Skocz do zawartości

Strategie NG II


C1REX

Rekomendowane odpowiedzi

Lubię NGII, ale nie mam takiego piźd^$elca na jego punkcie jak w przypadku NGB. Są naprawdę ciekawe rozwiązania, coś co wydawało się abstrakcyjne i nie do przejścia okazuje się być łatwiejsze niż się myśli, bossowie są jak to na NG przystało trudni...tylko jakoś nie ma się ochoty użerać z projectile'ami. Tego jest zdecydowanie za dużo w porównaniu do starć bezpośrednich. Można to było lepiej wyważyć.

 

No strasznie kląłem na te projektajle. Do czasu, kiedy nie udało mi się przejść pierwszego testu. Jak ktoś tego dokona szponami, to później IS Ninja nie są jakoś specjalnie trudni.

 

 

BTW:

Taktyka na mechy na MNM

 

 

ToV w rozdziale 7. W sumie to jest kilka łatwych sposobów, ale kosa chyba najlepiej się sprawdza.

 

Wieczorem wrzucę łatwy sposób na start w rozdziale 8. Tym samym sposób na rakietowców i łuczników.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Miny i setka bazookowców. Łatwy sposób na bardzo irytujący moment nawet na niższych stopniach trudności.

 

 

Sposób na pieski. Zawsze uważałem je za jedne z najprostszych przeciwników, ale podobno ludzie mają problemy.

 

Walka w hipermarkecie (mall). Można podejrzeć kilka przydatnych technik, których się bardzo często używa na master ninja.

Odnośnik do komentarza

Sposób na pieski. Zawsze uważałem je za jedne z najprostszych przeciwników, ale podobno ludzie mają problemy.

Jak komuś nie podejdzie to polecam sprawdzic combo "skoki i Lunar+360Y" - nawet nie naladowane broni nas przed atakami psów. Sprawdzone na mentorze, na 3 czy 4 Fiend Challenge.

 

BTW: świetna robota Rex, mase przydatnego stuffu można podpatrzec z Twoich filmików. W swoim czasie weźmie sie to wszystko uporządkuje i zrobi jakiś przejrzysty poradnik. ;]

Odnośnik do komentarza
Gość Soul

Pisać nie mam za bardzo jak (mało czasu) i nagrać swoich wyczynów tez nie mam czym :P jest trochę czasu więc skrobnę :

 

sub boss in chapter nr 6

 

Długi ale skuteczny ,po pierwsze w ogóle nie zabijam tych karzełków ,po drugie czekam na moment aż wielgus zaczyna jeść kości do tego czasu skutecznie mijam ataki ,gdy doczekam się momentu okładam go lunarem XXY x2 akcje powtarzam również po uniknięciu jego łap (płaski uderzenie !!! gdy atakuje pięściami lepiej nie atakować ) gdy upadnie lunar XXY na klatkę piersiowa zwija masę jego HP trzeba idealnie trafić .Można też okładać go z łuku wink.gif

 

Boss Volf (no hurt)

 

Na dzień dobry Volf biegnie w naszą stronę ,my w tym samym momencie skaczemy w stronę ściany która jest za naszymi plecami ,volf sie zatrzyma tuż przed nami ,a my odpalamy XXY(lunar) trzymamy się blisko niego i czekamy aż zacznie szarżować w naszą stronę dash w odpowiednim momencie i XXY przy odrobinie szczęścia Volf szarżę wykona 3-4 razy pod rząd za każdym razem odpalamy XXY(lunar) gdy zacznie wariować staranie go mijamy i czekamy na szarżę ,gdy life bar Volfa będzie wyglądał mniej więcej na 2x XXY spokojnie możemy mu je walnąć jedno po drugim (normalnie może nas złapać ,ale że drugi atak go zabije na nic się nie stanie) 2-3 minuty i po bossie .

