Skocz do zawartości

Zdjęcia naszych aut


Lain

Rekomendowane odpowiedzi

i żona tylko dzieci do szkoły woziła i po zakupy? Wstępnie zaklepuję!

Nie chcę Ciebie rozczarować ale dokładnie tak :) nawet na wczasy moim będziemy raczej jeździć. Dobra za 10 lat się odezwę. Wstępnie zaklepany dla użytkownika D.B. Cooper.

 

Pajda no nie wiem, że twoja teściöwka ma przeboje to wpółczuję ale to chyba też dużo od danego aso zależy. Ja tam na naprawach aut się nie znam więc będę jeździł pewno na przeglądy gwarancyjne. Ponadto po 5 latach będę chociaż do ASO na wymianę oleju śmigał aby wpisywali ją wraz z przebiegiem do książki bo jak D.B. Cooper się rozmyśli i nie weźmie to potem mi nie uwierzą, że tylko 80-90 tys najechane po 10 latach.

 

Edit: Codename tam jest te prawie 140 km ze względu na zmienne fazy rozrządu. W sumie to dla mnie takie mechaniczne turbu, z mniejszą awaryjnością. Nie powiem chciałem uniknąć klasycznej turbiny.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Nie pisalem tego w kontekście i30 tesciowej, bo jej samochod ma raptem 2-3 miesiace. Nie zalezy od aso, bo jest przyjety ogolnopolski regulamin realizacji napraw gwarancyjnych i z kazdem rokiem ilosc elementow podlegajacych darmowej naprawie drastycznie maleje. Reagujesz jakbym najezdzal na twoj samochod, a caly czas zachwalam koreance. Przypominasz Milana z Tymkiem. Chodzilo mi o to, zebys mial swiadomosc, ze czasami nie oplaca sie bulic 3x wiecej za przeglady zeby miec zludne poczucie gwarancji.

Odnośnik do komentarza

Szczerze to mam to gdzieś bo wierzę, że auto mi się nie popsuje i tyle, jeżeli się zje.bie będę się wtedy martwił.

Źle to odbierasz, że się obruszam to tylko auto, rzecz nabyta i na bank nie będę o nie kopii kruszył z ekolegmi na forum o gierkach.

Gdzie tak zareagowałem? Tym że napisałem, że twoja teściowa tak miał czy tym, że napisałem, że i tak będę jeździł do aso bo się nie znam nic a nic na mechanie samochodów?

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Serwis serwisowy nie rowny. ojciec kupil nowe mitsu nie wiem nawet jaki model po roku zaczely sie cyrki, naprawiali wracal znowu padlo znowu naprawiali znowu wracal i tak w kolko macieju. zanego przepraszam ani pocaluj mnie w dupe. zonka ma uzywke bmw od 2msc, wczoraj poszla zarowka, dzis bylem wymienic na szybko u nich - dostalem pioro i koniaczek w ramach przeprosin..:) chyba juz wiem gdzie sie udam po nastepne autko za pare msc bo takie podejscie mi bardzo odpowiada jako kilentowi.

Odnośnik do komentarza

No ba. Ja w poprzedniej pracy ostatnie 2 lata jeździłem służbowym Lexusem is250. Nówka z salonu. Przeglądy były robione w ASO w Szczecinie (od Gorzowa jakieś 110km), to wpadał do mnie do Gorzowa ziomek z aso szczecińskiego. Zabierał Lexa na przegląd, dawał Toyotę Avensis w zamian i na drugi dzieñ odwoził.

Żeby nie było, nie oczekuję w Huyndaiu obsługi na poziomie BMW czy Lexa ale jak się coś zj.ebie to niech robią do skutka, jak twojemu tacie. Mam jednak ciągle nadziejé, że nie będę musiał sprawdzać tej obsługi...

Odnośnik do komentarza

Do 156ki najbardziej pasuja ori felgi. Najbardziej podobaja mi sie "telefony" ktore mam, a do twojej alfy pasuja jeszcze fele od 156 GTA (jedne w piekniejszych seryjnych felg).

 

A co do serwisu BMW to mozna nawet pojechac 10letnia trojka i tez obsluga bedzie premium (kawa, ciasto, gazety pod nos). BMW to obecnie pretendent na moje kolejne auto, oczywiscie nie salonowe, ale taka dola kolejorza.

Odnośnik do komentarza

najgorszy serwis jaki mialem do czynienia to merc. mialem nieprzyjemnosc bujania sie 4 msc 2009 jeszcze stara buda eklasa i powiem jedno. NIGDY wiecej. serwis fatalny fakt ze trafilem trefne auto od prywaciarza.. teraz wole dac troszke wiecej ale kupic 3 letnie autko takie jak chce w salonie gdzie dostane gwarancke na te 2 lata i naprawde czuje satysfakcke jako klient. mysle ze na przyszly rok wezme wlasnie f30 jak bozia da;) z tym ze bez zadnych m pakietow bo ta kase wole spedzic na wakacje z zonka a juz podsawowa z paroma dodatkowymi opcjami jest naprawde wypasna.

Odnośnik do komentarza

Do 156ki najbardziej pasuja ori felgi. Najbardziej podobaja mi sie "telefony" ktore mam, a do twojej alfy pasuja jeszcze fele od 156 GTA (jedne w piekniejszych seryjnych felg).

 

A co do serwisu BMW to mozna nawet pojechac 10letnia trojka i tez obsluga bedzie premium (kawa, ciasto, gazety pod nos). BMW to obecnie pretendent na moje kolejne auto, oczywiscie nie salonowe, ale taka dola kolejorza.

540x405_alfa-romeo-benzyna-2661373.jpg

 

A te to jakie są,. bo imo wyglądają wypasnie 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...