Skocz do zawartości

Samochodowe premiery


Lain

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 142
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ochoochhoho, a czemu Wy lecicie na ładne i inteligentne dziewczyny? ; ) Dziewczyny patrzą (nie wszystkie of koz) na wygląd auta, nie interesuje ich silnik, rok produkcji itp. Ważne żeby fajnie wyglądało. Ja staram się patrzeć na jedno i na drugie. Zamiłowaniem do BMW w sumie zaraziłam się od kumpla. No i do niedawna jeździłam e46 (dopóki nie została uszkodzona xD) i teraz boli mnie, że muszę poruszać się Vectrą. ;'( Ech, tak.. jestem ''blacharą''. Spalcie mnie na stosie!

Odnośnik do komentarza
Dziewczyny patrzą (nie wszystkie of koz) na wygląd auta, nie interesuje ich silnik, rok produkcji itp. Ważne żeby fajnie wyglądało. Ja staram się patrzeć na jedno i na drugie.

 

Ciesze sie ze trafiam na takie ktore nie obchodzi wyglad auta bo zdaja sobie sprawe ze dla mnie auto nie musi byc stylistycznie piekne a ma byc szybkie, jak juz to mowia tylko zeby nie byl brudny (a wiadomo ze biale auto ciezko utrzymac w idealnym stanie, wiec czasami mi sie obrywa ^_^ , blachara mowie NIE :lol: )

 

blachary moga bic torebkami swoich "misiow" w biemdablju ze stary MK2 z tylu caly w kurzu (bolaczka golfa) objezdza ich duze fiaty (BMW z silnikami ponizej 2.0 ; tak sie przyjelo u mnie w miescie, z racji nadmiaru taki bmw ktorych wlasciciele kupuja znaczki M i jacy to sa wspaniali XD)

 

nie zebym tak myslal ze BMW mlody koles i blondyna na fotelu pasazera to od razu popis i takie tam ale czesto sie z czyms taki spotykam, wiec czasami dla zabawy moge sie scignac :)

Edytowane przez Alec
Odnośnik do komentarza

Odnowiony Murano.

 

 

48fd68f7bfc8adwe1.jpg

48fd68f05afa4dug9.jpg

 

 

''Benzynowy silnik V6 o pojemności 3,5 l rozwija teraz moc 256 KM â o 22 KM więcej niż w poprzedniku. Z jednostką napędową współpracuje bezstopniowa skrzynia biegów, w której Fot. Nissan wyeliminowano poszczególne âkrokiâ pomiędzy przełożeniami, w efekcie uzyskując płynną pracę i praktycznie nieskończoną liczbę biegów. Kierowca ma do wyboru dwa tryby pracy skrzyni: automatyczny i manualny z elektronicznie zaprogramowanymi przełożeniami.

Po raz pierwszy w Murano zastosowany został osobny przycisk stop/start. Współpracuje z nim tzw. inteligentny kluczyk: jeżeli tylko kluczyk znajduje się gdziekolwiek w kabinie, do uruchomienia lub zatrzymania silnika wystarczy naciśnięcie tego przycisku. Przy okazji kluczyk Fot. Nissan zdalnie otwiera drzwi i nie potrzeba w tym celu nic wciskać. Wystarczy podejść do samochodu mają kluczyk w ręku albo w kieszeni kierowcy, pociągnąć za klamkę i drzwi stoją przed nami otworem. ''

Edytowane przez Lain
Odnośnik do komentarza
Gość Grzehoo
x6 jest cudne, znajomy sobie kupil w wakacje i mialem okazje siedziec w nim i przyznam szczerze ze w srodku i z zewnatrz prezentuje sie tak samo swietnie.

Nie wiem jak jest w środku, ale z zewnątrz prezentuje się równie pięknie, co SsangYong Rodius.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...