Skocz do zawartości

MGS4-FAQ


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 239
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Instalował już ktoś database? ja zainstalowałem sciągniętą z japPSStore i za(pipi)a mie chce mi wykryć sejwa ukończenia gry z czwórki. Czy ktoś jeszcze ma taki problem?

 

Zapewne japońska aplikacja widzi tylko dane z japońskiej wersji gry.

To wystarczy sobie ściągnąć japońskiego save'a z gamefaq's.

Odnośnik do komentarza

nie wiem czy juz ktos o tym wspominal, ale mozna uzyskac facecamo otacona i raidena-cyborga

 

podczas 3 briefingu jezdzilem sobie mk II po samolocie i sie pare razy pocieralem o wszystkich tam na pokladzie, i wlasnie dwa razy wystapil dzwiek jak przy zbieraniu czegos, no i po juz wiem co dostalem

 

a swoja droga Sunny pogrywa na psp az huk idzie, ale ps3 za to pogardza :huh:

Odnośnik do komentarza

gram sobie na extreme, coby żadnego alertu i nikogo nie killem jakimś cudem Frogsy przed walką z LO mnie nie zauważają, brakuje mi tylko troszkę do zbicia staminy i dupa nie mam amunicji. Drebin się zeźlił czy co u niego też nie mogę dostać (co to za sklep gdzie nie mozna kupić naboi których potrzebuję i rationów). Jakies rady bo niestety save mam tuż przed samą walką (do snajpy 18 naboi do pistoletu 5) już frogsy padaja tylko od min usypiających.

 

Snake Sneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeka :pirate:

Odnośnik do komentarza
no wlasnie zkaczylem pierwszego speed runa niestety tylko na normalu, na extremie utknelem w 3a (ucieczka) jest to najtrudniejszy momet jak niechcemy nikogo zabijac nawet z auto aim...

pochwale sie statsami :P

 

SOLID NORMAL

total play time 30.000dp - 03.12.55 (spokojnie da sie przejsc w 5h)

continues 20,000dp - 0

alert phase 40.000dp - 0

kills 40.000dp - 0

recovery items used 20.000dp - 0

weapons type rpocured 3.230dp - 22

flashback watched 0dp - 0

special items used 10.000dp - not used

 

total bonus 163.230dp

current drebin points 506.877dp

conter the title of... "FOX"

 

List of titles: fox, hound, mantis, wolf, raven, octopus, pigeon, scorpion

 

Bonusy:

race gun (19 pociskow i bardzo szybko strzela)

type 17 pistol (pistolet eve z mgs3 automat)

d.e. long barrel (desert eagle z luneta)

solar gun knight (strzal oglusza i na dodatek wszystko wypada z kolesia co mial przy sobie, niestety na rebeliantow niedziala i nic niedaja)

bandana (nieskaczone amo)

stealth camuflage (niewidzialnosc)

suit

command vest

 

dodam ze to bylo New Game

co do zdobywania utworow od rebeliantow to tylko mozna dostac je za jedzonko inaczej niedaja

 

pomeczcie troche rebelianta tylko nieogluszcie go i ogladajcie :D

Jestem pełen podziwu dla Ciebie...serio...mi by za chiny nie starczylo na to wszystko cierpliwosci...a szkoda :( bo z checia pobawil bym sie tym bonusowym sprzetem...zwlaszcza - stealth camuflage

Moze moglbys udostepnic tego save'a?

Edytowane przez Xymek
Odnośnik do komentarza
Snake najwyraźniej zapominała jak się puka w ściany,ale teraz za niego robi to Mk.II

 

Zapomniał bo to facet :P a tak naprawdę wbrew obiegowej opinii(nawet w Neo+ z tego co czytałem w Empiku bo ich nie kupuje wprowadzaja w błąd) w MGS4 można pukać w ściany.Przyklejamy się do ściany trójkącikiem i naciskamy R1.

 

 

Aparat fotograficzny zabrałem w briefingu przed 3 aktem(jest za komputerem Sunny).Możliwe ,że jest tam dalej bo słyszałem sztuczke,że jak się zabierze aparat póżniej niż przed 3 aktem to dostaje się bonusowe foty Sunny z Naomi

Odnośnik do komentarza
Stealth jak i bandana kosztują po 5 milionów DP. W środy i niedziele jest obniżka o 20% na cały asortyment u Drebina. Figurek niestety chyba się nie da obejrzeć.

Z tym, że jak zaczynamy 5 akt to Drebin daje nam 50% zniżki. Tym sposobem można kupić Stealth i Bandanę za 2 500 000, czyli za pół ceny.

