Skocz do zawartości

120GB za 120 zamiast 400zl!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 237
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nowa wersja hddhackr

 

(v1.00)

* Completely new version core

* Two flashing modes, Auto and Manual

* Western Digital Vendor Intro Power Brute for misflashed drives

* Minimized incompatibility problems

* Improved exception handling

* Confirmed HddHacker supports

- WD Scorpio Series BEVS/BEAS

- WD Scorpio Blue Series BEVS/BEVT

- WD Scorpio Black Series BEKT/BJKT

- WD VelociRaptor Series

Odnośnik do komentarza
Tak, widzę że potaniały.

 

Cena przystepna. Jednakowoz zostaje przy oryginalnym dysku do x360, M$ sie za to moze w koncu zabrac jakby nie bylo no i mam zle doswiadczenia z dyskami WD, hehe.

 

Jeżeli ktoś nie będize grać po sieci jak ja to mozę się pobawic w oszczedzanie bez ryzyka, że cos kiedyś może się stanie. Zresztą nie wiem czy na zachodzie ktos bawi się w takie oszczędzanie by M$ wyciągał z tego poważniejsze konsekwencje. Mimo wszystko ja mimo wszystko nie żałuję pomimo tego, że wiele nerwóm mi ta przeróbka zepsóła. Jak kupujecie używany dysk to sprawdźcie czy poprzednia właścicielka nie miała na nim linuxa ;)

Odnośnik do komentarza
Wkurza jedynie w tych aukcjach ze nikt nie napisze ile te dyski maja, czy rok, dwa , czy 5 lat, skad sa wyjmowane. wolalbym zaplacic 200 za nowy niz 100 za jakas uzywke wyjeta z notebooka 6 letniego...

 

Ale zawsze masz opcję "zadaj pytanie" ;) Ja nigdy nie kupuję kota w worku i jak coś jest niejasne, albo czegoś brakuje to pytam. Sam kupiłem dysk, który miał może z pól roku, już nie pamietam, wszystko śmiga.

Odnośnik do komentarza
Wkurza jedynie w tych aukcjach ze nikt nie napisze ile te dyski maja, czy rok, dwa , czy 5 lat, skad sa wyjmowane. wolalbym zaplacic 200 za nowy niz 100 za jakas uzywke wyjeta z notebooka 6 letniego...

 

Ale zawsze masz opcję "zadaj pytanie" ;) Ja nigdy nie kupuję kota w worku i jak coś jest niejasne, albo czegoś brakuje to pytam. Sam kupiłem dysk, który miał może z pól roku, już nie pamietam, wszystko śmiga.

 

Raz ze pytanie a dwa dyski maja pląbe wiec raczej nie sa wyjete z laptopa choc moge sie mylic patrzac na zdjecia. ;)

Odnośnik do komentarza
Wkurza jedynie w tych aukcjach ze nikt nie napisze ile te dyski maja, czy rok, dwa , czy 5 lat, skad sa wyjmowane. wolalbym zaplacic 200 za nowy niz 100 za jakas uzywke wyjeta z notebooka 6 letniego...

 

Ale zawsze masz opcję "zadaj pytanie" ;) Ja nigdy nie kupuję kota w worku i jak coś jest niejasne, albo czegoś brakuje to pytam. Sam kupiłem dysk, który miał może z pól roku, już nie pamietam, wszystko śmiga.

 

Raz ze pytanie a dwa dyski maja pląbe wiec raczej nie sa wyjete z laptopa choc moge sie mylic patrzac na zdjecia. ;)

Moga miec plombe, by nie wykrecac talerza, a to ze maja nie swiadczy o tym jak bardzo sa leciwe.

Wkurza jedynie w tych aukcjach ze nikt nie napisze ile te dyski maja, czy rok, dwa , czy 5 lat, skad sa wyjmowane. wolalbym zaplacic 200 za nowy niz 100 za jakas uzywke wyjeta z notebooka 6 letniego...

 

Ale zawsze masz opcję "zadaj pytanie" ;) Ja nigdy nie kupuję kota w worku i jak coś jest niejasne, albo czegoś brakuje to pytam. Sam kupiłem dysk, który miał może z pól roku, już nie pamietam, wszystko śmiga.

