infinity Ward.

Odnośnik do komentarza

Właśnie dobrze, że wszystko wzięli z COD4, przecież to "ta słabsza ekipa" i na wszystkie wprowadzone przez nich zmiany ludzie kręciliby nosem.

A choć część ludzi uzna, że prawdziwi prosi grają w czwórkę, to dla większości nowe gra wnosi długo oczekiwaną świeżość do rozgrywki, chociażby przez zmianę map.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...