Odnośnik do komentarza

hmm... mozna sprobowac takiej kabinacji ale niewiem czy dziala bo niezprawdzalem:

sroda albo niedziela 20% + 12893 podac ten kod Ottaconowi w SM 20% + atk5 50% = 90% znizki

 

pytanie:gdzie dokladnie znajduje sie aparat fotograficzny i czy moge go zdobyc jezeli trzeci briefing mam za soba

mozna go zabrac juz podczas briefingu przed 2 aktem

 

gram sobie na extreme, coby żadnego alertu i nikogo nie killem jakimś cudem Frogsy przed walką z LO mnie nie zauważają, brakuje mi tylko troszkę do zbicia staminy i dupa nie mam amunicji. Drebin się zeźlił czy co u niego też nie mogę dostać (co to za sklep gdzie nie mozna kupić naboi których potrzebuję i rationów). Jakies rady bo niestety save mam tuż przed samą walką (do snajpy 18 naboi do pistoletu 5) już frogsy padaja tylko od min usypiających.

Nieamasz amunicji w sklepie bo jej niema na extreme.

Przejscie extreme z 0 kills to jest total hardcore przedewszystkim musisz znac rozmieszczenia amo w lokacjach uzywac broni jak najmniej (najlepiej wogule), granaty dymne i stuny, magazynki, robocik i cqc tym musisz pozbywac sie wrogow albo najlepiej poprostu omijac ich... mozesz sprawdzic jak juz jestes przy Octopuse czy stun knife dziala jak sie kamufluje (jakos o nim zupelnie zapomnialem) moze jeszcze bedzie dzialal jak bestie sa w postaci ludzi.... sam to zprawdze jak tam dojde

Odnośnik do komentarza

In act 3 there is a sewer you can crawl into and when you go down into it, it looks like a kids room and on the walls it has all the covers from previous MGS. It has a bean bag chair and tv where you can play the original mgs on the NES. Plus there is a big Narc machine to refuel your health. (Sounds like total BS to me, but hey… anything’s possible!)

 

When you first start the game the TV channels are 15, 16, 23, 42… the number from the show LOST

 

 

kto mi powie gdzie niby jest ten pokój w 3 akcie?ktoś tu już znalazł jakieś pomieszczenie gdzie leci muzyczka z MG ale nie idzie tam wejść

Odnośnik do komentarza
In act 3 there is a sewer you can crawl into and when you go down into it, it looks like a kids room and on the walls it has all the covers from previous MGS. It has a bean bag chair and tv where you can play the original mgs on the NES. Plus there is a big Narc machine to refuel your health. (Sounds like total BS to me, but hey… anything’s possible!)

 

kto mi powie gdzie niby jest ten pokój w 3 akcie?ktoś tu już znalazł jakieś pomieszczenie gdzie leci muzyczka z MG ale nie idzie tam wejść

Dzięki Ficuś. Chyba już wiem gdzie szukać wejścia do tego pokoju. Mam nadzieje, że to nie fake.

Odnośnik do komentarza

NIewiem czy sie ktos zorientowal ale za przejscie gry z jednym z najleprzych title Fox, FoxHound lub BigBoss to stealtha i bandane dostajemy w bonusie koncowym i oba te itemy beda w ekwipunku po zpodkaniu z robocikiem i nietrzeba ich kupowac.

 

hehhe i tak jak pisalem Octopus mozna stun knife w formie besti na stamine rozwalic w mometach kiedy sie kamufluje i udaje robocika, frogsa i naomi mozna bezpiecznie ja porazic pradem, na forme ludzka tez dziala ale malo skuteczne.

 

Zadanie: zabijcie Octopus samym stun knife na stamine (forma besti)...

 

 

Odnośnik do komentarza
In act 3 there is a sewer you can crawl into and when you go down into it, it looks like a kids room and on the walls it has all the covers from previous MGS. It has a bean bag chair and tv where you can play the original mgs on the NES. Plus there is a big Narc machine to refuel your health. (Sounds like total BS to me, but hey… anything’s possible!)

 

kto mi powie gdzie niby jest ten pokój w 3 akcie?ktoś tu już znalazł jakieś pomieszczenie gdzie leci muzyczka z MG ale nie idzie tam wejść

Dzięki Ficuś. Chyba już wiem gdzie szukać wejścia do tego pokoju. Mam nadzieje, że to nie fake.

spedziłem w tych kanałach trochę czasu i nie znalazłem, pewnie fake bo juz by był film z tego odkrycia

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.