Skocz do zawartości

120GB za 120 zamiast 400zl!


Rekomendowane odpowiedzi

Co do kabla to nie wiem jak to działa, ja przenosiłem dane ręcznie, czyli oryginalny 20GB do kompa (trzeba było go rozebrać), i kopiowanie plików na 120GB.

Oczywiście wszystko przez program Xplorer360.

Można też to robić z karty pamięci, i gdybym drugi raz to miał robić to właśnie tak bym to robił ;)

Metoda Xplorer360 nie jest taka łatwa, jest kilka wersji tego programu, dużo poradników i metodą prób i błędów trzeba było samemu kombinować.

No chyba że teraz się coś zmieniło...

 

Keymaker - o jaki system chodzi? ;) Po przerobieniu dysku wkładasz go do konsoli, formatujesz w x'ie i wszystko działa.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 237
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Co do kabla to nie wiem jak to działa, ja przenosiłem dane ręcznie, czyli oryginalny 20GB do kompa (trzeba było go rozebrać), i kopiowanie plików na 120GB.

Oczywiście wszystko przez program Xplorer360.

Można też to robić z karty pamięci, i gdybym drugi raz to miał robić to właśnie tak bym to robił ;)

Metoda Xplorer360 nie jest taka łatwa, jest kilka wersji tego programu, dużo poradników i metodą prób i błędów trzeba było samemu kombinować.

No chyba że teraz się coś zmieniło...

 

Keymaker - o jaki system chodzi? ;) Po przerobieniu dysku wkładasz go do konsoli, formatujesz w x'ie i wszystko działa.

 

 

Czyli na kartę można bez problemu skopiować sevy ? Na starym X-ie nie z każdą grą jest tak fajnie... o Forzie można pomarzyć <_<

Odnośnik do komentarza

mam pytanko jak wyglada sprawa z banami ;) dostal ktos za taki dysk? czy wszystko smiga ?

mam niemodowana konsole i nie bardzo bym sie za bana ucieszyl :/

 

mam memorke to z kopiowaniem plikow nie mialbym problemu :)

a dysk 20gb dokupilem pare dni temu do arcade, weszly 2 gry i nara :P

 

nawet jesli dawali by bany za dysk, to przykladowo, jesli rozebralbym kieszen i gry w ktore gram online mialbym na tym 20gb oryginalnym, a singlowe gry na customie, profil na memorce i poprostu dysk wymienial do gry online :D czy MS ogarnalby ze mam 2 dyski w tym jeden nieoryginalny ;)

troche namieszalem ale chyba wiadomo o co mi chodzi

Odnośnik do komentarza
...troche namieszalem ale chyba wiadomo o co mi chodzi

jakby juz byly bany to nikt by nie sledzil co Ty robisz, w tkaich przypadkach jedno odnotowanie niedozwolonej rzeczy konczy sie banem, a systemy wykrywania do banow to maja rozne i nikt nie wie jak do konca dzialaja...

 

na razie banow z tego tytulu nie ma a czy beda to do jasnowidza trzeba...

Odnośnik do komentarza
Da sie. Bedziesz musial to przekopiowac jakos przy pomocy peceta i programow zczytujacych partycje Xowe ;o. Troche roboty przy tym jest, ale poszukaj na xbox-scene.com 'narzedzi' do dyskow 360 - tam powinien byc jakis program przeznaczony do tego. Wtedy zdaje sie pod Winda to wszystko sie robi, ale sie nie znam ;o.

A da się inaczej? Np. dzwonię do kumpla on przychodzi z konsolką podłączamy obydwie kablem ethernet i ja kopiuję wszystkie sejwy, profil i ważne pierdoły na jego dysk do jakiegoś katalaogu. Następnie on przez jakiś czas ma te dane na swoim HDD, a ja załatwiam sprzedaż mojej 20tki i kupno tego spreparowanego 120GB BEVS

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza
...troche namieszalem ale chyba wiadomo o co mi chodzi

jakby juz byly bany to nikt by nie sledzil co Ty robisz, w tkaich przypadkach jedno odnotowanie niedozwolonej rzeczy konczy sie banem, a systemy wykrywania do banow to maja rozne i nikt nie wie jak do konca dzialaja...

 

na razie banow z tego tytulu nie ma a czy beda to do jasnowidza trzeba...

A co mnie ciekawi, ja używam na stałe nieprzerobionej konsoli, lecz ściągałem stuff na przerobionej konsoli kumpla. To z Twoim tokiem rozumowania, jedno odnotowanie = ban. Czego nie mam bana? ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...