Skocz do zawartości

Muzyka reggae


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość _Milan_
No ja tez uwazam, ze to calkiem znosny gatunek muzyki, ktory chyba nie ma swoich przeciwnikow poza debilami :).

 

 

milo mi , debil jestem;], nienawidze regge, z wyjatkami, te stare marleje jeszcze zniose, ale kapele w stylu vavamuffin indiosy i inne scierwa to podmuzyka, trzeba byc wyjatkowo malo wymagajacym fanem muzyki by sie tym zadowalac, od storny technicznej, struktury kawalkow, nie ma w tym co szukac, a szczerosci i prawdziwosci tez juz raczej sie nie znajdzie, bo jak tu wierzyc polaczkom ktorzy przyklejaja sobie dredy pzred koncertem i wygladaja jak klauni.

 

regge zaraz za manieczkami w moim rankingu, obok polskiego hip-hopu.

Edytowane przez _Milan_
Odnośnik do komentarza

ja podzielam zdanie mniejszosci (chyba) i nie lubie Jamajskich muzyczek, nie maja kopa jakiego wymagam, i jakies takie za radosne jak dla mnie, w ogole w mojej okolicy to reggae to jakis ewenement kazdy slucha i mnie tym morduje...

 

a do auta to sie w ogole nie nadaje (w moim przypadku, nie wyobrazam sobie siebie gnajacego >150 a w playerze np. Marley... ; no ale jak ktos lubi sie "powozic" powolutku po miescie to niech sobie slucha jak nie wytrzymam to i przy mnie i tak ja go zaglusze "wrzaskami" np. Godsmack'a)

 

moje zdanie i go nie zmienie, szanuje wasza radosna muzyczke ale jej nie trawie bo jest mi wpychana na kazdym kroku jaka to jest odjechana itd. :catfight: ja mowie NIE i pale gume z GN'R w radiu

Odnośnik do komentarza

ogólnie to miałem raczej zawsze beke z tej muzy, ale np. radio reggae w san andreas dawało radę, jak ten kawałek, co zremiksowało Prodigy w "Out of space".

 

A z kolei z polskich, to o ile nie przepadam za tworami typu wawamuffin, to na ich koncercie na juwenaliach przednio się bawiłem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...