Skocz do zawartości

Guitar Hero: Metallica


Butcher

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 437
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Aerosmith jest nudne Meta nie. Metallice darze ogromną sympatią z czasów kiedy miałem 12-13 lat to był mój "najlepszy zespół" przeż co został sentyment. I do tego teraz Mastodon, Kyuss, FF, Slayer, AiC plus Metallica no bosko po prostu.

Odnośnik do komentarza

Trailer się ukazał.

 

LINK

 

edit:

 

Spust w gacie po całości :o Lars szalejący za bębnami, gitarzyści machający gitarami, Kirk odwalający jakieś akrobacje rodem z Prince of Persia - to się nie może nie udać. Niestety nie miałem styczności z pierwszym GH i nie grałem "Master of Puppets", ale wizja zagrania tego na gitarze basie, perce i odśpiewania uderza mi do bani jak litr spirytu ze stadionu X-lecia obalonego na hejnał. Tylko szkoda, że mówią "2009", a nie "January 2009" ;)

Edytowane przez Keymaker
Odnośnik do komentarza
Nie nastawiam się, bo jednak Activison to nie jest Harmonix...

I co z tego?

To jest Metallica ziom, nie można niczego spieprzyć z takim kolosem :)(Oczywiście, jak nie dadzą takich songów jakie chcemy(KeA, RTL, MoP, AJFA, resztę (pipi) :P))

 

Jak chcę Metallici posłuchać to słucham sobie ich płyty. Jak chcę zagrać to chciałbym, żeby nuty miały duży związek z tym co słyszę. Activision już pare razy spierniczyło sprawę z nutami, "czymam" kciuki za powodzenie tej gry, ale wątpliwości jednak są.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jak tak czytałem sobie wywiad i mówili, że będzie to najtrudniejsze GH ever, to powinni dać to:

http://www.youtube.com/watch?v=PlJhHdfx7AE :)

Kto to ogarnie na Expie Gitara/Drumsy ma u mnie mistrza :D

IMO to byłaby najtrudniejsza piosenka mety do zagrania.

Edytowane przez Pelipe
Odnośnik do komentarza

Ale piosenkę mogli dać inną... :/

Ogólnie jak tak teraz na chłodno przejrzałem te songi to IMO straszna lipa. Niech się panowie z Neversoftu postarają, bo jak jeszcze będę musiał coś zdzierżyć od Load'a w górę to chyba je.bnę.

Ale jak dadzą to co trzeba, będzie pr0.

Podwójna stopa :rolleyes:

I tak jesteś lama i nie będziesz umiał ich wykorzystać :>

Odnośnik do komentarza
Ale piosenkę mogli dać inną... :/

Ogólnie jak tak teraz na chłodno przejrzałem te songi to IMO straszna lipa. Niech się panowie z Neversoftu postarają, bo jak jeszcze będę musiał coś zdzierżyć od Load'a w górę to chyba je.bnę.

Ale jak dadzą to co trzeba, będzie pr0.

Podwójna stopa :rolleyes:

I tak jesteś lama i nie będziesz umiał ich wykorzystać :>

Najpierw poradź sobie z jedną, a potem możemy iść na solo.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...