Skocz do zawartości

Zdjęcia naszych aut


Lain

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety silnik 2.0 TDI PD czyli z pompowtryskiwaczami nie ma najlepszej opinii, sam poczytaj na necie. Późniejsza odmiana z common rail jest znacznie lepsza, ale tutaj masz PD.

 

Chyba jedyne pewne to 1.6 MPI, 1.9 TDI i 2.0 TDI CR ale ten ostatni to już nowy i drogi w związku z tym.

Edytowane przez Mustang
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Fajne są b6,mialem okazje jezdzic Alfa 156 na nich i wbrew opisom na necie, wcale nie byly jakies mega twarde. Na plus tez usluga regeneracji i dopasowania twardosci u producenta, z tego co pamietam to koszt 180-200zl sztuka, co w sumie sie oplaca bo to polowa kwoty za amorek :) Ja do swojej bylej 156 wsadzilem b4, po ponad 2 latach i i ujezdzaniu do chorwacji dalej mialy sprawnosc w okolicach 80%

Odnośnik do komentarza

Nie bawiłem się w zmianę twardości, może przy regeneracji za X kilometrów coś zmienię. Jak na razie jest w sam raz, też nie uważam by były za twarde, jest sztywno ale nie twardo, nierówności pięknie wybiera. Do swoich asfaltowych pojeżdżawek dołożę tylko kilka poliuretanów i będzie git. Możliwość regeneracji to mocny atut tych amorów, za koszt seryjnych amorków mam bilsteiny jak nowe :)

Odnośnik do komentarza

Ogólnie auta to dla mnie głównie pojazdy do wożenia rodziny i wyjazdów służbowych (musi być bezpieczne i wygodne + dobre przyspieszenie) ale ta Alfa z pierwszego zdjęcia od Pajdy jest piękna, pamiętam jak byłem kiedyś na jej polskiej premierze w Starym Browarze w Poznaniu , zakochałem się od pierwszego wejrzenia i w sumie do tej pory kocham...

Odnośnik do komentarza

Jak już kiedyś pisałem, fura i robota przy nie zrobiona to pełen profi dlatego Twoja hanka zasługuje na lepsze fotki :P. 1 i 3 dobre ale reszta niedoświetlona albo nieostra. Iso na 200 i długie czasy naświatlania, z pliku RAW zrobiłbym 3 (lub nawet więcej) ekspozycje i sklecił w jedną. Posnaniak, ładniejsze sesje już jej robiłeś hehe ;)

 

Mimo, że na takie inwestowanie w drugie auto moja połowica mi na razie nie pozwoli to zrobiłem coś co każdy szanujący się hondziarz robi. Zamykam hankę na zimę w garażu a na 30 km dojazdy do roboty kupiłem trzecie autko. Jest to biała strzała, nosorożec północy, czołg spod kurska czyli mondziak w kombi we wspaniałym roczniku 1993, kupiony od przyjaciela za równowartość 2 dobrych imprez, spalanie 5l na trasie a przy -20 po podwójnym podgrzaniu świec żarowych pali na cyknięcie hehe :)

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...