Skocz do zawartości

Prince of Persia


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

Jak się potrafi grać to nie robi się tego samego 10000 razy. Chyba, że masz na myśli, "wciąż i wciąż" bieganie po ścianach, oplatanie wokół słupów, wspinanie po kwadratowym bluszczu itd. itd. itd. ^_^

 

---

 

Uff, 86%, platyna. Głupota, że nie ma nigdzie licznika w menu wykonanych combosów, czasu gry, śmierci itd. Zawsze się człowiek zastanawia czy jakiś bug mu się nie przytrafi, albo czy gra to aby zaliczyła.

 

Epilog bym łykną, ale jak za 36zł nie kupuje się 1.5h gry, na dodatek kończący fabułę... ot, tak dla zasady choćby. ;) Czy może mylę się?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 198
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nie wiem, jak w ogóle można mówić w przypadku tej gry o robieniu czegokolwiek po ileś razy. Toż ta gra jest prosta jak budowa zdezelowanego cepa, a jej jedyne "trudne" momenty związane są jak to w większości tej generacji gier bywa, ze zbieractwem pierdół jaskrawych. Swoją droga jako zadeklarowany HC czuję się obrażany coraz to bardziej edytowanymi grami, w których na przedzie stawia się umiejętność "łyknięcia planszy". Żałosny wywód developerów lamerów. Gimme real shit bitches!!! Back to Oldskul.

 

Edit: I żeby nie było w PoPa mam platyne (ziew)

Edytowane przez POL_SouL
Odnośnik do komentarza

Nie zrozumiałem? Znaczy, że jak coś ma ładną grafikę to może lecieć w umowność. A może nowoczesne, gry są na tyle łatwe, że w 3d sprawdza się tylko latanie po całej planszy za rozstawionymi w '(pipi)e' światełkami, które rzekomo mają nam dawać poczucie acziwmentu? Żałosne to i tyle. Odkąd mam ps3 nie znalazłem zacnego wyzwania. Wipeout HD może - ale ścigałek nienawidzę, więc nie biorę tego pod uwagę. GTA4 - i ich trofea związane ze znalezieniem gołębi - błagam Was. Ż-E-N-A-D-A.

Odnośnik do komentarza

a mi się podoba nowy PoP. ot taka relaksacyjna gierka. kiedyś byłem graczem HC, ale teraz to ze mnie casual pełną gębą (gram po 5 godzin tygodniowo - brak czasu :( ) i takie gierki jak nowy PoP leżą mi znakomicie. lekko, łatwo i przyjemnie. ja już nie mam czasu i cierpliwości na powtarzanie danego fragmentu ileś-set razy.

Odnośnik do komentarza
Jak się potrafi grać to nie robi się tego samego 10000 razy. Chyba, że masz na myśli, "wciąż i wciąż" bieganie po ścianach, oplatanie wokół słupów, wspinanie po kwadratowym bluszczu itd. itd. itd. ^_^

 

No przeciez oczywiste ze nie chodzilo mi o poziom trudnosci. w tej grze prakycznie wciskamy tylko krzyzyk przez 80% czasu..

Odnośnik do komentarza

Bo o to chodziło. Zamiarem było uzyskanie takiego "flow" w akrobacjach. Moim zdaniem to się udało bardzo dobrze bo można przejść z lokacji do lokacji bez przerwy w biegu/akrobacjach i wg mnie to całkiem fajna cecha gry. Dodatkowo gra nie jest irytująca bo "latasz" po levelach dość szybko i bez specjalnych przestojów :)

Odnośnik do komentarza

Wizualnie to wygląda świetnie + specyficzna grafika otaczającego nas świata ale po kilku godzinach dochodziło do Mnie że już to wcześniej widziałem, non stop efekt deja vi. Mimo że zaliczyłem grę, nawet zdobywając 1001 ziaren światła tak muszę przyznać że brakowało mi kilku elementów i bynajmniej nie były to wygibasy księdzia, a może poprostu za często są nam podane.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie ta gierka jest genialna. Typowo relaksująca baśń. Tylko, że ja gram w to nie częściej niż godzinkę na dwa dni. W tym przypadku co za dużo to nie zdrowo ;)

