Skocz do zawartości

MGS4-FAQ


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 239
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No nie wiem, u mnie jak zabije kilku to na ich miejsce przychodzi 2x wiecej i co zabije nowa ekipe to zaraz pojawia sie kolejna i tak w nieskonczonosc, jest ich po prostu pelno, to samo z Gekko - rozwale te dwa i przychodza nowe. :)

Czy ktos poza mna tez tak ma, ze w tym miejscu ciegle przychodza nowi przeciwnicy po rozwaleniu obecnych ?

Wlasnie o to mi chodzi - czy jest jakis normalny sposob na przejscie tego miejsca ? :)

 

Gram na poziomie Solid Normal o ile to ma jakies znaczenie.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza
No nie wiem, u mnie jak zabije kilku to na ich miejsce przychodzi 2x wiecej i co zabije nowa ekipe to zaraz pojawia sie kolejna i tak w nieskonczonosc, jest ich po prostu pelno, to samo z Gekko - rozwale te dwa i przychodza nowe (tylko ja tak mam ?). :)

Wlasnie o to mi chodzi - czy jest na to jakis normalny sposob ? :)

Istnieje. Mk.2 - bron uspiajaca i trzymanie sie jednej strony (ja trzymalem sie lewej). Na poczatek usppiasz 3 FROGS, idziesz powoli i wyskakuja kolejne 2, uspiasz z daleka. Cala sztuczka polega na tym, ze z daleka Cie nie dojza lub zapytaja "huh?", wiec jestes bezpieczny. W dalszym korytarzu masz kolejne 3 sztuki. Potem za przeciskasz sie za "silosami" i idziesz powoli juz w kieurnku drzwi. Wyskakuje kolejnych 2ch. Uspiasz i droga do drzwi wolna. Czekasz az Gekko bedzie szedl w odwrotnym kierunku i gazem do drzwi. Nawet jak teraz wpadniesz do rozwalenia bedzie ylko 2 FROGS i 1 gekko. Zanim zleci sie reszta bedzie po sprawie.

Odnośnik do komentarza

Rozumiem - czyli nie dac sie zauwazyc bo bedzie pozamiatane ?

Za kazdym razem mnie zauwazyli, wiec ich rozwalalem, ale na ich miejsce przychodzili kolejni, cala masa, nie tylko dwoch i tak w nieskonczonosc, do tego 2x Gekko - tez tak mieliscie ? :)

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Witam

 

Do tych co zdobyli emblemat Assasina- jak to z nim jest? bo z tego co czytałem trzeba 50 razy zabić nożem i wykonać 50 razy przetrzymanie i tu nasuwa się pytanie. Czy przetrzymanie to jest sam chwyt na R1? czy to powinno sie rozumieć jako przetrzymanie aż do ogłuszenia?

Aha i czy można to robić też na rebeliantach czy tylko PMC się liczą?

Odnośnik do komentarza
Witam

 

Do tych co zdobyli emblemat Assasina- jak to z nim jest? bo z tego co czytałem trzeba 50 razy zabić nożem i wykonać 50 razy przetrzymanie i tu nasuwa się pytanie. Czy przetrzymanie to jest sam chwyt na R1? czy to powinno sie rozumieć jako przetrzymanie aż do ogłuszenia?

Aha i czy można to robić też na rebeliantach czy tylko PMC się liczą?

 

 

 

1.Wystarczy przytrzymac R1 i podciac gardlo;) Nie trzeba przetrzymywac do ogluszenia;)

2.Co do rebeliantow to nie wiem,ja robilem na PMC;)

 

Odnośnik do komentarza
Gość mevek
Witam

 

Do tych co zdobyli emblemat Assasina- jak to z nim jest? bo z tego co czytałem trzeba 50 razy zabić nożem i wykonać 50 razy przetrzymanie i tu nasuwa się pytanie. Czy przetrzymanie to jest sam chwyt na R1? czy to powinno sie rozumieć jako przetrzymanie aż do ogłuszenia?

Aha i czy można to robić też na rebeliantach czy tylko PMC się liczą?

 

 

 

1.Wystarczy przytrzymac R1 i podciac gardlo;) Nie trzeba przetrzymywac do ogluszenia;)

2.Co do rebeliantow to nie wiem,ja robilem na PMC;)

 

czyli z tego co wyczytałem jest to najlepszy sposób na wykończenie tego zadania.

ponieważ, już za przytrzymanie dostajemy (1 punkt) i dodatkowo następny (1 punkt) za gardziołko, wiec tak i o to przy jednym łapaniu mamy 2 punkty-great!!!

is it that correct ???

Odnośnik do komentarza
Gość mevek

na razie mam 2 i jestem przy końcówce 2 etapu... ale za to chyba 99 razy już wczytywałem grę :/ (co było gdyby, nie te chek-point-y ). aha...

a kiedy i za co dostane maskę gołej czaszki??? czy przypadkiem nie podobnie jak raivena i otacona w brifing mision za uderzenie reszty przyjaciół przez MKII??? pozdro...

Odnośnik do komentarza
na razie mam 2 i jestem przy końcówce 2 etapu... ale za to chyba 99 razy już wczytywałem grę :/ (co było gdyby, nie te chek-point-y ). aha...

a kiedy i za co dostane maskę gołej czaszki??? czy przypadkiem nie podobnie jak raivena i otacona w brifing mision za uderzenie reszty przyjaciół przez MKII??? pozdro...

Za przejscie gry na extreme bez alarmow, zabójstw,uzywania stealth i bandany ponizej 5 h

Odnośnik do komentarza

siema

przeszedłem grę MGS 4 na najwyższym poziomie dostępnym na początku[bo extreme odblokował sie dopiero teraz]

i tu moje pytanie

jak otrzymać jakieś bronie w nagrodę?-gram 2 raz i ich nie mam

w ogole chyba cały ekwipunek z jakim konczę grę powinienem otrzymać w ponownym starciu[????]

dlaczego tego nie mam, może jest jakiś sposób na odzyskanie??[bo Otacon mówi, że przy 1 spotkaniu z MKII dostanę wszystlkie bronie...jestem juz przy Laughting Octopus i nadal nie mam nic:D

proszę o pomoc!!

pzdr

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Gość mevek

czy wiecie w którym momencie pod koniec gry jest ostatni "save" ???

chce przejść grę bez ani jednego seva tak po prostu bez znaczenia i nie wiem kiedy jest ten ostatni... czy przed czy po ostatecznych napisach ??

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...