Skocz do zawartości

Breaking Bad


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

No ogór jak zwykle przesadza. Dla niego jak serial pojawił się na TVN to już automatycznie ląduje w kategorii przereklamowanego mainstreamowego gów/na nie wartego uwagi odbiorcy z wysublimowanym gustem.

Dexter ma swoje wady, ale to nie zmienia faktu, że nadal jest to bardzo dobry serial. Świetna rola M.C. Halla, dobre role drugoplanowe, scenarzyści z jajami. Fakt, że nie ma startu do BB niczego nie zmienia, bo ciężko znaleźć coś co ma start.

 

Jakoś nie chce mi się przebijać przez kilka sezonów The Shield czy The Wire, bo rzekomo któryś z nich jest zbliżony poziomem do BB.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 1,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

O boże, ale ten człowiek jest irytujący

 

 

 

Aha i szkoda, że kolejna seria BB dopiero za rok, ale jakoś sobie czas zorganizuje oglądając np tego Dextera, który również jest świetnym serialem

Odnośnik do komentarza

No ogór jak zwykle przesadza. Dla niego jak serial pojawił się na TVN to już automatycznie ląduje w kategorii przereklamowanego mainstreamowego gów/na nie wartego uwagi odbiorcy z wysublimowanym gustem.

Tak, jestem nadętym snobem, bo zaproponowałem ci, żebyś obejrzał lepszy serial, zamiast narzekać na serial słabszy.

 

Jejku, ludzie oglądają, co chcą, oglądają rzeczy sto razy gorsze od "Dextera", więc mnie to nie dziwi specjalnie. Myślałem po prostu, że forum jest miejscem na dyskusje, pytania, odpowiedzi. Sorry, ja tu mimo wszystko przedstawiam jakieś argumenty, a ty piszesz coś w stylu "no mógłbym obejrzeć coś lepszego, ale mi się nie chce". To czemu "Dextera" ci się chce? Jeśli ludzie oglądają jakiś serial i sami nie wiedzą dlaczego, to może faktycznie jest przereklamowany. "Dexter" ma swoje zalety, ale nie czaję jego popularności. Teksty w stylu "innych rzeczy mi się nie chce oglądać" niezbyt mi pomagają zrozumieć jego fenomen.

Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy temu...

Przypomniałem sobie 3 sezon i uważam, że jest najsłabszy. Pierwsza połowa serii jest naprawdę przegenialna, prawie perfekcyjna, ale od momentu

wylądowania kuzynów Tuco w szpitalu

serial bardzo się psuje. Jak mogli rozwiązać ten wątek w tak beznadziejny sposób?

Scena gdy Hank załatwia ich jest żałosna, aż zakryłem oczy z zażenowania.

Finał dalej mi się nie podoba. Nagle Jesse zaczął się interesować wykorzystywaniem biednych dzieci przez mafię? Pliz.

To nadal serial z górnej półki, tym bardziej słabe ostatnie epy bolą me serduszko.

  • Plusik 1
  • Minusik 7
Odnośnik do komentarza

Przypomniałem sobie 3 sezon i uważam, że jest najsłabszy. Pierwsza połowa serii jest naprawdę przegenialna, prawie perfekcyjna, ale od momentu

wylądowania kuzynów Tuco w szpitalu

serial bardzo się psuje. Jak mogli rozwiązać ten wątek w tak beznadziejny sposób?

 

Figaro - najbardziej patologiczny gust ever?

 

 

 

Finał dalej mi się nie podoba. Nagle Jesse zaczął się interesować wykorzystywaniem biednych dzieci przez mafię? Pliz.

 

Aha, on po prostu nie wie, co w tym serialu się dzieje.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

No wiecie, Lost leci na ABC i po nim spodziewam się zupełnie czego innego. BB leci na AMC, od niego chce realizmu, a wyżej wspomniana scena przypominała mi thriller z trzeciej półki.

Druga połowa sezonu mniej się trzyma kupy, jest bardziej rozlazła w porównaniu do poprzednich serii, trochę jakby nie mieli pomysłu. Jeśli tylko ja to widzę, to trudno, może rzeczywiście mam patologiczny gust ;<

 

niż jakąś tam najlepszą sceną akcji w historii seriali.

 

Pewnie, pewnie.

Edytowane przez Figaro
  • Plusik 1
  • Minusik 5
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Jest tak, że autor ma rozpisany scenariusz na 4 i 5 sezon, ale jakby czasem AMC zdecydowało się nie zamówić 5. to jest przygotowana wersja z "satysfakcjonującym" finałem w 4.

Ale raczej będzie 5 sezonów.

Odnośnik do komentarza

Mam tylko nadzieje, ze nie bedzie fillerow typu "przez caly odcinek probujemy zabic muche", bo to bylo slabe :/

 

No dla niektórych to było zaje'bongo. W ogóle odłożono konflikt oparty na bezpośrednim, fizycznym zagrożeniu, skupiając się tylko na warstwie psychologicznej, i nadal było tak samo emocjonująco. Jeśli nawet był to filler (biorąc pod uwagę ciasny budżet serialu, możlliwe), to filler idealny: oglądało się go kapitalnie, a cała historia zyskała więcej wagi. Myślę, że to był potrzebny odcinek, żeby ludzie nie zaczęli myśleć, że historia zaczęła odlatywać w rejony jakiegoś Prison Breaka. Nie, nie robimy tutaj przemocy dla samej przemocy, to nadal psychologiczna opowieść o ciężarze winy, powiedział tym odcinkiem Gilligan. Kapitalny pomysł i jak zwykle genialne wykonanie.

Odnośnik do komentarza

Czy ja wiem? Akurat ten motyw, niemal w identyczny sposob (pozanarkotykowym laboratorium ;), przezylo na wlasnej skorze wiekszosc ludzi, ktorym w upalna noc wpadla robacznica do sypialni :potter:

Wydaje mi sie, ze doszukujesz sie glebi, ktorej tam nie ma, ale nie bede sie spieral - nie rozkladam seriali na czynniki pierwsze, wiec moge byc w bledzie.

Odnośnik do komentarza

Odcinek będzie leciał 17 lipca, tak że do tego czasu masz tu szanse znaleźć linka najwyżej do tajemnych zdjęć twojego dziecka na Facebooku. Jeśli nie masz kalendarza w Windowsie, no to nie jest to wina nikogo z piszących w tym temacie.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...