Skocz do zawartości

Zdjęcia naszych aut


Lain

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

Ja biję się z myślami, czy montować radio z USB do puga. Pewnie to zrobię, ale muszę znaleźć jakieś skromne z wyglądu.

 

:czesc:

 

 

http://allegro.pl/radio-samochodowe-dalco-dl223-usb-sd-mp3-aux-rca-i5112679122.html

 

Znajomy zamontował takie w podobnie wiekowej budzie - 405 - i jest zadowolony, zależało mu na tym, żeby było skromnie i funkcjonalnie. Grosze kosztuje i o dziwo przez 1,5 roku jeszcze mu się nie zepsuło więc chyba warto zaryzykować.

Edytowane przez winner
Odnośnik do komentarza

Dalco i Peiying ja (pipi)e xD Dalco w moim BMW wypaliło instalacje bo tak sie nagrzewało. Peiying nie miałem styczności ale wiem, ze mają dobre i tanie głośniki i mam navi która jeszcze sie nie zepsuła. Ja od siebie polecam jakiegoś pionieerka/jvc z usb podstawowy model. Ewentualnie jak się dużo jeździ to fajnym bajerem jest radio z blutaczem, wtedy radio służy nam jako zestaw głośnomówiący.

Odnośnik do komentarza

Bardzo mało spała, max prędkość 250/h wiec idealnie dla mnie.

Rozczulają mnie kolesie, którzy rozpatrują vmax jako ważny dla siebie czynnik przy zakupie cywilnego auta...

 

Hulajnoga dla takich a nie samochody.

 

 

 

Kupować furę za 100k funi i napominać o spalaniu... BUHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

Spadaj na szczaw ludku, zimny łokieć jest dla mocno heteroseksualnych mężczyzn a nie dla pipek i dzieci.

  • Plusik 3
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

no ale to jest takie podwórkowe gadanie, jak byłem szczeniak i kupowałem turbówki to vmax był najważniejszy!

 

Ja za to z ziomkami chodziłem po parkingach i zaglądaliśmy ile dana fura ma na liczniku. Pamiętam raz stał kozak Opel Senator, 260 km/h na budziku spowodowało straszne podniecenie i ślinotok.

 

Jak bym wtedy wiedział, że za ok 23 lata będę miał auto z takim wynikiem na liczniku to bym chyba wyleciał w kosmos.

Odnośnik do komentarza

Uwierz mi że na przełomie lat 80/90 jak na parkingu w większości stały maluch i 125p jak zobaczyło się tyle na liczniku to działało na wyobraźnie.

No i mówimy tu o kilkuletnim balonie, w czasch znacznie przed internetem...

Hjehje miałem tak samo. Pamiętam jakieś stare audi (dziś stare :-)) i 280 na liczniku. Ho no, ho no, zobacz ile ma na liczniku, pierwszy zaklepałem :-)
Odnośnik do komentarza

Z was tacy znawcy i biznesmeni, ze dac wam troche gotowki to po miesiacu bylibyscie bankrutami. I czy ja pisalem, ze patrzylem na spalanie? Akurat nie. Ktos napomknal o hybrydzie i silniku to napisalem kilka plusow tego.

Dlatego zawsze co najwyzej golfami dla dresiarzy bedziecie jezdzic, bo z takim sianem w glowie i bystroscia co niektorych tutaj - na nic wiecej nie ma u nich szans.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...