 

@izon

Większość gierek opiera się na klepaniu w kółko jakiegoś buttona. FF? GeoW? GoW? dowolne wyścigi? No może slashery nie, bo tam trzeba naciskać dwa buttony O.o

Odnośnik do komentarza

Ok masz racje ale tutaj za bardzo uogólniasz i splycasz moją wypowiedz. Skoro sam grasz teraz w PoP to wiesz o co mi chodzi..Tutaj nawet nie musimy wybrac odpowiedniego kierunku itd. Moze moim bledem bylo to ze po calkiem fajnym poczatku spodziewalem sie za(pipi)istej gry i lyknolem ja dosyc szybko.

 

Pomijajac to ze gra ma autopilota do minusow dodalbym, zenujace dialogi bohaterow, zero fabuly, beznadziejne i w kolko powtarzajace sie te same walki, fatalnych bossow, brak klimatu starych PoPow, idiotyczne zakonczenie (w epilogu), w kazdym swiecie robimy dokladnie to samo i w tym samym celu- gra w ogole nie zaskakuje, nie ma tutaj jakiegos nieoczekiwanego zwrotu akcji itp. Moglbym tak wyliczac bez konca jak Panom z Ubisoftu udalo sie zniszczyc genialną serie..Ale spoko nie oni ostatni Max Payne 3 juz niedlugo..

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość pawel_k

witaj w klubie ;)

 

tak na prawdę to dla mnie zakończenie podstawowej wersji było świetne - nie licząc samej ostatniej walki (dość przeciętnej) to samo zakończenie i to co się stało w bohaterami śmiało można stawiać blisko dokonań ICO Team :) a dodatek niestety to psuje...

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

No coz gra dla mnie jest wyjatkowo skopana niemal pod kazdym wzgledzie wiec nic na to nie poradze. Dodam tylko ze przemeczylem ja cala lacznie z dodatkiem..

Czegoś tu nie rozumiem. Więc gra zupełnie Ci się nie podoba ale ją ukończyłeś... Jest aż tak zła, że nie można się od niej oderwać. Najgorsze są te widowiskowe, dopracowane w każdym calu, walki. A świat przedstawiony to porażka na całej linii. Nie wiem po co twórcy włożyli tyle wysiłku w ten piękny, baśniowy, klimatyczny świat. A o dialogach to już nie wspomnę. Nie dość, że nie trzeba ich wszystkich wysłuchiwać to jeszcze do tego są zabawne. Sterowanie to zupełnie inna para kaloszy. Twórcy usunęli, lubiane przez większość graczy, powtarzanie tych samych sekwencji setki razy. Teraz pomaga nam druga postać, przez którą nie czujemy już frustracji ani znużenia. Nie wiem jak mogli wpaść na taki pomysł.

 

Z GTA było to samo. Gość ma na liczniku ponad 150h spędzonych z grą a na forum pisze, że nie warto poświęcać na nią czasu.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza

Tak na POPie nauczylem sie wlasnie ze takie shity to odrazu wymieniac/sprzedawac.. Poprostu wydalem na gre sporo kasy od razu kupilem dodatek do tego bylem chory i to byla w tedy moja jedyna gra. Czy naprawde musze sie tlumaczyc ?? Zreszta dzieki temu ze gre przeszedlem od deski do deski moge smialo ja odradzic ze wzgledu na : slabe walki, monotonnie, beznadziejna fabule i wiele wiele innych amen

 

P.S. Dobrze ze wspomniales o dialogach bo te dopelniaja obrazu nedzy i rozpaczy w tej grze

 

P.S.2 nigdy nie zdarzylo Ci sie doczytac do konca slabej ksiazki albo ogladnac nudnego filmu zeby poprostu miec swoje zdanie na jego temat ??

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...