Skocz do zawartości

Breaking Bad


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

NO KUR*A MAC! takie byly moje slowa jak nagle sie pojawily napisy koncowe epka, jak tak mozna skonczyc odcinek, no jak ;_; swietny odcinek, chociaz w sumie nie rozumiem 

 

Tego zachwytu i podziwu w oczach Juniora jak Saul przyszedl do myjni

 

A tak to ok, wszystkie sceny praktycznie genialne, choc faktycznie, scena z rozmowa Hanka z Marie troche taka.. mdla. 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 1,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Junior jest yebniety no to jak zobaczyl kolesia z tv nic dziwnego ze zaswiecily mu sie oczka.

 

Odcinek zayebisty, najlepszy jak dotad z tych nowych. Jesse ucieknie, Hank i Gomie dostana kulke, Walt odbity. Tak bym pomyslal gdyby nie kupno tego M60 przez Walta. No bo w takim przypadku po co ta bron by mu byla? Nie chcial by odpalic samego Jessego, a nawet jakby to nie kupowalby do tego M60. Nie wiem no nie wiem o co tu chodzi.

 

Oczywiscie odcinek zakonczyli w super momencie. Bylo 45;51 i ruszylem myszka zeby zobaczyc ile do konca, jak sie okazalo ze 8sek to zaczalem pod nosem mowic 'nie no nie nie no nie... Kuuuuuurwa maac!!'

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

kurde powiem to co wszyscy ale ta końcówka kompletnie nieralna, tyle karabinów maszynowych i nikt nie dostał kulki....

jeśli w następnym odcinku nikt nie zginie to cała ta strzelanina będzie mocno naiągana

jeśli w następnym odcinku hank i kumpel zginą to uważam że lepiej by to wyglądało gdyby odcinek skończył sie pół minuty wcześniej, w momenie pierwszego nacisniecia na spust, a potem na napisach słychac by było tylko odgłosy wystrzałów, bo skoro i tak mieliby zginąć to mogli sobie oszczędzić tej długiej i mega niecelnej strzelaniny

 

jeśli jednak policjanci przeżyją to nie wiem jak oni chcą to dalej pociągnąć

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

no niestety,  w tej swojej całej oryginalnosci serial dał sie porobic tak naiwnej scenie, wiecy zabojcy z odl. 30 m nie potrafia ucelowac w  grubego goscia.

 

 

edit: albo nie bo znowu mnie grigori zyebie.

Edytowane przez _Milan_
Odnośnik do komentarza

Po kilku sekundach Hank i jego kumpel powinni gryźć piach... Przecież ta ekipa wystrzela w pół minuty tych wszystkich gangsterów ostatnio. :confused:

Rozwaliło mnie też, że zupełnie nie zależało im na Waltcie. Scenarzyści nie popisali się w tej końcówce, chociaż w sumie BrBa nie jest The Wire, jeśli idzie o realizm, więc powinienem sobie odpuścić narzekanie...

 

Następny odcinek:

"Ozymandias"
Everyone copes with radically changed circumstances.

 

Edytowane przez Zarathustra
Odnośnik do komentarza

Dalej nie mogę przeboleć tej końcówki. Banda wytrenowanych nazioli z giwerami i nie mogą trafić dwóch typków. Którzy są cali na widoku. Którzy już byli na celowniku przez minutę zanim strzelanina się rozpoczęła. I can't. Kojarzy mi się z tymi sensacyjnymi serialami, które puszcza tvn po południu.

Odnośnik do komentarza

jedyne rozwiązanie jakie widzę w tej sytuacji to jesse albo walt krzyczący o ukrytym hajsie - może wtedy trójka jakoś wyjdzie z tego cało, ale tak czy siak niezły impas. chu.j ze strzelaniną na kapiszony, chyba nie ma wątpliwości, że to jeden z lepszych odcinków w sezonie.

Edytowane przez tk___tk
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Cóż... nieprzekonująco. Mniejsza o przebieg strzelaniny, jak wyglądała na ekranie, co piszecie, ale, hm, o co w niej zasadzie chodzi? Po co oni strzelają? Z tego co wiem, zależy im tylko na tym, żeby mieć Walta i żeby dla nich gotował, życie i śmierć reszty jest im obojętna. Więc... czemu strzelają w auto, w którym jest Walt?

 

Oczywiście żadna z ważnych postaci nie zginie, bo tego się po prostu nie robi, nie zabija się ważnych postaci poza ekranem. Nawet "The Wire" nie miał na to odwagi. W piątym sezonie "Breaking Bad" każdy moment jest tak rozciągnięty i celebrowany, że nie wyobrażam sobie tego. Wiem, że jeśli coś się stanie, to raczej to, co nadchodziło od dawna, bardzo dawna.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

No już napisali powyżej, że podpucha by omijać kulami gliniarzy i próbować zabić Walta w samochodzie. Taka to podpucha xDDDDDDDDDD AA-12 by szmaty z nich tam zrobił, i jeszcze ta solówka Hanka pod gradem 100000 kul. Nigdy nie wybaczę tej sceny, choćby próbowali to później tłumaczyć to będzie to już tylko zawsze tłumaczenie głupiego. 

Edytowane przez Sibian
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...