Skocz do zawartości

Strategie NG II


C1REX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

jakis sposob na bossa (nie pamietam chapteru ale to ten w zaswiatach chyba - walka toczy sie na trzech wysepkach na ogniu on lata z jednej nad druga i wali kulami ognia i respawnuje te wezowate potworki) mam tylko jeden woreczek z ziolkami i juz mnie krew zalewa. wiem ze jestem noob ale nie mam pojecia jak sie zabrac za tego drania

Odnośnik do komentarza

Zedonius...kolo potrafi napsuć tyle krwi, że bania mała. Generalnie używaj jak najwięcej dashy (blok+kierunek). Na początku omijaj fireballe skokami w lewo lub w prawo. Jak tylko kolo wykona tąpnięcie wprost na Twoją głowę zrób unik (będziesz przez ułamek sekundy nietykalny więc nie dostaniesz damage'u), wtedy trzymaj się bardzo blisko niego i:

 

- rób uniki przed jego chwytami w prawo, powinien dać Ci czas na wyprowadzenie comba XYY Lunarem, bądź też XYY kosą. Jeśli będzie powtarzał ten ruch cały czas to dasz radę, jeśli nie...to unikaj jego ataków dalej i powtarzaj to o czym napisałem wcześniej.

- możesz również spróbować zaatakować go dashem z miecza co czasem sprawia, że bossowie są na moment otumanieni. Wtedy bardzo szybko zmieniasz na Vigoorian Flails i wykonujesz combo XX do znudzenia. Kolo nic Ci nie zrobi.

 

Obczaj walkę z Zedoniusem na YouTube. Jest tam masa przykładów.

Odnośnik do komentarza
  • 11 miesięcy temu...

Gram na poziomie wojownik i jestem przy czarowniku który próbuje wskrzesić jakieś bóstwo chyba poziom 13 lub 14 , ilu jeszcze zostało bosów bo nie mam juz żadnej kasy i mam tylko jedną małą porcje zdrowia ? Nie wiem czy dam mu rady, tyle gry i niechciałbym zmarnować i jej nie przejść a nie ma chyba czegos takiego jak start od początku levelu.

Edit

Prosze moderatora o przeniesienie do stosownego działu bo pomyliłem tematy.

Edytowane przez Michas
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...