Skocz do zawartości

Guitar Hero: Metallica


Butcher

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 437
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Secret Achievements

 

Damage Inc. (5 points)

Perform as the drummer

 

Motorbreath (5 points)

Perform as the vocalist

 

Invisible Kid (5 points)

Perform as the bassist

 

Some Kind of Monster (5 points)

Perform as the guitarist

 

Master of Puppets (10 points)

Earn the highest individual score on a song in a band (4 player band)

 

Black (10 points)

Win an online battle match with the Fade to Black power up

 

The Unforgiven II (5 points)

Win an online Face-Off match by 25,000 points or more

 

The Unforgiven III (5 points)

Win an online Pro Face-Off match by 25,000 points or more

 

Cure (5 points)

Recover from a poor performance in Quickplay or Career

 

Disposable Heroes (5 points)

Create a new custom rocker

 

Blackened (5 points)

Create a new custom tattoo

 

Eye of the Beholder (10 points)

Create a new custom band logo

 

Fixxxer (5 points)

Create a new custom instrument (guitar, drums, mic)

 

The House Jack Built (5 points)

Complete a song in every In-the-Round venue

 

Trapped Under Ice (5 points)

Complete a song at the Ice Cave venue

 

Stone Dead Forever (5 points)

Complete a song at The Stone venue

 

King Diamond (10 points)

Rock out as King Diamond

 

Astronomy (15 points)

Hit every star phrase in the song Orion

 

Green Hell (10 points)

Drum every green note and finish the song Blood and Thunder with the rock meter in green

 

Creeping Death (30 points)

Score 575,000 on the song Creeping Death as the guitarist

 

Dyer's Eve (30 points)

Score 450,000 on the song Dyer's Eve as the drummer

 

Fight Fire with Fire (30 points)

Score 340,000 on the song Fight Fire with Fire as the bassist

 

Stone Cold Crazy (30 points)

Score 65,000 on the song Stone Cold Crazy as the vocalist

 

Enter Sandman (30 points)

Score 330,000 on the song Enter Sandman on guitar

 

Battery (30 points)

Score 1,000,000 on the song Battery as a band (4 players)

 

A to są ukryte achievementy, jakby ktoś jeszcze ich nie widział.

 

450k w Dyer's Eve na perce... omg...

Odnośnik do komentarza

Ciekawe nazwy Achievementów :).

 

Właśnie sobie uświadomiłem jak ta gra może zostać s(pipi)ona. Wystarczy odpalić sobie World Toura i pograć na drumsach, przecież tam nie czuje się, że gra :/. Gitara jest jeszcze jako tako ok, ale perka jak dla mnie to porażka, coś mówili o mechanice gry w tej części?

 

edit:

Wiem, ze bardzo spostrzegawczy jestem, ale dopiero teraz zauważyłem, że GH:Metallica wychodzi w.... w.... MARCU! :P

Edytowane przez marcin0903
Odnośnik do komentarza
Ciekawe nazwy Achievementów :).

 

Właśnie sobie uświadomiłem jak ta gra może zostać s(pipi)ona. Wystarczy odpalić sobie World Toura i pograć na drumsach, przecież tam nie czuje się, że gra :/. Gitara jest jeszcze jako tako ok, ale perka jak dla mnie to porażka, coś mówili o mechanice gry w tej części?

Właśnie o to się boję, ale jeżeli jest kładziony solidny nacisk na perkusję(Expert+, nowe tryby) powinni bardziej dopracować gary niż w GH:WT.

Bądźmy dobrej myśli.

 

edit:

Wiem, ze bardzo spostrzegawczy jestem, ale dopiero teraz zauważyłem, że GH:Metallica wychodzi w.... w.... MARCU! :P

I zapewne pomogła Ci w tym moja zajebiaszcza sygnaturka :P

Odnośnik do komentarza

No wlasnie ja tez mam pewne obawy ze zrobia z tym tam samo jak GH on Tour :( Nie moga sciagnac od Rock Band cos?

W marcu? Mialo byc w maju :/

Apropo:

The Unforgiven II (5 points)

Win an online Face-Off match by 25,000 points or more

 

Na liscie ktora gdzies tam byla bylo Unforgiven tylko. Czyli znaczy ze 2 tez bedzie?