To jezeli mial pol roku, to rozumiem, ze dostales na niego stara fakture i masz jeszcze 1,5 roczna gwarancje producenta,tak ?

Odnośnik do komentarza

Zadałem pytanie w dziale Fable 2, ale ten temat też wydaję mi się odpowiedni, więc wkleję tu posta:

 

"Mam pewien problem z savem z Fable. Niedawno zmieniałem HDD na customową 120 WD i niestety jedyny plik nie działający po przeniesieniu danych przez PC to właśnie save z Fable (no Forzy nie sprawdzałem, ale nie grywam w ogóle w nią ostatnio). I teraz moje pytanie i prośba. Jakby miał ktoś np. jakąkolwiek kartę pamięci do 360 i jednocześnie save na HDD byle jakim, to czy można sprawdzić, żeby save ten z którego wczytujemy grę z HDD zapisać na karcie pamięci?? W ten sposób wczytać z karty i zapisać na tym nowym dysku. Nie chce mi się grać znowu całkiem od nowa, bo tam mam wiele nie dokończonych tematów pod koniec...a znowu przekładać dyski (korzystam z obudowy od 20GB z Premiuma) też mi się nie chce za każdym razem jak mam grać w Fable...Pomóżcie proszę...Trochę to zawile brzmi, ale chodzi o przeniesienia savów między dyskami przy użyciu karty pamięci, bo przez PC nie chodzi...z góry dzięki"

Edytowane przez KIELiCH
Odnośnik do komentarza
Wkurza jedynie w tych aukcjach ze nikt nie napisze ile te dyski maja...
Niektórzy "uczciwi" supersprzedawcy ze 100% pozytywów piszą, że są nowe :) Jak się boisz (i słusznie) to kup w agito.pl za ok.190.

 

Co do plomby to nic ona nie znaczy, konsole są przerabiane "bez zrywania plomb", więc zapewne ten sam trick przechodzi z HDD.

Jednak aukcja podana przez Dark Stara wygląda dość wiarygodnie, bo ilość konsol z RRoDem jest porażająca, a HDD psuje się tysiące razy rzadziej (w tym wielu rozczarowanych już drugiego X360 nie kupuje, tylko sprzedaje to co ma na części, więc ilość sprawnych używek HDD jest ogromna).

 

Odnośnik do komentarza
To jezeli mial pol roku, to rozumiem, ze dostales na niego stara fakture i masz jeszcze 1,5 roczna gwarancje producenta,tak ?

 

Co to to nei , bo kobieta miała go w zestawie z laptopem wiec nie bylo jak mi tej faktury przeslac. W razie czego to mysle, ze do niej bym pisal i przez nia to reklamowal. Zreszta te dyski sie tak czesto nie psuja jak ktos napisal. A no i kolejna sprawa to pytanie czy takie cos jak wkladanie go do ixa i przerabianie nie przeczy jakims postanowienim gwarancji. Na dysku byla naklejka z jakiego roku i bpodajze miesiac jest.

Odnośnik do komentarza

Ta - jasne...

Wkurza jedynie w tych aukcjach ze nikt nie napisze ile te dyski maja...
Niektórzy "uczciwi" supersprzedawcy ze 100% pozytywów piszą, że są nowe :) Jak się boisz (i słusznie) to kup w agito.pl za ok.190.

No tylko jak zapytasz o gwarancje to odpisuja, ze nie ma, badz daja "rozruchowa". Sorry, nie widzialem jeszcze sklepu, ktory by sprzedawal nowe urzadzenia bez gwarancji - jedynie supersprzedawcy z allegro. LOL.

Kiedy w ogole zaczeli produkowac dyski tego typu ?

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

2006 rok z tego co wiem.

Jak widzisz że sprzedawcą jest normalny człowiek, a nie sklep który oleje Cię na samym początku to poproś o screen z programu HDTune.

Tam poza tym, że można zeskanować bad sectory to SMART pokazuje Ci ile godzin dysk przepracował.

