Skocz do zawartości

Breaking Bad


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Po BB nastąpiła pustka w serduszku, taka sama jak po finale The Shield i teraz nie wiem za co się zabrać. The Wire, Soprano, Dexter czy może Better Call Saul? ponoć Utopia jest dobra ale tylko 2 sezony. 

 

Z wymienionych to chyba bym The Sopranos polecał jako następny serial.

Sam bym chętnie obejrzał jeszcze raz całość.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Dopiero niedawno zacząłem oglądać serial i idzie jak woda. Końcówka trzeciego sezonu mnie zniszczyła, jak już w pewnym momencie człowiek myśli, że zaczyna wiać nudą, to szybko serial pokazuje, że jestem w błędzie. Wspaniały serial, jeszcze 3 sezony mam przed sobą i chyba już wiem, że lepszego serialu nie znajdę. Co ta dwójka aktorów wyczynia to aż głowa boli. Nie dziwię się, że tyle nagród wygrali. Do Walta z początku ciężko się przyzwyczaić po roli w zwariowanym świecie Malcolma, no ale poradził sobie niesamowicie.

Odnośnik do komentarza

Wspaniały serial, jeszcze 3 sezony mam przed sobą

 

W zasadzie to dwa, choć piąty jest podzielony na dwie części, każda po 8 odcinków.

 

chyba już wiem, że lepszego serialu nie znajdę 

 

Znajdziesz, znajdziesz. Wiem że trochę zbyt dużo piszę i spuszczam się ostatnio nad The Shield na forumku, ale jednak po obejrzeniu go, gdy przypomnę sobie Breaking Bad, to zdaję sobie sprawę jak inna, 10 razy wyższa jest to półka.

 

jak już w pewnym momencie człowiek myśli, że zaczyna wiać nudą

 

W The Shield nawet tak nie pomyślisz, bo to najmniej nudny serial świata.

 

 

Ontopic, miałem w planach zrobić rewatch Breaking Bad ostatnio, głównie z nudów, ale cholera, tak oglądam i kojarzę co drugą scenę. Cztery lata to chyba jednak za krótki okres na rewatch, trzeba będzie odczekać ze 20.

Edytowane przez c0r
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

W tydzień obejrzałem wszystkie sezony i bardzo się cieszę, że coś mnie tknęło do obejrzenia tego serialu. Tyle lat odkąd ten serial istnieje, coś tam mi się zawsze obijało o uszy o nim, ale nie wiedziałem, że jest to taki majstersztyk. Jak już wspomniałem, wszystko jest takie specyficzne i wyjątkowe, przemyślane, nic nie jest z przypadku. Sceneria i miejsce akcji, miasto, te pustynie, widoki z domów, no czad. Postaci, no tu chyba nie trzeba nic pisać, każda jest mocno charakterystyczna i wiele wnosi, a takie jak Gus, Tuco, albo stary Salamanca niesamowicie budują ten nie powtarzalny klimat. Scenariusz przemieszany chorymi akcjami, przewrotami, zaskoczeniami i bekowymi sytuacjami (no czasami to ryknąłem srogo) idealnie trafił w moje wymagania. Spodobały mi się też te przeskoki w przeszłość i przyszłość, szczególnie te drugie, budzą ciekawość i człowiek myśli, co tam się odje.bie zaraz, że do takiej sytuacji dojdzie. No i smaczki, restauracja Los Pollos Hermanos, szczegółowość przedmiotów i ich powracalność, mega.

 

Historia zakończona w porządku, nie ma niedosytu, już nic więcej tam nie dało się dodać. Nie mam za dużego doświadczenia w serialach, ale temu daje 10/10.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...