Skocz do zawartości

120GB za 120 zamiast 400zl!


Rekomendowane odpowiedzi

A co mnie ciekawi, ja używam na stałe nieprzerobionej konsoli, lecz ściągałem stuff na przerobionej konsoli kumpla. To z Twoim tokiem rozumowania, jedno odnotowanie = ban. Czego nie mam bana? ;)

no i co w zwiazku z tym?

znasz jak dokladnie dziala system banow?

nie ma bana bo system nie wykryl zadnych anomalii takich jakie ma wykrywac...a to MS ustala co wykrywa...

 

trzebabylo pograc na przedpremierowych tytulach w XBL to bys przekonal sie jak dziala system banow w tej fali co byla...

ale to nie temat o banach

 

A skąd mam wiedzieć czy takie coś jest możliwe skoro nigdy dwóch konsol nie podłączałem przez LAN? Pytam się po prostu.

to po prostu odpowiedz jest, nie ma takich mozliwosci

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 237
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
a wsadził ktoś dysk Western Digital WD1600BEVS ?

 

jest tylko 1 model dysku BEVS 120 gb

 

Do tego moda możesz użyć każdego dysku WD z serii BEVS, wygląda to tak:

 

- Jak użyjesz <120GB, to wykorzystasz w X360 tylko 20GB

 

- Jak użyjesz >=120GB to wykorzystasz w X360 tylko 120GB

 

 

----

 

Sam w tej chwili korzystam z dysku WD1200BEVS i działa jak należy :) Mogłem wziąć inny (bo 120GB były niedostępne), ale kupiłem na allegro 120GB jako "niesprawdzony" za 30ZŁ i okazało się, że działa :P

Po zmodowaniu dysk jest wykrywany jako Toshiba :P

 

Odnośnik do komentarza
Ktoś kiedyś pytał czy da się przerobić dysk WD2500BEVS.

Dzisiaj przeprowadziłem eksperyment z tym dyskiem, który zakończył się sukcesem.

Dysk był z serii 22UST0

 

Bo gdyby się czytało readme, to by nikt nie zadawał takich pytań :)

Można użyć każdego dysku z serii BEVS od 20GB-xxxGB :)

 

<120GB = otrzymamy 20GB miejsca do użytku

>=120GB = otrzymamy 120GB miejsca na dysku

 

PS. Gratuluje zakupu i udanej przeróbki (chociaż trzeba by było mieć trzy lewe ręce, żeby się nie udała ;) )

Edytowane przez Katana
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Przerobilem (chyba) dysk tym hddhackr - f. POkazuja aby wylanczyc kompa, potem go wlanczam i nie pokazuje mi czegos w stylu dysk jest ok, ale jeszcze raz chce go flashowac chocociaz parametry sa tam juz takie same i nie da rady zzrobic drugi raz pliku undo bo juz tam jest. Konsola niestety go nie wykrywa. Poki co daje sobie spokoj z emulatorem bo nie mam dwoch kabli sata by to podlaczyc w kapie, che poki co zrobic tylko dysk.

 

Wyglada to jakos tak:

Serial IDENTIFY DEV: WD-WXE70740... - to samo tu i

Serial in hddss.bin file: . - tu

Model IDENTIFY DEV: WDC WD1200BEVS-22UST0 to samo tu i

Model string in hddss.bin file: tu

Bios version IDENTIFY DEV: 04.01G04 to z innego forum

Bios version in hddss.bin file: 009300.. to też

Information on sector 16 does NOT match the firmware info.

Want to flash this firmware to make it compatible with sector 16 ? (y/n)y !

 

daje na "y", potem na "n" bo juz mam niby sflashowane jednak za kazdym razem wracam do tego monentu na gorze, a konsola nic nie wykrywa.

Edytowane przez sznurek
Odnośnik do komentarza

No jakoś tak , chip VIA 6421A musi być. Ja użyłem czegoś takiego http://www.allegro.pl/item525263126_kontro...421a_ak60a.html . Oddzielny kontroler sata. Na szczęście ziomek którego nigdy bym nie podejrzewał że będzie miał coś takiego miał i pożyczył. Popytaj znajomych z kompami , może w jakimś sklepie komputerowym by Ci to zrobili za dyszkę bo w sumie ta operacja trwa krótką chwilkę. A czy się opłaca kupować kontroler to nie wiem.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
...w jaki sposób skopiować dane z 20GB na 120GB...

po prostu program Xplorer360

podlaczasz dysk 20GB zgrywasz zawartosc na PC

podlaczasz 120GB ladujesz z PC na dysk dane zgrane wczesniej

 

a podlaczasz normalnie pod SATA same dyski

 

a tutorial o hacku dysku jest na scenie pl

 

http://xbox-scena.pl/viewtopic.php?t=17

Czy moge te dyski podpiac przejsciowka SATA-USB ? Xplorer bedzie je widzial ?

Odnośnik do komentarza

Panowie mam problem , udało mi sie przerobic 80gb bevsa na 60gb dysk do xboxa360 i wszystko ładnie śmiga ale nie wiem jak zgrać stary profil i savy, uzywam programika explorer360 extreme 2 i gdy wybieram opcje extract na 3 partycji to po chwili cały proces zamarza na folderze E0000278FA23B05F.

 

Udało mi sie zgrać foldery "content", "mindex", "$TitleUpdate" metodą chwyć i upuść;P ale pojawia sie problem z "folderem Compatibility" http://img22.imageshack.us/my.php?im...mpabality1.jpg

 

Olałem to i usiłowałem wgrać to co mam na nowy dysk, otworzylem go przez xplorer360 extreme2 i wyskoczyły mi wszystkie partycje 0,2,3 tylko ze ta ostatnia była pusta(chociaz wczesniej zalozyłem nowy profil i zapisałem stan gry) zaznaczyłem wczesniej zgrane foldery i przeniosłem na partycje 3.

 

Wsadziłem do xboxa i lipa... pustka jak w mm po wyprzedaży, jedynie miejsca troche zjadło :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...