 

Sam miałem kilka dysków po laptopowych i bywały takie co miały 900h, ale też takie co miały 5h.

Odnośnik do komentarza
Ta - jasne...

Wkurza jedynie w tych aukcjach ze nikt nie napisze ile te dyski maja...
Niektórzy "uczciwi" supersprzedawcy ze 100% pozytywów piszą, że są nowe :) Jak się boisz (i słusznie) to kup w agito.pl za ok.190.

No tylko jak zapytasz o gwarancje to odpisuja, ze nie ma, badz daja "rozruchowa". Sorry, nie widzialem jeszcze sklepu, ktory by sprzedawal nowe urzadzenia bez gwarancji - jedynie supersprzedawcy z allegro. LOL.

Kiedy w ogole zaczeli produkowac dyski tego typu ?

 

No tak, ale chyba zapominacie, albo mał kto z was wie, że jeszcze możecie dochodzić swoich praw na podstawie przepisów o rękojmi za wady fizyczne rzeczy, albo przy sprzedaży konsumenkiej za niezgodność towaru z umową. Rękojmia powstaje z mocy prawa, gwarancja jest tylko uprawnieniem dodatkowym zależnym od woli sprzedawcy. Ignorantia iuris nocet :yes:

 

Właśnie a pro po tego, że m$ nie bierze się za banowanie konsol z przerabianymi dyskami to moze jakaś kwesja prawna na to nie pozwala. Jakieś przeoczenie? Ewentualnie za mały intees by w tym mieli.

Edytowane przez sznurek
Odnośnik do komentarza
Zadałem pytanie w dziale Fable 2, ale ten temat też wydaję mi się odpowiedni, więc wkleję tu posta:

 

"Mam pewien problem z savem z Fable. Niedawno zmieniałem HDD na customową 120 WD i niestety jedyny plik nie działający po przeniesieniu danych przez PC to właśnie save z Fable (no Forzy nie sprawdzałem, ale nie grywam w ogóle w nią ostatnio). I teraz moje pytanie i prośba. Jakby miał ktoś np. jakąkolwiek kartę pamięci do 360 i jednocześnie save na HDD byle jakim, to czy można sprawdzić, żeby save ten z którego wczytujemy grę z HDD zapisać na karcie pamięci?? W ten sposób wczytać z karty i zapisać na tym nowym dysku. Nie chce mi się grać znowu całkiem od nowa, bo tam mam wiele nie dokończonych tematów pod koniec...a znowu przekładać dyski (korzystam z obudowy od 20GB z Premiuma) też mi się nie chce za każdym razem jak mam grać w Fable...Pomóżcie proszę...Trochę to zawile brzmi, ale chodzi o przeniesienia savów między dyskami przy użyciu karty pamięci, bo przez PC nie chodzi...z góry dzięki"

Z doswiadczenia wiem ze niektorych savow nie da sie skopiowac jak naprzyklad Viva Piniata wiec prawdopodobnie savy z fable ci nie pojda bo w jakis dziwny sposub sa przypisane do dysku a z koleji z ciekawostek savy do NFS: Most Wanted nie sa przypisane do profilu.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Ja sam się zastanawiam nad dyskiem, bo po Forza 3 widać, że już będę go potrzebował i pewnie coraz częściej. Tak sobie myślę, że chyba prędzej kupię nowy 60Gb za 300zł i mam święty spokój przez rok czasu z gwarancją.

Odnośnik do komentarza

chodiz mi o gwarancje na dysk. czy takie "mieszanie" czyli wgrywanie softu x360 i wsadzanie go w tą obudowę od dysku nie miesza. nie wiem jakie są postanowienia poszczególnych gwarancji na dyski, być moze podeszło by to pod jakiś paragraf ;)

jednak ja bym sie w akim razie i tak bronił, że x360 to przecież komputer jak by nie patrzył więc powinno być ok.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

300zł za nowe 60Gb to nie jakiś kosmiczny wydatek, a wszystko jest tak jak powinno i jak do zastosowania do wgrywania tych gier co tego potrzebują np. Forza 3, albo gier w które się aktualnie gra to w zupełności wystarczy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...