Skocz do zawartości

Zdjęcia naszych aut


Lain

Rekomendowane odpowiedzi

bmw to auta z klasa, z tym ze nie wszyscy potrafia to docenic, i z tego powstal stereotyp szmaciarzy wazacych sie tymi genialnymi autami. e46 ftw

To nie są stereotypy, tak jest. Wystarczy spojrzeć u mnie w sąsiednim mieście, gdzie jest chyba więcej BMW niż zarejestrowanych kierowców. I obowiązkowy każdy próbuje wchodzić bokiem na rondzie/skrzyżowaniu lub wieczorami na parkingach. Trudno zeby nie bylo tego stereotypu.

Odnośnik do komentarza

no dobra, w ju es ej te auta maja kompletnie inna renome.

jako ciekawostke dodam, ze bmw serii 3 model e46 w kwestii prowadzenia dystansuje wszystkie auta konkurencji w podobnym przedziale cenowym, z tego samego okresu, chocby audi a4 i lexusy is200.

pain in the ass ze w polsce kojarza sie z idiotami w szelestach

 

Odnośnik do komentarza
Gość Grzegosz

Uważam, iż mj bardzo słusznie postrzega markę BMW.

 

Generalnie polecam obejrzenie jednego z odcinków Top Geara (nie pamiętam teraz, którego) z M3 E30, M5 E34 oraz bonusowo M1. Nie wspominam już o recenzjach M3 CSL (E46) czy najnowszego M5, bo i bez tego każdy wie, że to genialne auta.

Edytowane przez Grzegosz
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Otusz,

Chciałem zrobić jakieś zdjęcia, ale okazało się, że nie mam dobrego aparatu, więc w ruch poszło to, co było pod ręką. Słowem kupa i bynajmniej nie chodzi tu o samochód. Auto już pół roku w moich rękach i do tej pory naprawiona większość usterek. Wizualnie prezentuje się już znacznie lepiej, ale nie cieszcie się tak, bo na zdjęciach tego nie widać. Ukradnę lepszy aparat, to dam znać.

No i tak:

zdjcia0108tiltshift1.th.jpg

Tam przy przednim kole to błoto. Poważka!

 

zdjcia0106tiltshift1.th.jpg

Kadrowanie (pipi), kadrowanie ciota.

 

zdjcia0109.th.jpg

Jednostką napędowa wykonana w technice kosmicznej, czego dowodem jest ufo na wierzchu.

 

zdjcia0107c.th.jpg

Panie, nadkola jak nówki.

 

zdjcia0101.th.jpg

Nieco folkloru, a jak.

 

zdjcia0099d.th.jpg

Oponki nówki sztuki. A najśmieszniejsze, że nie mogłem wyjechać z podnośnika na wulkanizacji, bo aparat zapłonowy siadł ;]. Pierwsza usterka za mojej kadencji, nie licząc tych starych.

 

Zdjęcia ch.uj, ostrzegałem.

Edytowane przez ojejcu
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Mój Galantonez, automat, 2.0 108 km - chyba. Nie czuć tych koników wcale, coś przy skrzyni było mącone (te całe cięgno jakoś dziwnie luźno jest) no i nieszczelny wydech + możliwe, że zatkany/skończony kat. Ale ogólnie fajno. Wyprzedzać ciężko tym, z racji, że automat (redukuje jak poj.ebany, a, że na wysokich obrotach nie ma mocy praktycznie wcale to już w ogóle kino [mowa o 5k-6.5k rpm]).

post-16096-1257179567,6682_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...