Skocz do zawartości

Call of Duty: World at War


Jędrek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 653
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Odpowiadam sam sobie.Niedawno wrocilem z tournee po trojmiejskich sklepach. W Electroworldzie,Saturnie i sklepie dla idiotow gry jeszcze nie ma i nie wiadomo kiedy bedzie i po ile.Gre widzialem jedynie w Empiku w Galerii Baltyckiej za jedyne 249,90 zl. Za taka jednak cene to ja nigdy przenigdy gry w podstawowej wersji nie kupie <_<

Odnośnik do komentarza
Butcher - dokładnie, misja w Czarnobylu też była do tej pory najlepszą w jaką grałem, ale mówię Ci ta jest tak samo dobra, ale pewnie i tak znajdują się tacy co ją skrytykują. Nie oglądałem filmu więc, nie wiem, ale słyszałem, że ta misja Vendetta nawiązuje do filmu "Wróg u bram" :D

 

Moje zdanie jest o 180 stopni odmienne.

Uważam Vendette za misję słabą i niespójną - nie ma mowy o ciężkim,wspaniałym klimacie z odpowiednika z COD4.Za dużo tutaj się dzieje,za dużo strzelania,za mało cichej eliminacji poszczególnych celów

.Ogólnie spory zawód bo oczekiwania miałem wysokie- mowa o tej konkretnej misji bo reszta jak na razie podobała mi się.

Edytowane przez Gregorius
Odnośnik do komentarza

Na CoD5 napaliłem się jak nigdy :P brakowało mi klimatu II wojny światowej oraz broni z tego okresu (nawet tych badziewnych rosyjskich granatów), których niestety nie posiadał poprzednik. Ostatnimi czasy wszystkie shootery zaczynam na wysokim poziomie trudności i tak też zrobiłem tym razem. Miejscami mogłem stać na środku i spokojnie oddawać strzały, nieraz nawet chowanie się w gęstych krzakach nic nie dało - a chodzi mi głównie o różnice niemiec - japończyk, gdzie bardziej dopiekali mi ci drudzy. Gdzie się tylko nie pojawiłem, zaraz obok mnie lądował granat, ich liczebność również przekraczała normę (nie wspominając o samobójcach, którzy drąc ryja pędzili stadem w moją stronę). Mimo to jestem bardzo zadowolony z tej części ^^ 9+/10

Edytowane przez Istance
Odnośnik do komentarza
Za zabijanie dostajesz "kase" na bron jak i budowanie barykad

 

O ile zauwazylem to budowanie barykad dodaje ci kase ;)

 

 

Skonczylem COD WaW, zajelo to kolo 6 godzin tak jak w COD4, Veteran trudniejszy od COD4 ale chyba nie az tak jak w COD3 Moze pogramy w Nazi Zombie albo competitive na Livie?? :D

 

 

 

Poszukuje ludzi do grania w COD WaW... piszcie najlepiej na Livie, gamertag: foxdie182

Edytowane przez foxdie
Odnośnik do komentarza

Dwa słowa o edycji kolekcjonerskiej. Metalowe pudełko jest dość spore i nieźle wygląda (wytłoczone litery, namalowanie liście palm, kalkomania żołnierza z miotaczem ognia i samym ogniem), co prawda nie wiem jeszcze co mógłbym w nim trzymać, ale mniejsza, jest dobrze. Manierka choć ładnie wygląda i jest rzeczywiście metalowa, to jak głosi nalepka, nie nadaje się do spożywania napojów. Gadżet do postawienia na półce i tyle. Sama gra jest dokładnie taka sama jak zwykła, poza tym, że w środku znajdziemy kod, który po wpisaniu na stronie internetowej odblokuje nam następny kod (strona nie działała jak trzeba na początku i nie mogłem dostać właściwego kodu) tym razem do wpisania na konsoli i pobrania paczuszki collector. Co ona daje? Ano niewiele: odblokowuje karabin maszynowy dostępny i tak od 45. levelu, pozwala na wzięcie udziału w tygodniu z podwójnym XP (data nieustalona) i sprawia, że nasz clan tag będzie kolorowy (czyt. tylko złoty czy raczej żółty, co zresztą widać jedynie w lobby).