Odnośnik do komentarza
mam pewne obawy ze zrobia z tym tak samo jak GH on Tour :(

Ekhem, czyli jak konkretnie? :) Pytam poważnie Panowie, bo choć wszyscy psioczą na nowe GH zachwalając jednocześnie RB/RB2, ja radośnie pogrywam sobie (perka oraz gitarka) w obydwa tytuły i... problemu autentycznie nie widze. Poproszę zatem o oświecenie mnie i jednoznaczne naświetlenie detalu, który rzekomo uniemożliwia licznej rzeszy Graczy dobrą zabawę przy GHWT.

 

Bajka o "kiepskim rozmieszczeniu nutek" jest męcząca, utarta do bólu i wałkowana przy okazji każdej kolejnej recki GH. Czysta teoria, której nikt nie jest (i nie będzie) w stanie poprzeć konkretnymi przykładami. Czyżby chodziło tu więc o samo brzmienie perki? Nieee... Czytając kolejny post o wydźwięku "GHWT - beee, nie idzie w to grać zupełnie, oby tylko przy GHM naprawili ten fatalne błędy" dopada mnie myśl, czy przypadkiem nie mamy tu do czynienia z oczwym pędem, zasilającym w znacznym stopniu historie o GHWT jako tytule nie nadającym się do długich posiedzeń przy konsoli i świetnej zabawy.

 

Podobna sytuacja dotyka COD:WaW - gry stanowiącej swoiste usprawienie 4-ki, a mimo to srogo zjechanej przez ludzi "anty-2WW" czy może raczej "anty-Treyarch". Że niby wszystko jest w niej kiepskie, mapy nie te, uzbrojenie nie takie jak trzeba, a z powodu psów zupełnie nie da się grać... Tyle, że IMO prawda jest zupełnie inna.

 

marcin0903 - sekcje gitarowe w GHWT "jako-takie"? Poproszę Cię o uzasadnienie swojej wypowiedzi.

Odnośnik do komentarza

Amer, ja ostatnio odpaliłem w końcu GH:WT na perce (kupiłem pedał) i się srogo rozczarowałem. Wszystko jakoś tak ślamazarnie idzie. Nutki jak dla mnie zlewają się z otoczeniem. Rock Band po prostu ma lepszą oprawę graficzną i to pod względem jakości, jak i funkcjonalności.

 

Na partie gitarowe nie ma co specjalnie narzekać. Problem leży raczej w samej set-liście, która jest po prostu beznadziejna. DLC dostarczane jest sporadycznie w porównaniu do RB, a i jego jakość nie zachwyca.

 

Krótka piłeczka: RB >> GH:WT (pod każdym względem).

Odnośnik do komentarza

hola, hola - stop kiełek. NIE mówimy tutaj przecież o samej muzyce zawartej w ww. grach czy dostępnej w formie DLC, której odbiór jest wyłącznie kwestią upodobań. Ba, kawałki z GHWT podobają mi się bardzo (no dobra, bez "bardzo" - po prostu "podobają mi się" szczególnie że z 80 dostępnych, chętnie odpalam przynajmniej 50 szt), podobnie jak tracki z GH3, które - o ile dobrze pamiętam - także zostało średnio przyjęte przez Graczy.

 

Kwestię oprawy jestem w stanie zaakceptować. Nie łapę tylko czy faktycznie sama strona wideo oraz otoczka (która w RB faktycznie wypada kapitalnie) w istocie mogą przekreślać fun z WT.

Odnośnik do komentarza

Niestety, Amer, nie me tego feelingu przy perkusji w wypadku GH. W dodatku mamy te fatalne momenty, kiedy możemy trochę pofreestyle'ować...Brzmienie perkusji po prostu powoduje u mnie udar.

 

Mam tylko nadzieję, że inne odczucia będą towarzyszyły grze w GH:M ;) Już w GH:WT grając album "Death Magnetic" jest lepiej. Ale tu już wychodzi po prostu słabizna od strony merytorycznej tejże produkcji.

 

Skoro udało im się dobrze zrobić nutki do "Death Magnetic", to i o całe nowe GH jestem spokojny ;)

Odnośnik do komentarza
Niestety, Amer, nie me tego feelingu przy perkusji w wypadku GH. W dodatku mamy te fatalne momenty, kiedy możemy trochę pofreestyle'ować...Brzmienie perkusji po prostu powoduje u mnie udar.

 

Mam tylko nadzieję, że inne odczucia będą towarzyszyły grze w GH:M ;) Już w GH:WT grając album "Death Magnetic" jest lepiej. Ale tu już wychodzi po prostu słabizna od strony merytorycznej tejże produkcji.

 

Skoro udało im się dobrze zrobić nutki do "Death Magnetic", to i o całe nowe GH jestem spokojny ;)

No właśnie ja się boję cały czas o feeling :/.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...