Jump to content

Sign in to follow this  
Shen

Breaking Bad

Recommended Posts

Jestem bardzo zadowolony z tego serialu i początku 3 sezonu. Początek w stylu Losta trochę (co oni robią, i dlaczego to robią), ale potem jest już tylko zlepek genialnych scen. Mój faworyt to chyba rozmowa Walta z szefem fast-fuda

Ciekawi mnie kilka rzeczy - kim do cholery są te 2 karki, które jada po Walta i dlaczego do niego jadą oraz co zrobi diler z Los Pollos, bo chyba nie pozwoli Waltowi, tak po prostu wyjśc tylnymi drzawaiami z interesu.

Walt, czyli Cranston jest jak zwykle w formie, mam nadzieję, że Pinkman, ktory jest na razie bezbarwny, nabierze w następnych epach trochę koloru i wroci do dawnej postaci (w koncu pogodzil sie z tym kim jest).

Ci dwaja to moga byc bracia tego Tuco czy jak on sie nazywal, tego psychola od dilerki. Pinkman wroci do formy, myslalem ze jakiegos hipisa z niego zrobia na tym odwyku, ale jak wyszedl to sam powiedzial ze jest zlym czlowiekiem or sth.

Ciekawi mnie kilka rzeczy - kim do cholery są te 2 karki, które jada po Walta i dlaczego do niego jadą

Akurat dlaczego do niego jadą, to chyba jasne. Raczej nie chcą z nim porozmawiać przy herbatce.

Pierwszy odcinek spokojny, ale czuć ciszę przed burzą. Pierwsze sceny odcinka genialne. Zresztą wszystko jest w tym serialu genialne. Choćby scena na apelu szkolnym, rozmowa w fast-foodzie (murzyn jest genialny po prostu), sceny z karkami czy rozmowa z żonką. Brakuje tylko dawnego Pinkmana, ale raczej szybko wróci i znów będą 'gotować' :)

Edited by aux

Właśnie po obejrzeniu S3E01 uświadomiłem sobie jak bardzo brakowało mi tego przegenialnego serialu.

Na następny odcinek czekam z wielkim podnieceniem.

Cieszy mnie powrót Leona Zawodowca i Saula, ktory swoja droga niezle zalatwil rodzicow Jessiego. Dobry ep.

Edited by Mordechay

A ja chciałem od siebie dodać, ze w tym sezonie jeszcze jak narazie nie było nawet jednej słabszej sceny.

Poprostu piep.rzone mistrzostwo świata.

Wnioskując po wydarzeniach z tych 5 odcinków to zapowiadają się naprawdę konkretne ekszony.

Mistrz.

Jakies ostatnie 10 minut nowego odcinka w ogole rozpierdala system. Breaking Bad to moje top2 z obecnie emitowanych seriali.

Supernatural. Czulem juz od dawna ze Pinkman wpadnie, jest za glupi na prowadzenie biznesu, ciekawe czy Walt go przygarnie, watpie biorac pod uwage ze teraz agenci za nim chodza.

A co w tym dziwnego?

Supernatural to serial milion razy lepszy niż LOst

<zero ironii>

A, że BB jest genialny to nie ma wątpliwości. W nowym sezonie tylko Pinkman mi sie nie podoba, mam nadzieje ze sie rozkręci

Jak dla mnie to obok Mad Man i Dextera to obecnie najlepszy serial.

i Dextera

:|

Sezon 3 rozkręcił się już na maksa, w ostatnim odcinku podczas sceny w RV miałem ciary na plecach. Nie tylko ze względu na napięcie dotyczące ryzyka, w jakim są protagoniści. Także ze względu sytuacji moralnej. Tutaj każdy bohater z odcinka na odcinek brnie coraz głębiej. To pokaz naprawdę wspaniałego pisarstwa. Vince Gilligan i jego ekipa mistrze.

No i, oczywiście, reżyseria. Dobór muzyki w tym sezonie jest po prostu powalający. W każdym odcinku 2-3 sceny rozkładające na łopatki swoim pięknem wizualnym i doskonałym, oryginalnym rozwiązaniem dźwiękowym.

Najlepszy obecnie emitowany serial? Trudno porównać z "Mad Men"... Powiedzmy, że stawiam je na pierwszym miejscu ex-aequo.

Lol. To nadal bardzo dobry serial, ale co to za porównanie. Gdzie "Dexter", gdzie "Breaking Bad". "Dexter" nigdy nie był wybitny, a poziom regularnie się obniża. Zupełnie odwrotnie, niż dzieło Gilligana.

Może i poziom Dextera minimalnie się obniżał ale za to 4ty sezon ROZPIER.DOLIŁ.

Dziękuję za uwagę.

Co odcinek to lepszy, koncowka - ojapie.rdole

Edited by Guernica

Nie wiem jak można stawiać Supernatural przed BB.

Nie można.

Niesamowity odcinek. Jeszcze bardziej niż poprzedni. Boże, co ten serial robi. Można umrzeć z napięcia.