Skocz do zawartości

Zdjęcia naszych aut


Lain

Rekomendowane odpowiedzi

No gleba to akurat patologia polskiej motoryzacji - kupi taki staszek synkowi pierwsza corse/polo/civica i pierwsze co to robienie jakiejs sch ujalej gleby (po to aby ten stary trabantowoz wygladaj jeszcze komiczniej niz zwykle) albo instalacji wypasionego "karałdjo" z radiem sony i jakimis glosnikami 40in1, oczywiscie trzynastodroznymi. A opony jak byly uzywane tak takie pozostaja, w zawiasie puka cos z powodu wytluczonych gumek, ale jest kozak bo jest zawiecha jakiegos "MTS wiesnik", twardy zawias, krotkie springi, auto nisko siedzi i pod biedrona mozna sie scigac.

 

Polska, fóck yeah

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

nawet kawałka zwisającego plastiku nie ogarniesz, ale wstawiasz gwinta i fele. No klasa. Nawet słit focia pod kątem a'la magazyn tunerski nie zmienia faktu, że wygląda jak prosto ze złomu. Ogarnij to wreszcie.

 

protip: zadbana seria zawsze wygląda lepiej niż agrotunig.

Edytowane przez qraq_pk
Odnośnik do komentarza

Gdzie by tu zacząć....hmm

w Polsce nie jestem wiec nie porównujmy tego do "polskiej patologi"

nie sadze ze ilość MK2 na Islandii przekracza 10, z czego może 2-3 są zadbane, mój akurat nigdy nie był zadbany ale dobrze mi się jeździ i wystarcza, łatwo się naprawia bez żadnych komputerów itp,itd

dlaczego felgi i gwinty? dlatego ze przednie amortyzatory ciekły a 13" opony już były zużyte, wiec czemu nie dołożyć trochę i zamówić gwinty i na szrocie znalesc stare bmw felgi?

wole się skupić narazie żeby jeździć bezpiecznie samochodem, a na poprawki wyglądu przyjdzie czas

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No ale gdzie ty widzisz na tym golfie agro tuning? No chyba, że ma chromowane dywany w środku bo na zewnątrz nie widze żadnych elementów tego stylu. Widać, że robi coś w dobrym kierunku, posadził auto niżej i założył ładniejsze koła wiec obie modyfikacje raczej na plus. Dodatkowo pozbył sie parapetów z progów.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Yacek wszystko ładnie nakreslił. Nie rozumiem osób kupujących takie wozy. Mój fordzik jest z 98 roku i nie kupiłbym nigdy samochodu starszego bo to jest nonsens. Nie lepiej pozbierać i kupic cos co nie jest żywym trupem? Samochody nie są przeciez takie drogie teraz

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...