 

Genshin Ch2

 

Na dzień dobry można spokojnie naładować na maxa 360Y lunarem

 

sub-boss Chapter 8 (no hurt)

 

Wychodzimy na placyk od razu biegniemy w stronę boss'a ,a dokładnie pod jego nogi ,boss będzie chciał nas zdeptać trzymamy blok i odpalamy XXY (lunar) powtarzamy tak do momentu gdy wyskoczą pomocny (mechy) Zmieniamy broń na tonfa ,olewamy boss;a odskakujemy zbieramy UT wystarczy pierwszy lv i czekamy aż mechy do nas przylecą po udanym ataku x2 boss znowu zostaje sam ,znowu kierujemy się pod jego nogi i taktyka się powtarza aż do śmierci boss'a ,zmieniamy broń na szpony i zabijamy dwóch panów z bazukami :)

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza
http://www.iberiansngrealm.com/NG2/NG2_newvideos.html -> "NG2_Videos/Xinxink_NG2_DS combo.mp4"

Widzieliście jakie gość kombosy wyczynia przy użyciu DSa? O_O Też bym tak chciał.

 

Żeby nie było. To są combosy na pokaz, którymi nie da się grać na wyższych poziomach.

Później gra się tak by zabijać jak najszybciej będąc jednocześnie jak najdłużej nietykalnym (np. w czasie OT, UT lub podczas rzutu)

Odnośnik do komentarza
Gość Kasandra
http://www.iberiansngrealm.com/NG2/NG2_newvideos.html -> "NG2_Videos/Xinxink_NG2_DS combo.mp4"

Widzieliście jakie gość kombosy wyczynia przy użyciu DSa? O_O Też bym tak chciał.

 

Żeby nie było. To są combosy na pokaz, którymi nie da się grać na wyższych poziomach.

Później gra się tak by zabijać jak najszybciej będąc jednocześnie jak najdłużej nietykalnym (np. w czasie OT, UT lub podczas rzutu)

 

 

Moim zdaniem takie filmiki jak ten z combosami przyjemniej sie oglada niż przechodzenie bossa jednym i tym samym motywem, ale to tylko moje zdanie.

To tak jak z filmikami z Tekkena, nie liczy się ile akcja zabiera (to ma znaczenie w Versusie), liczy się widowiskowość i to jak trudny do wykonania jest motyw.

Kwestia czemu dany filmik ma służyć, bo jeśli nauce strategi jak przejsc bez utraty energii, to wystarczyłoby nagrać filmik, jak radzić sobie z poszczegolnymi rodzajami ataków na danego bossa i tyle (XXY Lunarem i do przodu).

Odnośnik do komentarza
To z Genshinem już widziałem ,tak czy siak fajny myk , po raz kolejny NG2 pokazuje że każda broń się przydaje i ma swoje 5 minut;)

 

Osobiście tylko 4 bronie używam. Lunar, Szpony, Kosa i Kasurigama odrobinę (ma tragicznie słaby UT).

DS przydatny jest tylko na fiendy, ale tu spokojnie można sobie poradzić każdą inną bronią. Nie lubię tej broni.

Dual katana, Tonfa, VF wcale mi się nie podobają.

Odnośnik do komentarza

Cześć

jestem teraz w levelu 11 na master ninja mam problem z bitwą z rasetsu próbowałem tego tricku z mostem ale nigdy mi nie wyszedł po wybuchu nigdy jakoś mnie nie przerzuciło na most mam 4 LOTR i mogę napełnić inwentarz ale nie chcę użyć całych zasobów na tę walkę tylko zatrzymac na póżniej jakieś podpowiedzi i sugestie?

 

Cześć

jestem teraz w levelu 11 na master ninja mam problem z bitwą z rasetsu próbowałem tego tricku z mostem ale nigdy mi nie wyszedł po wybuchu nigdy jakoś mnie nie przerzuciło na most mam 4 LOTR i mogę napełnić inwentarz ale nie chcę użyć całych zasobów na tę walkę tylko zatrzymac na póżniej mam lunara ,DS i scythe na najwyższych poziomach jakieś podpowiedzi i sugestie?

Odnośnik do komentarza

To jest najtrudniejsza walka w grze. Jeśli oszczędzałeś przedmioty, to właśnie na tą walkę.

Sprawdza się zabijanie ninja za pomocą Wind Blade i wykorzystanie esencji na UT. Polecam Lunara.

 

Jak zostaną tylko Rasetsu, to wykorzystać resztkę ninpo na Void lub Inferno. Potem ładować 360UT Lunarem lub Kosą XXY z powietrza.

 

 

 

Jeśli chcesz wykorzystać trick, to stój w tym rogu i blokuj. Jeśli zablokujesz całe combo ninjy, to na koniec zrobi nieblokowalny rzut, który Cię przesunie.

W tedy tylko przedashuj na drugą stronę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...