Skocz do zawartości

MGS4-FAQ


Rekomendowane odpowiedzi

maly patecik dla tych co chca zdobyc figurki : w 1akci podczas walki z frogsami po zejsciu z pierwszych schodow odrazu biegniemy do pomieszczenia gdzie znajduje sie muzyczka do ipoda kladziemy sie tam i odpalamy MG Mk.II i razimy pradem, bardzo skuteczne i pozwala zaoszczedzic na amo do Mk.2 i stuny zwlaszcza na extreme gdzie niemozna kupowac jej od drebina.

 

Wie moze ktos gdzie mozna znalesc raczke Fore Grip A i F.Light (L.G.) bo sa to jedyne modyfikacje ktorych nieznalazlem.

Edytowane przez BigSnk
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 239
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ukonczylem giera na boss extreme bo ciezkich meczarniach zaczolem grac jeszcze raz i na samym poczatku gry nie mam bandany i innych bajerow co jest grane..........

 

Po pierwsze na samym początku gry tych bajerow nie będziesz miał, musisz dotrzeć do budynku w kórym spotykasz Mk II, a wtedy odzyskasz cały sprzęt z poprzedniej gry. Drugi powód to spełnienie warunków( 0 alarmów itd.) na bandanę lub stealth camo, uważnie je śledziłeś?

Edytowane przez WESKER-DARK LIFE
Odnośnik do komentarza

Eewentualnie możesz je zakupić u Drebina zarówno Stealth Camo jak i Bnadanę za połowę ceny na Outer Haven wtedy daje nam 50% zniżke ale czy się opłaca oszczędzać? To pytanie pozostawiam wam, ja wolałem zdobyć je za jednym podejściem uważając na warunki (można to zrobić np. na Solid Normal)

Odnośnik do komentarza
Mam pytanie jak odblokować auto locka w MGO w becie był a tutaj nie ma a w ferworze walki Auto lock naprawdę się przydaje pomoże ktoś?

 

 

 

A ciezko wejsc do opcji i sprawdzic?

 

z mojej perspektywy pytanie nie jest głupie - sprawdziłem w opcjach, jest to kwadrat. szkoda tylko, że nawet z smg nie działa. po wciśnięciu kwadratu pojawia się dźwięk (taki jak nie można czegoś wykonać w danym miejscu) i tyla. więc auto aim jest u mnie ciągle nieaktywny. jak to zmienić?

Odnośnik do komentarza
dzieki , a co trzeba zrobic jak raiden walczy z vampem , ja jestem na dole i walcze z gekko , mam ich wszystkich wystrzelać ?? tylko zawsze sie czas konczy i kappa od nowa :/

 

To nie jest walka na czas, po prostu trzeba wystrzelać wszystkie Gekko i uważać, żeby sie nie naładowały bo jak wystrzelą naładowany pocisk to 'game over'. Najlepiej do rozwalania Gekko sprawdza się Javelin- jeden strzał i po kłopocie ;)

Odnośnik do komentarza
I pamiętaj o mierzeniu tak długo z Railguna aż się naładuje. Pasek ładowania widać zaraz pod bronią(taki żółty), zmieciesz wtedy gecko jednym strzałem.

 

Z Railguna ciężko nadążyć szczególnie na Big Boss Hard i wyżej, o wiele łatwiej użyć Javelina. Na niższych poziomach trudności można je rozwalić nawet z granatnika ;)

Odnośnik do komentarza

Czy w piatym akcie, na poczatku jest jakis dobry sposob na dobiegniecie i otwarcie wlazu poza hardcoreowym biegiem "na pale" ? :)

 

Probowalem rozwalac przeciwnikow i Gekko, ale bez rezultatu, ciagle przychodza nowi, a myslalem, ze MGS to bardziej "skradanka" niz totalny Mayhem i przebieganiem na slepo przez level. :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...