Skocz do zawartości

Zdjęcia naszych aut


Lain

Rekomendowane odpowiedzi

 

chciałem napisać 100% profesjonalizm ale by mogli opklejic gumy itp,itd a takze pracowanie w jeansach (z powodu guzików które moga porysować) jest wielkie nie dlamnie

 

Niech pracują nawet z obrożami z kolcami - oddajesz auto, oni je naprawiają/myją i tyle. Jeśli chłop by mi zarysował guzikiem takie auto to bym mu podał ręke i przekazał numer telefonu do ASO Porsche aby umówić sięna lakierowanie lub wymianę całego elementu. A tak serio to chłopaki raczej wiedzą co robią. To nie myjka z pod tesco, gdzie co tydzień nowi hip hopowcy płuczą fury.

 

I jakie gumy, o co chodzi ?

Edytowane przez Yacek
Odnośnik do komentarza

Nie musi ci sie podobać :blum1: nie będę sie przejmował opinią jakiegoś nerda co ma fallouta w sygnaturze :)

Edit: ogólnie to przejrzałem cały temat w wolnym czasie i za każdym razem jak widziałem jakieś idiotyczne dziecinne komentarze to pojawiałeś się ty 90% aut ci się nie podobało , a nie widziałem żebyś wrzucił tam zdjęcie swojego super doinwestowanego wozu :)

Edytowane przez Daro^^
Odnośnik do komentarza

Nie musi ci sie podobać :blum1: nie będę sie przejmował opinią jakiegoś nerda co ma fallouta w sygnaturze :)

Edit: ogólnie to przejrzałem cały temat w wolnym czasie i za każdym razem jak widziałem jakieś idiotyczne dziecinne komentarze to pojawiałeś się ty 90% aut ci się nie podobało , a nie widziałem żebyś wrzucił tam zdjęcie swojego super doinwestowanego wozu :)

 

Bo Jacek to nie osoba, to diaboliczny bot! Bot zaprogramowany na negację, dezaprobatę i ciskanie do gleby marzeniami, poglądami (tymi słusznymi i niesłusznymi hehe) i planami forumowiczów hehehe :)

 

Miałbyś oryginalnego forda gt a kolega Jacek też Cię zj.ebie czy wynajdzie coś co można zjechać.

 

Ogólnie bot Jacek jest tu od tego by takiemu posiadaczowi auta za 1,5tyś, 15tyś czy 85tyś peelenów palma nie odbiła hehehe :P

 

Ps. Jacek w swego golfa nie inwestuje i jest z tego dumny, także o fotkę nawet nie proś hehe

Edytowane przez Łebi
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Nie musi ci sie podobać :blum1: nie będę sie przejmował opinią jakiegoś nerda co ma fallouta w sygnaturze :)

Edit: ogólnie to przejrzałem cały temat w wolnym czasie i za każdym razem jak widziałem jakieś idiotyczne dziecinne komentarze to pojawiałeś się ty 90% aut ci się nie podobało , a nie widziałem żebyś wrzucił tam zdjęcie swojego super doinwestowanego wozu :)

 

No i na ch uj skrzypisz ? chcesz foto doinwestowanego wozu ? To znajdz sobie czarne na otomoto bo ja mam auto z zewnątrz i wewnątrz wszystko ori, alus 14" z bbsa i wsio. Bez chinskich reflektorkow i innego podoklejanego badziewia. Zamiast 500zl na chinskie lampy to sobie wymienilem caly zawias aby auto normalnie jezdzilo na porzadnych tulejach i koncowkach. W auto wlozylem 8tysiecy i ani zlotowki nie przeznaczylem na jakies wynalazki paskudzace moje auto, wolalem sobie kupic normalnie w sklepie nowe opony na zime i lato zamiast kupowac jakies uzywki jak 3/4 polakow. Nigdy mi sie nie podobaly auta, udajace sport, tuning czy cokolwiek innego i nigdy nie bedzie mi sie podobal passat z wszczepionymi lexus lookami na tyl albo chinskimi, czarnymi lampami na soczewce, jeszcze najczesciej z wypasionym ksenonem z allegro. O wiele bardziej mi sie podoba seryjny ford focus niz jakis poobklejany civic do rajdow po miescie i ultra sztywnym zawiasem aby lepiej sie trzymal drogi przy skrecie na skrzyzowaniu.

 

Tak sie nie przejmujesz a wyjezdzasz z jakims falloutem w moim sigu bo zaczales juz sapac, ze niektorzy w tym temacie cisna z tych twoich azjatyckich soczewek bez homologacji. Jeszcze nie daj boze ktos sie przypi erdoli to chinskich alusow z allegro.

 

 

 

Jakbys pokazal cos takiego to wtedy bym pochwalil:

 

http://www.furious.pl/robocze/auta/passat-b5.jpg

Edytowane przez Yacek
  • Plusik 6
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...