Skocz do zawartości

Guitar Hero: Metallica


Butcher

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 437
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ale już nie chodzi o RF, przecież DLC to DLC, to samo DLC ściąga Ameryka, to samo DLC ściągamy my, nie ma podziału DLC PAL i DLC NTSC.

Tutaj sie zdziwisz ;) - DLC do Army of 2 jest zregionalizowane, kiedy wyszlo bylo tylko dla goldow wiec zalozylem sobie te darmowe konto na USA z live na miesiac by je pobrac - pobralem ale gra jakos go nie widziala (PAL). Po tygodniu pogralem z konta UK i bylo juz ok. Moze jest teraz jest inaczej ale tak bylo ;) - ot taka ciekawostka :P

Odnośnik do komentarza

Druga godzina ściągania i dopiero niecałe 20 % :/ FUUUUUUUUUU...

 

Jak ktoś się zastanawia, jakie piosenki znajdzie w demie - oto one: Sad But True" i "Seek and Destroy" od Mety, "Stone Cold Crazy" Queen i "No Excuses" Alice in Chains.

 

"Serch aaaaaaand...Seek and destroy !!!" - DAWAĆ MI TO DEMO NA DYSK :twisted:

 

 

Odnośnik do komentarza
Ale już nie chodzi o RF, przecież DLC to DLC, to samo DLC ściąga Ameryka, to samo DLC ściągamy my, nie ma podziału DLC PAL i DLC NTSC.

Tutaj sie zdziwisz ;) - DLC do Army of 2 jest zregionalizowane, kiedy wyszlo bylo tylko dla goldow wiec zalozylem sobie te darmowe konto na USA z live na miesiac by je pobrac - pobralem ale gra jakos go nie widziala (PAL). Po tygodniu pogralem z konta UK i bylo juz ok. Moze jest teraz jest inaczej ale tak bylo ;) - ot taka ciekawostka :P

Bo Army of Two wyszło w trzech wersjach: Army of Two, EU, Asia. Każda z tych wersji była widoczna jako oddzielna gra i dlatego z DLC miałeś problem. W skrócie - pobrałeś do Army of Two, a nie Army of Two (EU). Z piosenkami na pewno nie będzie problemu.

Odnośnik do komentarza

Coz mi sie sciagnelo w niecale 30 minut :)

Pierwsze wrazenie pozytywne.Jako ze to Metallica to odsunalem na bok szate graficzna ,ktora ponownie odrzuca.Modele postaci sa ladnie wykonane ale nie poruszaja sie zbyt naturalnie.Brakuje tej lekkosci jaka znam z RB.Gra sie jednak dosc przyjemnie.Mysle ze to wogole bedzie chyba najtrudniejsza czesc GH ever.Nutki czasem odnosze wrazenie ze sa zupelnie irracjonalnie ulozone (S&D na perkusje).Nic no teraz czekac na full.

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza

ja już mam dawno.

W jakieś 40 min. mi się pobrało.

No cóż można powiedzieć.

Za(pipi)iście :). S&D, SBT świetnie się gra na perce, oprócz pewnego momentu w Seek and Destroy gdzie jest szybko, zielony, niebieski i 3 żółte ze stopką. Trochę dziwne, ale jest ogólnie cool i lepiej niż World Tourze, a też jakby te freestyle'owe dźwięki przed graniem znacznie poprawili. Już nie tak chamsko plastikowe :). Gitara standard, choć solówka w Seek and Destroy daje w kość.

Można więc powiedzieć, że od strony technicznej Neversoft się spisał dobrze. GRAĆ!!!

SYRCZIIIIING!!!! SIK END DYSTROOOJ!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...