Ogólnie jest średnio, edycja kosztuje sporo więcej, a nie daje tak dużo. To propozycja w zasadzie jedynie dla fanów gadżetów z gier i miłośników grania na multi, którzy chcą się nieco wyróżnić i szybciej zdobyć kolejny prestige.

Odnośnik do komentarza
Jeszcze mam takie pytanie, zastanawiałem się co kupić Mirror's Edge czy CoD: World at War. Dwa zupełnie inne gatunki, przy ME wygląda, że zabrakło pomysłów, więc skłaniam się w strone CoDa. Czy jeżeli CoD4 wywarł na mnie mega wrażenie, czy tu może być lepiej? Czy warto?

 

Demo mirrors edge jest na marketplace, wiec jak jestes podlaczony to sobie sciagnij i obadaj, dla mnie nic rewelacyjnego, nawet bym sie nie zastanawial czy wybrac COD5 czy mirrors edge :P Dla mnie lepszej gry od CODA niema czyba ze nie grasz na necie, wtedy bym sie zastanowil, ale jesli o mnie chodzi to napewno nie miedzy ME, wolalbym raczej Fallouta :D

 

Btw, Tez mam edycje kolekcjonerska COD WaW, narazie z kolorowym clan-tagiem widzialem z 2-3 osoby, wiec narazie jest to dosc "unikatowe" :P

 

Odnośnik do komentarza

To chciałem usłyszeć, bo po 3-ce myślałem, że seria Call of Duty zejdzie na psy, a potem rewelacyjna 4-ka, no nic dziś jade do MM kupić, za 239 zł ekhm... ale na szczęście mam bony :P. A co z translacją, obiło mi się gdzieś po uszy, że ma być, ale ręki nie dam. Aha no i są jakieś klimatyczne misje typu, One shot, one kill (no i reszta tych w Czarnobylu)?

Odnośnik do komentarza

Odpalam dzisiaj CoD 4 i tu szok ... zaledwie 19k graczy jest online(niedawno było 10x więcej!). Mimo wszystko giera dalej wciąga, że nie chce się odejść od monitora. To ten nowy CoD go wybił z pozycji lidera czy tylko "chwilowo" GoW2? Nie wiem czy jest sens pakować się w World at War jak gracze będą chcieli wrócić do czwórki(czy się mylę?).

Odnośnik do komentarza
Odpalam dzisiaj CoD 4 i tu szok ... zaledwie 19k graczy jest online(niedawno było 10x więcej!). Mimo wszystko giera dalej wciąga, że nie chce się odejść od monitora. To ten nowy CoD go wybił z pozycji lidera czy tylko "chwilowo" GoW2? Nie wiem czy jest sens pakować się w World at War jak gracze będą chcieli wrócić do czwórki(czy się mylę?).

 

W "czworke" gralem dluuugo, troszke musze stwierdzic ze po roku grania juz sie zaczal nudzic, tylko jeden map pack wydany w ciagu roku, to troche za malo, COD4 sprzedalem miesiac temu, wiekszosc moich znajomych juz powoli kupuje nowego CODa, Nowa gra, nowe mapy, nowe mody, nowe bronie, nowe perki, jeszcze wiecej leveli do nabijania (65) + oczywiscie Prestige x 10 :P ) Czego wiecej chciec :D

 

 

Odnośnik do komentarza

Martwię się tylko tymi dużymi mapami i czołgami(pominę pomysł red dotów i tłumików:D). Grałem co prawda w bete pc, ale chodziła tak marnie, że nie byłem wstanie ocenić. Poczekam do świąt, gra stanieje i okaże się, który CoD wygra;)(mimo wszstko dzięki za radę).

Edytowane przez Gazi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...