Skocz do zawartości

120GB za 120 zamiast 400zl!


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Beka Wnusiu

A Microsoft spokesman confirmed this morning via email that this particular move is targeted at memory units that plug into the front of the console, not unauthorized hard drives.

 

http://www.techflash.com

Miejmy nadzieje

Jesli jednak zablokuja mi 120 to wypie,rdole ta konsole przez okno i kupie ps3..

Edytowane przez Tommo
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 237
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

napisz kiedy bedziesz wyrzucał, ustawimy sie pod oknem by lapac :) :)

 

Z banami profilów to sprawdzona informacja? Za granie przed premierą na oryginałach też? Słyszałem że z banami chodzi o granie w nowe gry typu Forza 3 czy Borderlands przed premierą. Ostatnio miałem dostęp do kilku nowych Forz i nie skusiłem się na odpalanie ich na swoim profilu więc pytam ;).

 

jak pisali wczesniej, nie ma znaczenia czy kopia czy oryginal bo oni nie maja systemu wykrywania nielegalnych kopii, to jest informacja dla wszystkich gier by nie grac przed premiera

Ci co nie stosowali sie do tego to ich MS na razie roznie traktuje, to blokowanie kont to chyba jest dopiero zapowiedzia zeby ludzi przygotowac na taka ewentualnosc

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Jesli jednak zablokuja mi 120 to wypie,rdole ta konsole przez okno i kupie ps3..

Aleś im focha walnął - obraził się, że firma chce zarobić na swoim produkcie, który jakby nie było jest uznawany za towar luksusowy (gdyby ktoś chciał dyskutować z pojęciem "luksusowym" to niech weźmie pod uwagę, że nie jest "pierwszej potrzeby")

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Aleś im focha walnął - obraził się, że firma chce zarobić na swoim produkcie, który jakby nie było jest uznawany za towar luksusowy (gdyby ktoś chciał dyskutować z pojęciem "luksusowym" to niech weźmie pod uwagę, że nie jest "pierwszej potrzeby")

Aktualizacja tyczy sie nielegalnych memorek Datela, nikt majac Preview nie dostal delete zawartosci przerobionego dysku

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Gość donsterydo

Wytłumaczcie mi to: http://allegro.pl/item862190359_dysk_250gb_do_microsoft_xbox_360_kompletny_nowy.html

 

Mają hologramy, czy to możliwe, że są to dyski od zewnętrznej firmy certyfikowane przez MS, nawet swoje kartoniki mają :P

 

Zastanawiam się, bo jak mam dać 300zł za oryginalny 60Gb starter z 3m live i headset a tu dysk 250Gb to jednak zaczynam się zastanawiać :P

 

Chociaż tak na prawdę to na co mi więcej niż 60Gb, a święty spokój, że mi go nie zablokują będę miał.

Odnośnik do komentarza

Ci co uruchamiaja free60 to kupic sobie moga za 300zl 500GB dowolny 2,5", albo jeszcze lepiej jakis 3,5" za polowe tej ceny...

 

te dyski to po prostu jakis chinski wyrob,

nie ma zadnych innych firm produkujacych dyski do X0

 

oryginalny powinien miec napis 250GB

Xbox-360-250GB-HDD-Hard-Drive-Kit.jpg

 

a tamto to jest obudowa chinska co od reki sie widzi ze to nie oryginal porównując z dowolna oryginalna obudowa dysku

dysk w srodku moze maja jakis sposob na klonowanie ich wykorzystując inne dyski, na scenie pisali ze to kwestia tylko oprogramowania by stworzyć programik aby klonować i podrabiać innych firm dyski,

u chinoli tez mozliwe jest ze po prostu ktos im te dyski sprzedaje (tzw wtyka) czy to golasy czy juz zrobione do Xa, a sami tylko laduja wsad...

jednym slowem, na jedno wyjdzie jak sie kupi podrobke-samorobke...

 

to tak samo jak przychodzily napedy od chinoli do X0, przeciez MS nie sprzedaje ich :)

a chinole i tak potrafily je wykombinowac, czesto byly to odrzuty fabryczne czy poserwisowe, u nich bieda wiec takie kombinacje to interes zycia, nie raz pojawiaja sie, sprzedaja partie zlomu i znikaja...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...