Skocz do zawartości

MGS4-FAQ


Rekomendowane odpowiedzi

Gość mevek

i jeszcze jedno pytanie...

co daje nam 2 laleczka "MANTIS_a" tez działa jako bron ??

propos BIG BOOS-a jestem po 1 etapie z czasem 26 minut.

dodam ze mam jeszcze kilka ass-ow w rękawie gdzie można zaoszczędzić troszkę czasu ale na pewno nie będzie to 2h:9m ten czas to masakra. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 239
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dzisiaj znalazłem jeszcze jeden kostium. South American Militia Disguise. Zaraz na początku 2 aktu trzeba pomóc rebeliantom najlepiej wykończyć PMC snajperką , jak już pozbędziemy sie PMC to rebelianci otworzą nam drzwi w budynku po prawej stronie patrząc od miejsca w którym zaczynamy.

Edytowane przez artex
Odnośnik do komentarza

nie mam owej statuetki [ Frog (Akt 1) - garaż Advent Palace, ponad Nomadem ] w miejscu gdzie powinna być.

czy przyczyna jest to ze podniosłem ja wcześniej przy wcześniejszej wizycie snake-a i być może jest teraz na stole w kuchni w samoloce Otacon-a ??? używałem bandany, czy to bedzie przyczyna jej braku?? juz niewazne!!!

dobry strzal...

gdy przytrzymamy przeciwnika w cqc i wstrzykniemy mu "syringe" kilka krotnie pojawi sie piana na jego gebie lol dobre co... chyba z 10-razy mu to wbijalem :)

Edytowane przez mevek
Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

Dopiero co przeszedłem MGS4, na poziomie Big Boss Hard. Zdobyłem kilka rzeczy: (chociażby garnitur).

 

Nie ma go jednakże na poziomie The Boss Extreme (Gdzie jestem już po spotkaniu z MK. II i Drebinem.)

 

Pytam się, czy to normalne? (Choć wiem, że pewnie tak.)

 

 

Odnośnik do komentarza
Pytanie do osób, które przeszły grę na range BIG BOSSA.

 

Jak się spisuje Patriot?

 

Pytam się, bo potrzebuje jakiejś zachęty do grania.

daje rade...

szybki, celny a przede wszystkim pozwala nam strzelać bez przeładowań magazynków.

gdy go wyciągasz załącza sie muzyczka odnośnie patriotów (z 3 części).

mi najlepiej przypadła do gustu "trupia czaszka" dla snake_a i speciale

cheers

 

Odnośnik do komentarza

dobre co!!!

 

http://uk.youtube.com/watch?v=bzBZ_AWGc-A&...feature=related

 

można zaoszczędzić dobre 10 minut albo i więcej ponieważ to co jest na filmiku to to nie jest wszystko. cwaniaczek nie opublikował całego triku jaki wykonał w tym etapie. lol jednak doszedłem o co mu chodzi i jestem pewien ze mogę zaoszczędzić więcej czasu niż on (chyba ze filmik wprowadza w błąd) :)

obejrzyjcie tego "BUG_a"... bo naprawdę warto!

aha... gdzie mogę znaleźć w 3 act_ie "chaff 363 grnades" (te 2 z miejsca lądowania helikopterów już mam :/)

co robić ???

Edytowane przez mevek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...