Skocz do zawartości

Motory i motóry


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Wsk po tuningu: wał z korbowodem od yz 250, gaźnik PWK Keihin 38mm, membrana i króciec Rotax 34mm, CDI + Top Performance ustawione na 3,2mm przed GMP, tłok z Kawasaki KDX 200, dyfuzor 8k + LeoVince

 

 

Tak ciezko zreanimowac polska motoryzacje? Blok odlany z przetopionych aluminiowych odpadów, trochę gratów z importu, rama spawana w garażu. Zamiast tworzyc potwory w stylu nowej syrenki/warszawy mogliby pojsc sladem tego chlopaka.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

ja sam nie wiem. przypomina mi to dyskusję o szybkiej jeździe autem. jak masz auto 400 kucy to gdzie masz jeździć? masz jakiś tor w Polsce dla takich aut? (pominę z grzeczności tor Kielce gdzie możesz max 206 poczochrać, wszystko co większe to mało miejsca już) 

podobnie jest z quadami - mało miejsc, mało torów, a jak są to kosztuje sporo kasy. tak to wygląda przynanjmniej na południu Polski

 

choć co do zasady też uważam, że rozjeżdżanie lasów to średni pomysł i powinny być te zakazy respektowane. pytanie, co w zamian. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jedna z bardziej udanych Hónd, ale w sumie od tego producenta chyba ciężko znaleźć nieudane modele. Jak to cerb kiedyś napisał " muł roboczy" czyli wierny, pancerny i wszędzie dojeżdzający :) Podoba mi się, tylko przerób kominy.

 

Skoro już tu jestem, a potraficie spuszczać się godzinami nad butami w dziale modowym, to....

 

 

 

...które malowanie? Cena i stan zblizone, a miejscowosc ta sama:)

 

2l9ib1i.jpg

 

1iy8f9.jpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pojawily się jeszcze 2 kandydatki:

 

Wlasciciel wspomina, ze do poprawek lakierniczych czacha i lewa owiewka. Poza tym motocykl juz byl kiedys malowany

nffo2h.jpg

 

A ta jest niedaleko mojego domu:

 

zksrd3.jpg

 

 

Tak, wiem, ze wazniejszy jest stan techniczny, ale malowanie tez ma dla mnie znaczenie. Tym bardziej, ze to moze byc ostatni scig w mojej karierze <małżeństwo>

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...