Skocz do zawartości

Zdjęcia naszych aut


Lain

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ładne, kilka fajnych elementów tuningu optycznego, ciemne lampy, niebrzydkie felgi. Grill bez znaczka do kwestia gustu, ale na pewno bardziej idzie w stronę clean look'u. Ogólnie przyjemnie popatrzeć, ale do sesji mogłeś je umyć (choć z czarnym lakierem, to pewnie mogło się zabrudzić od samego przejechania drogą gruntową).

+

Odnośnik do komentarza

a tak sie prezentuje moje półtoratonowe cacko :D To dopiero początek, będę jeszcze przyciemniał szyby i doje.bie mu oryginalne chromowane lusterka i to wszystko.. moze jeszcze chromowane końcówki wydechów ale to później.

 

76d261214a.jpg

 

82f64780e3.jpg

 

Jak się wam podoba?

 

Rovery same w sobie są świetne, lecz te felgi zniszczyły urok tego egzemplarza. Jeżeli miałbym być szczery, to uważam, że nie pasują. Auto jest dosyć ciemnie, felgi powinno dostać zdecydowanie jaśniejsze. To się tyczy wszystkich ciemniejszych samochodów, które dostają ciemniejsze alufelgi, a już szczytem lipy jest wg mnie typowo czarny samochód na typowo czarnych felgach.

Edytowane przez sir_ryszard
Odnośnik do komentarza

a tak sie prezentuje moje półtoratonowe cacko :D To dopiero początek, będę jeszcze przyciemniał szyby i doje.bie mu oryginalne chromowane lusterka i to wszystko.. moze jeszcze chromowane końcówki wydechów ale to później.

 

76d261214a.jpg

 

82f64780e3.jpg

 

Jak się wam podoba?

 

Rovery same w sobie są świetne, lecz te felgi zniszczyły urok tego egzemplarza. Jeżeli miałbym być szczery, to uważam, że nie pasują. Auto jest dosyć ciemnie, felgi powinno dostać zdecydowanie jaśniejsze. To się tyczy wszystkich ciemniejszych samochodów, które dostają ciemniejsze alufelgi, a już szczytem lipy jest wg mnie typowo czarny samochód na typowo czarnych felgach.

może tak, może nie.. miałem do wyboru jeszcze AEZ'y z czarnym środkiem i polerowanym rantem ale zbtyt sportowo by wyglądał.. pozatym były już malowane... Dzieki za opinie i przemyśle to, felgi zawsze można sprzedać :) zobaczymy dzięki

Odnośnik do komentarza

Spoko Mlokon. Nie wyglądają całkowicie źle, tylko samochód jest utrzymany w brytyjskim, arystokrackim stylu i po pierwsze, pewnie długo bym felg nie zmienił, ponieważ nie miałbym na nie funduszy, po drugie jakbym miał pieniążki, to akurat wychodzi rzecz gustu. Wspominałeś coś o przyciemnianych szybach. Nie mówię Tobie nie, a ja sam bym się na nie nie zdecydował. Nie wiem też jak zachowuje się folia po jakimś czasie. Czy nie odlepia się, nie robią się bąble itd.,itp. Summa sumarum Rovera 75 chciałbym, bo fajne auto i do koszuli i na co dzień. Możecie się ze mnie śmiać, bo mi się podoba nawet takie małe gów,ienko, które uśmiecha się do ludzi przodem. ^^8c6865351ac2bd8abcc2d20348790c0c17622.jpg

Edytowane przez sir_ryszard
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

wczoraj pogoda dopisała, była okazja by solidnie wysprzątać środek i wymyć z zewnątrz. zrobiłem pare zdjęć i bonus, wirtualna przymiarka do felg.. a i na jednym zdjęciu karmel się załapał.

 

mx6_9_by_hooki.jpg

 

mx6_10_by_hooki.jpg

 

mx6_11_by_hooki.jpg

 

mx6_12_by_hooki.jpg

 

mx6_13_by_hooki.jpg

 

mx6_14_by_hooki.jpg

 

mx6_15_by_hooki.jpg

 

mx6_16_by_hooki.jpg

 

co sądzicie o takich felgach? bo te mazdowskie orginały 14" bym na zimówki zostawił, a na lato 16" coś w takim stylu myślę.

Odnośnik do komentarza

Przezaje.bisty piesio :wub::wub:

 

 

całkiem sympatyczne :)

lampy przednie siadły by poliftowe bo te są chyba jakieś tuningowe :) zagleb go tak z -30 mm :) wbijasz na foruma a3?

Ostatnio byłem zmuszony wstawić -40 do tyłu i szczerze mówiąc nie wiem w czym cała ta podjarka. Gdyby poprzednia sprężyna nie pękła, to pewnie dalej bym jeździł na seryjnych. Tragedii jeszcze nie ma, ale zdarza mi się czasem pocałować milicjanta podwoziem. No ale teraz się mogę chwalić kompletem czerwonych sprężyn renomowanej niemieckiej firmy tuningowej Irmscher. Ha!

Generalnie nie polecam, gleba śmierdzi kupą. Mam nadzieję, że ostatni argument Was przekonał.

Edytowane przez ojejcu
Odnośnik do komentarza

Felgi fajne mimo,że moim zdaniem bardziej by pasowały jasne srebrne. Ale pamietaj, że to tylko moje zdanie wiec lepiej wybrać to co sie tobie podoba a nie jakiemuś no-name z internetu.

 

no podstawa to nie kupić chińszczyzny, a poza tym jasne i błyszczące nie bardzo mi się podobają - do "starego" auta nie chce dawać jakichś błyskotek, ciemny grafit albo czarne to mój typ.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...