Skocz do zawartości

Samochodowe premiery


Lain

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 142
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No bema fajna, ale długo jeszcze pewnie nie powstanie (jeżeli w ogóle). W czasie kryzysu to raczej demonstracja siły niż realne plany. Ja tam trzymam kciuki.

Jeśli chodzi o konkurencję dla Bugatti teoretycznie jest jeszcze podobno mocniejsze SSC Aero, ale chyba wszyscy się zgodzą że to auto się raczej nie liczy. Bugatti kojarzy mi się z fabrykami w których pracownicy chodzą w kombinezonach jak ci od Intela, a SSC to raczej auto montowane w garażu z różnych części (silnik chevy, skrzynia Dodge).

 

 

 

to rosyjski super samochod, nie masie czym podniecac. wiadomo co rozjanie produkują, woła i moskwicz wiec rosjanie w(pipi)iaja sie ze im panstwo naklada cla zaporowe na import uzywanych aut zagranicznych bo nikt ich wlasnego (pipi) nie kupuje. zaden szanujacy sie fat super aut nie wyda kasy na cos co rozleci sie gdy zamkniemy dzwi.

łe, to chyba wycofam preorder :(

 

Info na onecie

 

Odnośnik do komentarza
Bugatti kojarzy mi się z fabrykami w których pracownicy chodzą w kombinezonach jak ci od Intela, a SSC to raczej auto montowane w garażu z różnych części (silnik chevy, skrzynia Dodge).

 

w takim razie powinni goscia wywalic

4C98E087E3262A91857E868AAB8FF.jpgbugatti.jpg

 

a co do demonstracji siy to bugatti wprowadza na rynek targe wiec widać ze jest firma ktora sika na kryzys korzystając w pelni z akcji VW

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...
moze ktos nie widzial jeszcze

 

274_4a4bdb67d1188.jpg

 

Aston Martin Cygnet rotflp.gif

Jak wygląda, każdy widzi, ale wcale się nie zdziwię jeśli cały pierwszy rzut będzie sprzedany na miesiące przed premierą i jeśli sprzedadzą tego więcej nie DB9 i DBS razem wziętych.

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

Już poszli ch.ujową drogą. Porsche panamera, cayenne, aston rapide i wiele innych wydanych już czy planowanych wynalazków, skutecznie zabijających ducha tych marek. Zanikają różnice między poszczególnymi markami, modne jest teraz wydawanie takich samych stylistycznie samochodów różniących się tylko znaczkiem. Gdzie te czasy, gdy porsche wyglądało jak porsche, gdzie mercedes kojarzył się z krążownikiem, a sam samochód nie wyglądał jak pół samochodu :F

Odnośnik do komentarza

Przesadzacie, to ze sobie na boczku dlubia samochody budzetowe, mikro albo niezgodne z "duchem" marki, ale odpowiadajace potrzebom rynku (jak Panamera i Cayenne - ale tez np. Mercedes A i B, ktore nie sa nowoscia na czas kryzysu), to nie jest w zadnym stopniu problem, jesli dzieki temu moga zdobyc fundusze na projekty typu One-77, 458, nowe 911, albo wyzszej klasy Mercedesy, ktore nielatwo nie nazwac krazownikami. Kto ma fundusze, dzisiaj tez moze przebierac w ofertach kosmicznych aut, kto potrzebuje czegos tanszego i mniejszego do miasta, albo na wakacje z dziecmi, nie chcac jezdzic Fiatem czy Reno, tez znajdzie cos dla siebie.

Odnośnik do komentarza

Brzydki w ch.uj. Nie podoba mi się wcale. Ogólnie te wielkie, takie "gangsterskie" auta to chu.jowość (zaraz ktoś powie, że to nie gangsterska, tylko limo, ta ale zobacz sobie to w czerni w ciemnym zakątku jakiejś hamerykańskiej dzielnicy, z czarnuchem za szybą któremu towarzyszy uzi w ręku, normalnie idealne auto do drive by :D).

Odnośnik do komentarza
dziwny masz gust

 

Bentley jak bentley

 

Ja mam dziwny gust ? Porownaj sobie dokladnie Continentala, którego design jest co prawda specyficzny i moze sie on nie podobac wielu osobom, ale jednak calosc "trzyma sie kupy". Tutaj front wyglada jak usmiechniety dziadzius po wylewie a male lampki doklejala w ostatniej fazie projektu blondynka. Przestudiuj wyglad Continentala, Arnage'a, State Lumousine, Azure'a a nastepnie postaw obok Mulsanne. Cos chyba nie halo.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...