Skocz do zawartości

Guitar Hero: Metallica


Butcher

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 437
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A napisał już ktoś, że Metallica skończyła się na 'Kill 'em all'? biggrin.gif Jak czytam cokolwiek o nich to zawsze występuje takie stwierdzenie wink.gif.

Ba, od tych słów zaczęli news na gry-online.pl. To samo dziwi mnie że ani Diabeu ani Jiloo ani nikt w ten deseń jeszcze tego nie powiedzieli tutaj :)

bo mnie dawno na forum nie bylo :P

pozatym pisalem o tym w innym temacie.

 

btw. Metallica skonczyla sie na "And Justice for All"

wtedy bylem ich fanem. sentyment do Blackened mam do dzis.

ale tylko tyle.

 

gdybym byl fanem - kupilbym na 100%

ale ogolnie wole raczej urozmaicone granie roznych utworow, rozych kapel, ktorych nie slucham na codzien, niz granie tylko i wylaczie kawalkow kapeli ktorej nie slucham na codzien.

jednym slowem - nie wchodze.

Edytowane przez jiloo
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Teaser jak teaser, przypomina nam jedynie, że gra się robi, nic więcej.

Ciekawi mnie teraz czy zamierzają co zrobić tak jak gdzieś czytałem na silniku GH3, czy przejdą na platformę World Tour. Powiedzmy sobie szczerze - kto nie chciałby spróbować swoich sił na perce w np. Master Of Puppets na najwyższym poziomie?

Jeśli chodzi o dobór kawałków to mam nadzieję, że skupią się na KeA, RTL, MOP, AJFA i wrzucą jakieś instrumentale np. Ktulu i Oriona, reszta jest mi obojętna.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o piosenki, to pewnie będzie tak jak z Aerosmith: jeden Tier, jeden rozdział w ich karrierze. Dla mnie byłoby najlepiej jakby jeden Tier - jedna płytam Metallici, co z resztą ma sens (KeA, RtL, MoP, Ajfa, Load, REload, Garage Inc., S&M, St. Anger, Death Magnetic - 10 rozdziałów, i świetnie). No w bonusowych, piosenki zespołów z którymi Meta była związana (śmiałbym sie jakby Megadeth tam się znalało xD).

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Wreszcie jakieś konkrety - link.

 

Potwierdzone kawałki:

Alice In Chains - "No Excuses"

Bob Seger - "Turn The Page"

Judas Priest - "Hell Bent For Leather"

Kyuss - "Demon Cleaner"

Lynyrd Skynyrd - "Tuesday's Gone"

Mastodon - "Blood And Thunder"

Metallica - "Enter Sandman"

Metallica - "For Whom The Bell Tolls"

Metallica - "Fuel"

Metallica - "Hit The Lights"

Metallica - "King Nothing"

Metallica - "Master of Puppets"

Metallica - "No Leaf Clover"

Metallica - "Nothing Else Matters"

Metallica - "Sad But True"

Metallica - "The Unforgiven"

Metallica - "Wherever I May Roam"

Michael Schenker Group - "Armed and Ready"

Samhain - "Mother of Mercy"

The Sword - "Black River

 

Potwierdzona obecność Queen, Slayer oraz Foo Fighters.

Odnośnik do komentarza

sweet ^^

 

Alice In Chains - "No Excuses"

Bob Seger - "Turn The Page"

Judas Priest - "Hell Bent For Leather"

Kyuss - "Demon Cleaner"

Lynyrd Skynyrd - "Tuesday's Gone"

Mastodon - "Blood And Thunder"

Metallica - "Enter Sandman"

Metallica - "For Whom The Bell Tolls"

Metallica - "Fuel"

Metallica - "Hit The Lights"

Metallica - "King Nothing"

Metallica - "Master of Puppets"

Metallica - "No Leaf Clover"

Metallica - "Nothing Else Matters"

Metallica - "Sad But True"

Metallica - "The Unforgiven"

Metallica - "Wherever I May Roam"

Michael Schenker Group - "Armed and Ready"

Samhain - "Mother of Mercy"

The Sword - "Black River

 

Potwierdzona obecność Queen, Slayer oraz Foo Fighte

 

Będzie się działo ;]

Odnośnik do komentarza

Gimme three !

 

Ta gra MUSI przeczochrać mosznę, przeprowadzić lobotomię bez znieczulenia i wprowadzić w nieosiągalny w normalnych warunkach stan uniesienia każdego, kto w nią zagra. No po prostu nie ma innej opcji. Dlaczego ?

 

1. Kurczaczek, to jest Metallica, c'nie ? Czego by tu nie opowiadać, ten zespół stworzył trochę naprawdę urywającego materiału. I w tym momencie spoglądam na listę piosenek w tej grze i czuję się, jakbym oberwał ogromną łyżką stołową w czoło - po prostu co najmniej połowę listy można zapełnić samymi hitami.

 

2. Tryb Expert Plus - coś dla prawdziwych wilczurów, wyrzutków społeczeństwa, najgorszych szumowin - mam nadzieję na odwzorowanie ABSOLUTNIE WSZYSTKICH dźwięków zagranych przez Larsa. W końcu to GH, gra nie dla casuali ;) Dla mnie miód :lol:

 

3. Sama specyfikacja Metallici implikuje pewien poziom trudności, który będzie nie do ogrania dla nowicjuszy na Medium przez długi czas, a co dopiero wyższe poziomy trudności.

 

4. Slayer, Queen - thank you, your honor, no more questions :twisted:

Edytowane przez Keymaker
Odnośnik do komentarza
Szczerze to mogłaby być ociupinke lepsza, ale z reguły jestem wybredny i poza tym to nie jest pełna lista :D.

To samo u mnie - miałem nadzieje, na większy wysyp klasyków i czadów, a póki co przeważa mydło od Czarnej w górę... plus jakieś zapychacze (chociaż AiC, Slayer, FF jest OK). Nic to - czekamy na full listę...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...