Skocz do zawartości

Zdjęcia naszych aut


Lain

Rekomendowane odpowiedzi

Wyznaje zasade, ze siedzac na fotelu kierowcy i tak nadwozia nie widze - licza sie walory uzytkowe, a Siena pod tym wzgledem kasuje wiekszosc aut nawet o duzo pokazniejszej gabarytach (dosc powiedziec, ze zrobilem przeprowadzke tym autem (oczywiscie bez mebli typu szafa czy kanapa, bo to do zadnego auta by nie weszlo), a graty pokroju telewizora CRT sie normalnie tu mieszcza). Poza tym spalanie 6l/100km w trasie i niewiele ponad 7,5/100km po miescie to chyba nie jest zly wynik, prawda? ;]

Odnośnik do komentarza

 Jeśli chodzi o ilość miejsca to... muszę się nie zgodzić. Jeżdżę w firmie takim cudakiem i poza pokaźnym jak na tę klasę bagażnikiem samochód ten nie ma nic więcej do zaoferowania. Fakt, faktem dość przyjemnie się tym podróżuje, pomijając straszną "gibotliwość" nadwozia ;) 

Edytowane przez wilku00034
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

w ten weekend co pisałem zająłem się lakierem. poszło lekko, efekt widoczny - jak miałem pół maski wypastowane a pół nie to wyglądało jak z reklamy jakiejś - jedna strona błysk a druga matowa, hehe.

 

nie było okazji do wrzucenia zdjęć wcześniej, daję dzisiaj.

 

mx6_17_by_hooki.png

 

mx6_18_by_hooki.png

 

mx6_19_by_hooki.png

 

plan na przyszły miesiąc, wymienić wahacze z przodu bo przy przeglądzie o tym wspomniano - reszta żyleta.

 

i ciągle myślę o jakichś felgach, rozważałem 16" i 17" - stanęło na 16", więc pole poszukiwań się zawęziło (jak ktoś ma propozycje chętnie spojrzę).

Odnośnik do komentarza

Mój znajomy ma takie 16 z mazdy 323f do sprzedania (nie wiem czy mają taki sam rozmiar co ty) a że jesteś ze śląska to nawet mógłbyś sobie przyjechać je oglądnąć gdyby cie interesowały. cena to ok 450zł bez opon.

lgim0006.th.jpg

 

Lucjan - były załozone na 323f z 1998r.

Edytowane przez Dud.ek
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

 

 

*najbrzydsza preluda*

Wydaje się Tobie cool.gif

 

No ale co to ma byc ? Pokazujesz zdjecie z profilu, jakies ciemne, z felgami a auto dalej ma zje bany ryj. Bokiem auta jezdzisz po drogach czy jak ?

 

 

Autko ma cool face czy poker face albo wtf face sam nie wiem juz :|

 

Honda-Prelude.jpg

 

siglarge.jpg

 

18756756.jpg

 

Honda_Prelude_V_(1997%E2%80%932000)_2.0i_front_MJ.JPG

 

 

No ku rwa tylko spojrzcie. Przypomina mi sie rozmowa pewnego goscia ktory twierdzil, ze fiat Multipla trafia w wyrafinowane gusta. Ta jak ch uj, zupelnie jak ta generacja hondy. Jedyna poprawna to Generacja 3 i 4.

Edytowane przez Yacek
Odnośnik do komentarza

4 gena? to akurat jedyna "nie PRELUDE" ze wszystkich generacji, cytuję: "obła do wyżygania"sick.gif . Nikt Cie nie zmusza żebyś się zachwycał, co nie zmienia faktu że mi sie podoba także od przodu. Po za ta jedna to wkleiłeś jakieś złomy

[/url] foto1mc.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

Edytowane przez POSNANIAK
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

4 gena? to akurat jedyna "nie PRELUDE" ze wszystkich generacji, cytuję: "obła do wyżygania"sick.gif .

 

akurat Twoja uwazam za jeden z najladniejszych egzemplarzy w Poznaniu, ale jak (pomijam juz fakt, ze jestes miłośnikiem i fanem tego modelu) mogles (pipi)a napisac, ze 4 "obła do wyżygania" (w ogole, kogo to cytat?)? swietokractwo :f.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...