Skocz do zawartości

Call of Duty: World at War


Jędrek

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chodzi o kitranie sie po katach, tylko staranie sie chodzic jak najblizej rogu mapy, wtedy jest duzo mniejsza szansa ze dochodzisz do wymiany ognia z przeciwnikiem, a tu ktos nagle czestuje cie seria w plecy.

 

Bronie w sporej czesci przypadkow maja maly rozrzut, wiec celowanie tez nie wymaga hiper skilla. Mozna powiedziec ze gra jest noob friendly ;)

Edytowane przez Fernando
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 653
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Muszę stwierdzić, że tryb veteran to nie jest już przyjemność z grania. Jak dwudziesty raz powtarza się przejście z jednego checkpointa do drugiego, mam taki poziom frustracji, że k... i ch... lecą jak popadnie a pad powinien być rzucany o ścianę.

To nie jest już zabawa dla takiego casuala jak ja, to jest kuźwa jakaś męczarnia.

Ale w tym trybie widać przegięcia - cały ogień przeciwników skupiony na mnie jakbym był na czerwono pomalowany, każdy strzał z jakiejkolwiek broni i jakiejkolwiek pozycji trafia we mnie, mimo, że obok biegnie parę osób, wejścia, pomiędzy dwóch żołnierzy, którzy idą przodem i sobie gdzieś tam strzelają i nie widzą pomiędzy nimi wroga, który ich też nie widzi ale za to dostrzega mnie, niemożliwość nabrania oddechu, bo trzeba dojść gdzieś, żeby skończył się respawn wrogów no i na koniec majstersztyk - NBA się chowa, granatem skądkolwiek wróg nie rzuci, gdziekolwiek by się nie znajdował, gdziekolwiek ja bym się nie przyczaił, zawsze granat ląduje obok mnie. A jak jestem w stanie go odrzucić to lądują obok trzy.

Odnośnik do komentarza
Potwierdzam, Veteran w WaW zupełnie mnie nie śmieszy... W 2-ce było dość ciężko (chwilami bardzo) ale dałem rade skatować go w kilka dni. 4-ka poszła w trakcie jednego weekendu, ale przy piątce dałem sobie siana po chyba 5 czy 6 levelu. Szkoda zdrowia ;)

A mi się wydaje, że jest podobnie, naprawdę trudne momenty są może 4-5. Reszta checkpointów zatrzymuje nas góra na kilkanaście minut. W trójce niektóre były podobnie frustrujące.

Odnośnik do komentarza
Potwierdzam, Veteran w WaW zupełnie mnie nie śmieszy... W 2-ce było dość ciężko (chwilami bardzo) ale dałem rade skatować go w kilka dni. 4-ka poszła w trakcie jednego weekendu, ale przy piątce dałem sobie siana po chyba 5 czy 6 levelu. Szkoda zdrowia ;)

 

Też tak mam ale dobiłem do 14 levelu i dałem spokój póki co (dokończyłem na hardened) - ze 3 dni siedziałem nad jednym momentem aż uciekła radość z grania w ten tytuł a szkoda <_<

Odnośnik do komentarza
Potwierdzam, Veteran w WaW zupełnie mnie nie śmieszy... W 2-ce było dość ciężko (chwilami bardzo) ale dałem rade skatować go w kilka dni. 4-ka poszła w trakcie jednego weekendu, ale przy piątce dałem sobie siana po chyba 5 czy 6 levelu. Szkoda zdrowia ;)

 

Też tak mam ale dobiłem do 14 levelu i dałem spokój póki co (dokończyłem na hardened) - ze 3 dni siedziałem nad jednym momentem aż uciekła radość z grania w ten tytuł a szkoda <_<

 

Hmm ja przechodziłem COD4 na veteranie parę dni temu i teraz przechodzę COD5 na veteranie i moim zdaniem veteran w COD'dzie5 jest śmiesznie łatwy... Ostatnie parę dni to było dla mnie piekło - No Fighting In The War Room przechodziłem przez 3-4 dni <_<

Odnośnik do komentarza

OK, niech będzie - gra jest prosta, ja jestem słaby :) Poproszę zatem szefów o rzeczowe porady na level no 5. Przebijam się przez płonący las, w miejscu gdzie okopali się Niemcy (pod mostem, na którym śmiga czołg). Napierniczam w nich dobre 15 min, a i tak non-stop pojawiają się nowi - syzyfowa robota. Nie jest to niby nowość w COD, ale w tym miejscu zwyczajnie mi się odechciało. Próbowałem chyba przez 2 dni i dałem sobie siana, po tym jak "wspierający mnie" koleś pozwolił Niemiaszkowi przejść tuż obok i posłać mi kule w pelcy.

Odnośnik do komentarza

Spróbuj iść lewą stroną, okopami, potem trzeba odbić w prawo i zbliżyć się z boku do stanowiska karabinu. W okopach musisz wiedzieć skąd wybiegną Niemcy, a gdy chwilowo opanujemy sytuację i trzeba będzie zbliżyć się do mostu, należy wyczuć moment (gdy wybijemy sporo Niemców, a nie będą biegli nowi). Checkpoint jest zaraz pod mostem. To jedno z miejsc, gdzie wrogowie wypadają bez końca, więc strzelanie z pewnej odległości nic nie daje, trzeba szturmować.

Odnośnik do komentarza

U mnie jakieś 5-6 razy, w trakcie przechodzenia całego Veterana. Raz nawet podczas... zapisywania checkpointa (i trzeba było przechodzić całość od początku). Co ciekawe - skończyłem wcześniej całego COD'a na poziomie regular i problemów nie było.

 

Tak czy inaczej - aktualnie jestem na ostatniej "strzelaninie" (save przed nią). Lekko nie ma :) Skończe to i do singla nie wróce już przez najbliższe kilka miesięcy :P Veteran jak zwykle wnerwia, co nie zmienia oczywiście faktu, że kampania w nowym CoD jest IMO bardzo dobra.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...